Canavarlarim calindi!

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.

msconfig

Forum Bağımlısı
Tepki
780
oglen vakti yol icin topladigim bisikletim calinmis, aksam eve geldikten sonra digeri vardi sadece sonra su icmek icin asagi bir indim digerinide goturmusler saat 10 civarlarinda. saka gibi gece zor uyudum valla sinirden.
gorenlerin uzerine atlamalarini ricaediyorum. uzun bir sure etkisini atlatamam heralde. bilen birileri yapmistir bunu kesin, arastiriyorum. mahalleden bazi kisiler var. insallah bulurum.
tesekkurler simdiden

• Beğen
Tepkiler: BF Okuru
Scudo

obsolate

Daimi Üye
Tepki
265
tüm radarlarım açık takipteyim mustafa, geçmiş olsun tekrardan.

sifa

Aktif Üye
Tepki
58
Geçmiş olsun, umarım en kısa zamanda canavarlarına kavuşursun.
şifa

Tugfox

Forum Bağımlısı
Tepki
1.218
sinirden uyku tutmadi dun gece..:boese157: :boese157: :boese157:

insallah buluruz kardesim..

Bülent ÖZER

Forum Bağımlısı
Tepki
2.822
Bisiklet
Colnago
resimleri varmı ? varsa hemen koy sadece tek bir şey diycem bisiklet çalanlar tam bir ................... artık boşlukları siz doldurun.

• Beğen
Tepkiler: lizardking

mehmet_svm

Forum Bağımlısı
Tepki
419
Bisiklet
Sedona
Mustafa çok üzüldüm yaa,inşallah en kısa sürede bulunur,gözlerimi dört açıp bakacağım,geçmiş olsun kardeşim,

Nedret Günaydın

Forum Bağımlısı
Tepki
3.629
çok dikkat etmek gerek çok,ama herifler kafaya taktımı ne yaparsan yap götürüyorlar.geçmiş olsun umarım bulursun..

bikergrrl

Forum Bağımlısı
Tepki
763
msconfigcim ya, nasil, neden? simdi gordum, gecmis olsun, ama bence biz bu haftasonu bir civar bolgeler arastirmasi yapalim sizin oralarda.. kadro numaralarin kayitli di mi?

:(

PS.. nitroyla konusuyorum simdi, eminonu, topkapi pazarlarda satarlar ancak diyor, gidip bir bakistiralim mi??

janus_sea

Daimi Üye
Tepki
107
büyük geçmiş olsun umarım en kısa zamanda kavuşursun..insanların haketmeden başka kişilerin değerlerini kazanmasına sinir oluyorum nasıl bir zihniyettir bu anlayamıyorum bence bisikletinin bir resmini koymalısın ..umarım en kısa zamanda bulunur o kendini bilmezlerde cezasını bulur..
saygı ve sevgilerimle

gizer

Forum Demirbaşı
Tepki
161
İsim
Özgür KUŞCUOĞLU
Bisiklet
Kron
Geçmiş olsun Mustafa. Çok üzüldüm. Büyük olasılıkla takip edilmişsin. Yakınlardan birileridir. Umarım kısa sürede bulunur.

rochas

Daimi Üye
Tepki
181
çok gemiş olsun :( umarım kısa zaman içinde bulursun.

semid

Üye
Tepki
6
Merhaba Msconfig.

Öncelikle çok geçmiş olsun. En kısa zamanda ve eksiksiz biçimde bisikletlerine kavuşmanı dilerim. Benim de geçtiğimiz ay apartmanın 6. katında merdiven korkuluğuna zincirlediğim bisikletimi (Trek 4500) çalmışlardı. Ben Ortaköy'de oturuyorum. Dün bizim mahalleden birilerinin daha bisikletinin çalındığını öğrendim. Galiba fareler bu işi örgütlü hale getirdiler. Öyle yoğun bir zamanımdı ki ben vakit bulup polise bildiremedim. Ama sen fırsat yarat, mutlaka polise bildir, kayıtlara geçsin.

Sevgiler.

semrta

Forum Bağımlısı
Tepki
472
içime oturdu resmen,hala da kafayı yiyorum aklıma geldikçe...inşallah buluruz,allah belasını versin kim-kimler yaptıysa

Murat CER

Forum Bağımlısı
Tepki
1.134
geçmiş olsun mustafa kardeş..
inşallah en kısa zamanda zararsız ziyansız sana ulaşırlar..

nazz

Forum Demirbaşı
Tepki
284
geçmiş olsun , çok üzücü... bize ait olan şeylerin,başkası tarafından çekip alınması çok sinir bozucu, etkisinde kalacagın kesin...bende bir kapkaç olayından sonra uzun süre kendime gelememiştim..
tamam sağlık olsun diyoruzda, insan üzülüyor işte...umarım canavarlarına kavuşursun,kavuşamazsanda yeni bir canavara sahip olursun inşallah..

sevgiler

emrullah

Forum Demirbaşı
Tepki
238
mustafacım geçmiş olsun umarım en yakın süre içerisinde canavarlarına kavuşursun.bana ulaşabilirsen bakacağın bir kaç yer var oraları tarif edebilirim.çünki bir ara oraya girdiğimde ömrüm boyunca görmediğim bir çok marka bisikleti gördüm.bir arkadaşın çalınan bisikletide oradan çıktı.

Hasan Hakan Koç

Forum Bağımlısı
Tepki
1.177
:( Mustafa.. Bülentin dediği gibi acil bir daha resimlerini koy . haydi İstanbullu dostlar olmaz böyle rezalet gözleriniz dört açın lütfen. Bülent inşallah adamları sen görürsün ve bulursun:boese157: . anladın sen onu.

msconfig

Forum Bağımlısı
Tepki
780
hepinize cok tesekkurederim arkadaslar, ilgileriniz icin. suphe ettigim bazi kisiler ve yerler var onlar icin arastirma yapiyorum. polisede bildiride bulundum. gordugum an alabilme sansi var. insallah bulurum. tekrar cok tesekkurederim hepinize

ilk calinan, oglen vakti
http://i165.photobucket.com/albums/u66/msconfig_extreme/canavar2.jpg
ikinci calinan, aksam vakti
http://i165.photobucket.com/albums/u66/msconfig_extreme/monster_of_mount_1.jpg

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.