Çanakkale yeniköy papaz plajı turu

Tepki
49
İrfan abi ellerine sağlık gerçekten çok güzel yorumlamış ve çok güzel fotoğlarflar çekmişsin ben bu turun bu kadar güzel geçiceğini hiç beklemiyodum.Bu arada tura katılan arkadaşlarıma kucak dolusu sevgiler ve fotoğraflarımıza yorum yapan herkese teşekkür ediyorum hepsinin ellerine sağlık:)

Scudo

İrfan Aşıroğlu

Daimi Üye
Tepki
579
Bisiklet
Whistle
@dağcı

Kusura bakma muratcım ben bırıncı murat bılgı vermıs sanıyordum. :eek: Facebook tan ekle benı orada etkınlık gurubu kurduk herkese davet gonderıyorum.Keşke sende olsaydın ya üzüldüm şimdi.Ben müsaıtım ıstersenız hemen tarıhı o taş sutunların çıkarıldıgı bır yer ve ıtalyaya gonderılen lıman var artı bırde alekstranda antık sehrı yaparız toplam160 km falan gıdış dönüş hemen yapalımmı pogramı ne dersınız.

@Gürkan ATAR

Sagol gürkancım turun bu kadar güzel olması hepımızın gayretıyle ve cabalarıyla bu duruma geldi.Tura katılan ve yorum yapan herkese kucak dolusu sevgiler.

Zerrin

Üye
Tepki
32
Yeniköy, çocukluğumun geçtiği yerlerden biri, benim için çok özel çünkü yüzmeyi orada öğrendim. Teşekkürler bu güzel resimler için. Pedallarınıza kuvvet, siz hep gezin ve güzel resimler çekin ki bizler özlem giderebilelim. Tüm dostlara selamlar...

İrfan Aşıroğlu

Daimi Üye
Tepki
579
Bisiklet
Whistle
@Zerrin

Yorumun için teşekkürler zerrin hanım.Yeniköy plajı hakıkaten süper. Deniz desen yazın dahi böyle havayı zor bulursun H1 N1 virüsüne karşıda deniz suyunun faydası var.

thevisit

Üye
Tepki
23
İrfan bey, seleyle aramdaki münasebeti düşünmezsem Pazar günüm harika geçti :)) Hele ki, sizin müthiş incir ve bademleriniz unutulacak gibi değil canım... Tüm arkadaşlara teşekkürler. Bir dahaki seferde görüşmek üzere...sevgi ve saygılar...

İrfan Aşıroğlu

Daimi Üye
Tepki
579
Bisiklet
Whistle
@thevisit

Yorumun için teşekkürler murat bey valla yınede ıyı dayandınız. :eek: Yani bu acıyla bu kadar km bisiklet üzerinde süpersiniz.:)

Bayram sonra turlara devam ara vermek yok görüşmek dilegiyle .. saygılar.

Kamil Tabak

Forum Demirbaşı
Tepki
1.764
Cihan bey Çanakkale Kipa önünde alışverişini bitirmiş bisikleti ile ikametgahına yol alacakken, yanımda olan kızıma dedim bir yerden tanıyorum bu beyi. Sanırım Ağustos sonu Eylül başı gibi idi. Kendimi tanıttım ve bisiklete bindiğimi söylediğimde ilgilendi ve kısa bir süre sohbet ettik. Şimdi rastlayınca Şahsınıza alenen bir teşekkür edeyim muhabbbetlerimi göndereyim istedim.
Sevgiyle Sağlıcakla

Murat YILMAZER

Forum Demirbaşı
Tepki
258
Facebook'a ekledim İrfan abi,fırsatım olduğu sürece bende katılmak isterim tabi turlara,inşallah bayram sonrası uzun bi tur yaparız,bisiklete verdiğim uzun aradan sonra 160km.yi tamamlayabilirmiyim bilmiyorum valla:) ama yinede denerim,bidahaki turda bende varım Kamil:)
Herkese Selamlar...!

İrfan Aşıroğlu

Daimi Üye
Tepki
579
Bisiklet
Whistle
@dağcı

Teşekkürler murat'çım senın kondısyonun ıyıdır. İstersenız bır akşam geyıklıde kalırız benim yazlıkta artı bırde bozcaada yaparız. :) Havalar daha güzel olacak gıbı bırde ada turu ayazmada denız harıka olur:cool:

Hakan Eşme

Forum Bağımlısı
Tepki
5.778
İsim
Hakan EŞME
Başlangıç
1989—90
Bisiklet
Geotech
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Harika bir gezi, bu mevsimde Çanakkale sularında kulaç sallamayı hiç de yabana atmayın. Bu suların soğukluğunu bilen bilir fakat anlaşılıyor ki incirler boşa gitmemiş.

İrfan Aşıroğlu

Daimi Üye
Tepki
579
Bisiklet
Whistle
@Hakan Eşme

Degerli yorumun için teşekkürler hakan hocam çanakkalenin soguk suyuna aliştık.Cihan hocamla biz alışıgız soguk suya fakat küresel ısınma var.Bu ayda suyun sıcaklıgı yazdan daha güzel nasip olursa bayramda sonrada geyikli bozcaada turu yapıp denize girmeyi düşünüyoruz.Müsait olursanız bekleriz buyurun.Kurban bayramınızıda en içten dileklerimle kutlar.Tüm keşan'lı bisiklet severlere selamlar.

İrfan Aşıroğlu

Daimi Üye
Tepki
579
Bisiklet
Whistle
Siz evet dedikten sonra ben hemen hazırım. Yagmur yağmazsa cumartesı sabahı allah nasip ederse gıderız :)