Çanakkalede bilinmeyen yerlerden biri daha kemerdere

İsmail ŞEN

Forum Demirbaşı
Tepki
417
Bisiklet
Corratec
Harika bir tur olmuş.Ellerinize, ayaklarınıza sağlık.Doğa ile iç içe... Mükemmel manzaralar yakalamış ve harika fotoğraflar çekmişsiniz.Turlarınızı devamını bekleriz.Sağlıcakla kalın...

Scudo

İrfan Aşıroğlu

Daimi Üye
Tepki
579
Bisiklet
Whistle
@CEM ATEŞ

Yorumunuz için tşk ler.Bizimde amacımız bilinmiyenleri ortaya çıkarmak.Aslında çanakkalede daha gün yüzüne çıkmamış :eek: çok yer var onlarıda görüntüleyip sizlerle paylaşmaya çalışacagım.En kısa zamanda 20-25 metre uzunlugunda taş ocaklarındankesilme durumunda uzun sütunlar var ve oradan lımana götüp italya ve istanbulda kullanıma sunulmuş ocakları görüntülemeyi düşünüyorum. Saglıcakla kalın

cihan aksoy

Hayallerini erteleme
Tepki
446
İsim
Cihan Aksoy
Başlangıç
1970—71
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@precipice

Ne kadar güzel dilekler ! Teşekkürler. Sizlere de aynı dileklerimizle.

@Zerrin

Belki de o yol arkadaşı sensin.

krankmili

Forum Bağımlısı
Tepki
2.445
Naçizane bir önerim var. Belki aşağıdaki kurumlardan birine veya birkaçına mail atmanız fayda edebilir. Ne kadar ilgilenirler bilmiyorum. Zira bir çok tarihi eserimiz bu durumda, ama yine de bence bilgilendirmekte fayda var.

Çevre ve Kültür Değerlerini Koruma ve Tanıtma Vakfı
Vakıflar Genel Müdürlüğü
Tarihi Vakıf Eserlerini Araştırma ve Koruma Derneği
Çanakkale İl Kültür Turizm Müdürlüğü

ilhami yücel

Aktif Üye
Tepki
457
Bisiklet
Diğer
Ayaklarınıza sağlık güzel bir gezi olmuş.
Hem Çanakkale'yi özledim hem de peynir helvasını:eek: :)
Evvelki yaz gelmiştim, geçen yaz gelemedim. İnşallah önümüzdeki yaz gelirim.
İmkanım olsa geldikten sonra dönmem.
Kalın sağlıcakla

İrfan Aşıroğlu

Daimi Üye
Tepki
579
Bisiklet
Whistle
@G. Akpınar

Çevre ve Kültür Değerlerini Koruma ve Tanıtma Vakfı
Vakıflar Genel Müdürlüğü

Yorumunuz için tşk ler.Vakıflar G.M bizzat gıderek ftf bılgı verdım.Çanakkale müze müdürlügünle irtibata gececegim.Onarım için kuruldan karar çıkmış ödenek beklıyorlarmış.İnşallah kısa zamanda yaparlarda fazla erezyona ugramadan tekrar eskı saglıklı durumuna döner :eek: ve turızme de kazandırılır. :) Takıpçisi olacagım merak etmeyın.Saygılar

Adnan63

Aktif Üye
Tepki
4
İrfan Hocam iyi ki katılmışsın bizim Gökova Bisiklet Turu'na,iyi ki ısrar etmişsin katılacağım diye. Senin gibi güzel bir insanı tanıyamayacaktık yoksa.
Çektiğiniz fotoğraflara bayıldım gerçekten. Aklımdan ilk geçen ise bizim Gökova turunun benzerlerinin yapılabileceği onlarca bölge olduğuydu. Benzer turların Çanakkale'de ve başka bölgelerimizde de yapılması bisikletin geleceğine konulacak önemli yapı taşlarını oluşturacaktır.
Sizin yapacağınız tur ise o muhteşem kemerin kurtulmasına adanabilir bence.
Saygılar...

