Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Çanakkale'de bisiklet takımı (kulübü) var mı?

Konu, 'Bisiklet Federasyonu Bisiklet Kulüpleri' kısmında uncass tarafından paylaşıldı.

1. uncass

uncass Üye

Adı:
    Mustafa
    Seviye:
    Çanakkale'de yaşıyorum. Onüç yaşındaki oğlumla birlikte kendi halimizde 20-25 km'lik gezintiler yapıyoruz. Oğlumun bisiklet sevgisinden dolayı bu sporu daha bilinçli ve düzenli bir şekilde yapmasını arzuluyoruz. Bu nedenle bir spor kulübü bünyesinde çalışmasının yararlı olacağını düşündük. Fakat Çanakkale'de böyle bir yapılanmanın olup olmadığını bilmiyoruz. Forum üyeleri içinde "Çanakkale'de bir bisiklet kulübü var mıdır?" bilen varsa yardımcı olabilir mi?
    Çok teşekkür ederim.

2. CyclingBird

CyclingBird Üye

Adı:
    Hürol
    Bisiklet:
    Diğer
    Seviye:
    Çanakkale'de bisikletli gezen grup ve gruplar olduğunu görüyorum. Facebook'da bisikletle Çanakkale adında bir grup var. Yine Çanakkale bisiklet topluluğu adında da bir grup daha var.

Kulüp konusuna gelince 18 Mart Stadı'nın Atatürk Caddesi'ne, yani ana caddeye bakan kısmındaki tribünün altında. Bürolar var. Onlardan biri sanırım bisikletle ilgili. Lakin ne zaman açık veya çalışma saatleri nedir ? bilmiyorum.

3. berktx

berktx Aktif Üye

Adı:
    Berk Toksoy
    Bisiklet:
    b'Twin
    Seviye:
    Canakkalede oturuyorum haftasonu pazar günleri karşıya geçip tur yapan dağ bisikletlilerini, yol bisikletlilerini bolca görüyorum. Hatta dün esenlerde gezinirken 4 tane bayan antrenman yapıyorlardı, kimsiniz nesiniz diye sorma fırsatım maalesef olmadı. Eğer bu grubu bulmak istiyorsanız ya facebooktan aratın ya da şehir merkezinde diganlar bisiklet var ara sokakta oraya bir sorun onlar tanıyorlardır, bazen kendilerinin çıktığını da gördüm. Facebook üzerinden de diganlar a ulaşabilirsiniz bence

4. uncass

uncass Üye

Adı:
    Mustafa
    Seviye:
    @CyclingBird @berktx
    Çok teşekkür ederim yanıtlar için. Söz ettiğiniz yerleri araştıracağım. Eğer dediğim şekilde bir kulüp bulursam burada paylaşırım.

5. ilkercom

ilkercom Bisiklet İnsanı

Bisiklet:
    b'Twin
    Seviye:
    Biga da var. Ama resmiyeti ne kadar bilemiyorum. 90 km olması tabii zora sokuyor.