Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Cannondale bad boy 8 e uygun eş arayışı MTB vur yolagelsin:)

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında AlpŞahinoğlu tarafından paylaşıldı.

1. AlpŞahinoğlu

AlpŞahinoğlu Üye

Seviye:
    Bu yorumum benim bad boy alfine 8 başlığımdan alıntıdır, basit aldırmadan kullanabileceğim bir Mtb bakıyorum, yorumları bekliyorum, (kimse sanmasın ki çok bol parası var hemde aranıyor diye amaç fonksiyonel umurumda olmayacak bir MTB, para kolay kazanılmıyor, ama kazandığın oranda da ihtiyaca göre harcanmalı hele söz konusu bisiklet ve motosikletse :)

http://www.bisikletforum.com/showthread.php?p=899137&posted=1#post899137

Çok teşekkürler, umarım herkesin istediğinin en iyisi olur, bunun yanına en ucuz en mantıklı hobi amaçlı mtb ne olur diyorum ? Marka model ne olur salcano, sedona, drag, whistle, carraro farketmez...500 600 ü aşmayalım hatta 400 TL Bu ne perhiz diyeceksiniz ama sokakta korkmadan stres yaratmayacak, ne olursa olsun denilebilecek, kullanılabilecek bir makina almalıyım, bu iş kana girince çıkmak bilmiyor...

2. sefasahin

sefasahin Aktif Üye

Seviye:
    Sedonanın 2010 modellerine bi bakın derim.Donanım bakımndan çok kötü değiller.Dragın bisikletleride güzele benziyor fakat hiç kullanan görmedim etrafımda.

AlpŞahinoğlu bunu beğendi.
  3. erdem öncel

erdem öncel Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    güzel bir hibrit :)

ben mtb kısmını anladım ama bir de sokakta yazmışsınız. anladığım kadarıyla dağ bayır tepe gezmek için mtb düşünüyorsunuz. çünkü mtb'ler sokakta çok yavaş ve ağır kalıyorlar.

ben olsam bunun yanına confort tarzı ya da ucuz yollu bir şehir bisikleti düşünürdüm ;)