@İrfan Aşıroğlu

Uğur Vural

Forum Bağımlısı
Tepki
1.332
İRFAN ABİME BOLBONUSLU TEŞEKKÜR ABİCİM SENİN GEZDİĞİN YERLERİ TEK TEK NOT EDİYORUM BİR GÜN MUTLAKA BURALARI BENDE GEZECEĞİM BU GÜZEL KARELERİ BİZİMLE PAYLAŞMAYA DEVAM AYRICA ABİCİM MERAK ETTİM GEZİLERİNDE ÇAMUR YOK AMA ÇOK GENÇ GÖSTERİYORSUN BİZ MTB CİLER ÇAMURLA GENÇ KALIYORUZ PEKİ SEN BUNU NEYE BORÇLUSUN.Bol pedallı günler abicim

• Beğen
Tepkiler: İrfan Aşıroğlu

İrfan Aşıroğlu

Daimi Üye
Tepki
579
Bisiklet
Whistle
@UĞUR VURAL.

Ben eskı tedascıyım.O camurları 32 sene teptık arazıde bırde alkol,sıgara yok ıyıde bakımlı olduktan sonra allaha sukur.Abartmak gıbı soylemıyom kendımı 18 hıssedıyom desem.Bu hafta denızede gırecegız hala saygılar.

• Beğen
Tepkiler: Uğur Vural

Şenol ÇOKGÜLER

Aktif Üye
Tepki
89
Emeğinize sağlık . Hem tur yapmışpsınız hemde sıcak sıcak aynı gün bizlerle paylaşmışsınız resimleri çok teşekkürler. Resimler çok güzel . bisiklet doğaya çok yakışıyor. Gezilerinizin devamını dilerim .

İrfan Aşıroğlu

Daimi Üye
Tepki
579
Bisiklet
Whistle
@purplesky

Adnan hocam güzel yorumunuz için tşk ler.Gökova turuna katılmayı çok istiyordum ve iyiki katılmışım.Güzel arkadaşlıklar ve dostlar kazandım bunların devamını dilerim.Bisiklet sporunun bu yönleri gzl dogayla iç içesiniz.

İnşallah çanakkalemızdede bır dernek kurar degışik illerden arkadaşlarımızın burada bir etkinlik çerçevesinde kaynaşmasını saglarız.Çalışmalarımız var inşallah başarılı oluruz.Saygılar kendinize iyi bakın

• Beğen
Tepkiler: TOYGAR YONTGAN

Ömer Faruk MUMCUOĞLU

Forum Bağımlısı
Tepki
1.827
İsim
Ömer Faruk Mumcuoğlu
Bisiklet
Scott
süper bir gezi kartpostal niteliğindeki resimler için diyecek hiç bir şey yok.Güzel yurdum seni çook seviyorum.

• Beğen

Timukan Karaca

Aktif Üye
Tepki
363
Selam Irfan Arkadasim,
Gercekten bisikletin speedy Gonzales'i oldun bravo vallahi. Bu ise gec basladin ama insan sevgin ,bisiklet sevgin,doga tutkun hepsi birlesince iste boyle devamli turlar ve yazilar,fotograflar geliyor senden bizlere.
Insallah bahara dogru beraberce turlar yapariz. GKT da seni tanimaktan cok memnunum.Bizde Bayramda 4 gun icin Mardin-Suriye turu yapacagiz galiba.Bakalim Izmir'den 4 bayan katilacagiz.Sana iyi pedallamalar.

• Beğen

İrfan Aşıroğlu

Daimi Üye
Tepki
579
Bisiklet
Whistle
@Timukan Karaca

Güzel yorumun için tşk ler timukan hanım bende sizleri tanımaktan son derece memnunum.Sizinde bisiklete olan sevginiz her bayana nasip olmaz.
Bisikletteki kondisyonunuz süper tekrar beraber pedallamak dilegiyle sizlere mardin,surıye turunda başarılı pedallamalar dilerim.Kendinize iyi bakın havalar soguyor bız aslında çanakkalede denıze gırıyoruz.

• Beğen
Tepkiler: Timukan Karaca

RECEP İŞLEK

Forum Bağımlısı
Tepki
996
Merhaba.
PaylaŞimin İÇİn Çok TeŞekkÜr Ederİm.Özellİkle Truva Ati FotoĞrafin Çok GÜzel,ayaklarina SaĞlik GÜzel Bİr Tur OlmuŞ KardeŞİm.

• Beğen