Çanakkaledeki Yol yarışında kaza

ASinanB

Daimi Üye
Tepki
187
(link)

Türk sporcu (İsmail Aksoy) finish çizgisini geçer geçmez dengesini kaybedip yere düşmüş, geçmiş olsun diyelim...:(

Scudo

Salih Dinçer

Forum Bağımlısı
Tepki
691
Bisiklet
Sedona
Dün Osmangazi'deyken yarıştan haberim olmuştu ama kazayı duymamıştım. Allah'dan acil şifalar dilerim...

Oğuzcan Gedik

Aktif Üye
Tepki
54
geçmiş olsun peki bu finish çizgisini geçip 1. mi olmuş yoksa sürekli dönülen bir etapmı

ASinanB

Daimi Üye
Tepki
187
@Oğuzcan Gedik

linkteki habere göre yarışı birinci bitirmiş

Salih Dinçer

Forum Bağımlısı
Tepki
691
Bisiklet
Sedona
Zannedersem çok ciddi bir şey değil gerçi insanlar küçük bir düşüşte bile beyin kanaması geçiriyor. Neyse ki arkadan gelenlerin ezme gibi bir sorun olmadığı gibi bir süre sonra ayağa kalkmış. Bunlar basından öğrendiklerim, sağ olsunlar...

Ama...

Basına bir sitemim de var! Yani bazen kızsam mı, hak mı versem bilemiyorum. Çünkü derler ya köpek ısırınca haber olmuyor, adam köpeği ısırınca oluyormuş. İşte buna haber değeri ölçme benzetmesi diyorlar. Ama bu haber öyle gerilerde ama öyle gerilerde bahsediliyor ki artık internetten komik vidyolardan hemen önce bahsedildi. Sonra yok Avustralya'da bikini yarışmasıymış, yok köpek yarışmasıymış falan fıstık...:(

Bir de bu yarışmada Sivas Kangalı'nın biri köpeği ısırmış! Demek ki o da haber oluyor, eee n'apalım bir gün bir etkinlik düzenler birbirimizi ısırır haber oluruz. Yani farkındalığımızı arttırırız...:)

Bu vesileyle İsmail Aksoy'u kutluyorum. Hani derler ya her şeyden iyi bir şey çıkar diye. Belki bu düşüş haber olmasına vesile oldu. Ciddi bir şey yoksa artık güzel anılar defterinde yer alacaktır...

• Beğen
Tepkiler: ASinanB

ASinanB

Daimi Üye
Tepki
187
@Salih Dinçer

sonuna kadar katılıyorum, düşme olayı olmasaydı eğer haber yapılmazdı, hatta bir çok insanın yarışlardan bu olay sayesinde haberi olduğunu düşünüyorum.
Birbirimizi ısıralım kısmına çok güldüm :D

Eren Tublek

Forum Demirbaşı
Tepki
362
Bisiklet
Trek
Basin olaya ne kadarda ilgili

Tenezzul edip yarisin adini bile arastirma geregi duymamislar.Bu kaza 1.Gelibolu Bisiklet Turu'nda oldu.

• Beğen
Tepki
33
Bisiklet
Focus
benim de internetten haberim oldu. çok geçmiş olsun arkadaşa. saçma sapan dizileri yayınlamak varken, spor haberlerinde sadece 10 cümle ile futbol haberi sunulan türk televizyonlarından daha ne bekleyebilirsiniz ki.
ülkede daha nice haberi yapılacak ülkeye duyurulacak başarılar varken biz kimin kiminle evlendiğini, kimin nasıl yemek pişirdiğini daha çooook seyrederiz.

• Beğen