Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Cannondale Caad 10 - 54 kadro (56-58 kadro ile takas)

Konu, 'Takas' kısmında Zorlu bas tarafından paylaşıldı.

1. Zorlu bas

Zorlu bas Üye

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    Selamlar. @Sadettin Z. 'den mtb takasıyla aldığım caad 10 bisikletime hayran kaldım, ancak boyum 184 ve kadro bana küçük geliyor. Alırken de farkında idim aslında, ama mtb den sonra yol bisikletini o kadar özlemiştim ki, kadroyu satıp büyük kadro alana kadar kullanmak için aldım.
    Caad 10 u anlatmaya gerek yok zaten, Takas için caad 10 56 kadro bulabilirsem öncelikli tercihim olacaktır, bulamazsam da kafa kafaya veya çok yakın fiyatlı benzer kalitede kadro istiyorum. Göbek bb30'dur. Üzerinde FSA aynakol var 2 li sistem, eğer başka marka ile takas yapacak isek aynakolla beraber değişmemiz gerekebilir, normal sistem göbeğe uymaz çünkü takastan sonra elimde kalacak olan fsa aynakol.
    Takas ilk tercihim, ama nakit de satabilirim. Kadronun fiyatı 1900 tldir. 2. el piyasasını pek bilmiyorum ama caad 8 lere baktım 1500 tlye satılmakta, yurtdışında da caad 10 ile 8 arasında 150-200 dolar var, yani mantıklı bir fiyat olduğunu düşünüyorum. Açıkçası satmaktan ziyade işimin hemen görülmesi için takas taraftarıyım.
    Herkese iyi pedallamalar.

2. bilalcakar

bilalcakar Yeni Üye

Seviye:

italyan malı carraro valles 940 karbon kadro, 58. Full bakımını 2 hafta önce yaptırdım, evde yatıyor süremiyorum boyum 1.74. Campagnolo xenon set var. Düşünürseniz konuşabiliriz.

3. Taha Ermis

Taha Ermis Yeni Üye

Bisiklet:
    Scott
    msj gönderdim

4. Zorlu bas

Zorlu bas Üye

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    takaslanmıştır. teşekkürler