Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Cannondale badboy kaybeden?

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında burak özgüng tarafından paylaşıldı.

1. burak özgüng

burak özgüng Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    biraz enteresan bir ilan buldum o yüzden kaybeden demek zorundayım kimsenin hakkına girmek istemem
    ACİL Cannondale Badboy - Bisiklet ile ilgili tüm malzemeler sahibinden.com'da - 271986261

max 1.70 boyu olanlar ciddi şekilde düşünmesini tavsiye ederim.tabi önce bir seceresini araştırmak lazım konuşmak vs gerekiyor.bu paraya çok şüphelendim doğrusu varsa alıcısı bir sorsun derim.gerçekten sahibinden se alan arkadaşa şimdiden hayırlı uğurlu olsun..

mariokaldato bunu beğendi.
  2. orneken

orneken Aktif Üye

Adı:
    Engin O.
    Bisiklet:
    Corratec
    Seviye:
    merhaba. ilgili ilandaki bisikleti ilk olarak başka bir satıcı satıyordu sancaktepe tarafında bisikletçi. görüşmeye gitmiştim .ama elinde hep hi ten bisikletler olan bisikletçiydi. ben de çalıntı olabilir mi diye foruma bakmıştım ama görememiştim kayıp ilanı .telefon karşılığında aldıklarını söylemişlerdi. marka ve modelinden haberleri yoktu. bisiklete iyi bakım yapılması gerekti. göbekte sorunu var, vites geçişleri sıkıntılıydı. boyada da sökülmeler vardı. tekerler de çok aşınmıştı yenilenmesi gerek. bir de kadro boyu da küçük geldi. velhasıl biz almaktan vazgeçtik. şimdi başka biri almış ama pişman olmuş. ilk 750 tl idi şimdi daha da düşmüş.

burak özgüng bunu beğendi.