Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Çanakkale-Kütahya bisiklet yolculuğu.

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında celikzeki tarafından paylaşıldı.

1. celikzeki

celikzeki Aktif Üye

Seviye:
    Herkese merhaba. 11-14 temmuz arası tek başıma Çanakkale-Kütahya arasını gitmek istiyorum, Yanlız şöyle bir çegincem var tek başına gitmek mantıklı mı? 6 aydır bisiklete biniyorum ama bütün turlarım sabah git akşam dön şeklinde oldu. günlük genelde 70 Km yol yapıyordum bu sürede. şimdi ise 4 günde Kütahya'ya Gitmek istiyorum yol 410 KM civarı. yoldan yana sıkıntım yok ama hani insan başıma bir şey gelirse ne yaparım diyede düşünmüyor değil. Ben tecrübeli arkadaşlardan, özellikle de tek başına yolculuk yapmış arkadaşlardan fikir ve tavsiyelerini bekliyorum.

2. ahmet yıldız

ahmet yıldız Yeni Üye

Seviye:
    Benim acizane tek tavsiyem geceleri kalacağın yerleri belirlemen , programını yapman . Ben de tek başıma istanbul dan gelibolu ya gitmek için yola çıkmıştım akşamına takirdağ a vardığımda kendi kendime ben ne yapıyorum dedim , çadırım tulumum her şeyim vardı ama kafa olarak dağıldım tamamen belirli bir programım yoktu , aynı gece döndüm . İstedikten sonra yaparsın pedalına kuvvet :)

3. Bisikletli Gezgin

Bisikletli Gezgin Onursal Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Merhabalar;
    Çadırda konaklayacaksanız, varsa campingleri yoksa benzinlik, dinlenem tesisi gibi yerlerde konaklamanızı tavsiye ederim. Ayrıca hava karardıktan sonra yola devam etmemekte önemli... Sabah erken yola çıkarsanız öğle sıacğında pedallamaktanda kurtulabilirsiniz...