Çanakkale,Kilitbahir-Eceabat-Bigalı (Atatürk Evi)-B.Anafarta-Anzak Koyu-Kabatepe Turu

Murat YILMAZER

Forum Demirbaşı
Tepki
258
Herkese Selamlar..!
Öncelikle bu güzel geziye katılan Murat Abi(Varol),Kamil Yıldız ve Gürkan Arkadaşıma pazar günümüzü böyle zevkli bi geziye dönüştürmemize katkıda bulundukları için teşekkür ederim,Ayrıca fotoğraflara ve yorumlara verdiğin emek için tebrik ve teşekkürler Kamil kardeşim..!
Uzun zamandır yaptığımız en zevkli geziydi,inşallah bidahaki sefere grubumuzun diğer üyeleriyle dahada güzel bi gezi yaparız,gelecek turda görüşmek üzere,iyi pedallamalar..!
Unutmadan Kamilden fırsat kalmasada çektiğim sayılı fotoğraftan 3 tanesini bende ekleyeyim,çorbada benimde tuzum bulunsun dedim:)

Atatürk evinde bulunan afiş ve Atatürk'ün O anlamlı sözleri:
http://img260.imageshack.us/img260/6233/img0086hc.jpg
İşte örnek bir Türk köyü,Her sokakta,her evde Dünyanın en güzel bayrağı dalgalanıyor.!
Sizede bu yakışır Helal olsun diyorum Bigalı köyü ve köylülerine..!
http://img412.imageshack.us/img412/5991/img0084q.jpg
Bu fotoğrafın altına İstiklal Marşımızın son kıtasını yazmadan geçemedim:
"Dalgalan sen de şafaklar gibi ey şanlı hilâl!
Olsun artık dökülen kanlarımın hepsi helâl.
Ebediyyen sana yok, ırkıma yok izmihlâl;
Hakkıdır, hür yaşamış, bayrağımın hürriyet,
Hakkıdır, Hakk'a tapan milletimin istiklâl!"
http://img43.imageshack.us/img43/4889/img0100gu.jpg
Bayrağımızı her zaman yüreğimizde taşısakta gözümüzün önünden ayırmayıda hiç istemiyoruz,yukarıda görüldüğü gibi.

Scudo

İrfan Aşıroğlu

Daimi Üye
Tepki
579
Bisiklet
Whistle
@dağcı

Muratçım güzel bir tur olmuş sizleri tebrik ederim.Sana ayırdıgım yemişler beklemede fazla arayı açma

Kamil Yıldız

Daimi Üye
Tepki
457
@cihan aksoy

Ben teşekkür ederim Cihan abi, çok sağol! Keşke sen de aramızda olabilseydin; en kısa zamanda birlikte pedallamak dileğiyle, hoşçakal..!

@dağcı

Yorumun ve katkın için çok teşekkürler Murat abi, bundan sonra hava şartları elverdiği müddetçe arayı fazla açmayalım! Görüşmek üzere, kendine iyi bak..!

@Ali Emre Akcan

Bu bayrak için yapılanlar, vazgeçilenler, verilen canlar, akıtılan kanlar için bence fedakarlık kelimesi çok yetersiz kalıyor! Keşke hepimiz bunun kıymetini bilip, anlayabilsek..! Teşekkürler...

Tepki
49
kamil abi ellerine sağlık fotoğraflar ve konu anlatımın harika sizlerin sayesinde bu turdan çok zevk aldım köpek konusunda gerçekten haklısın köpeği baya büyük görünce birden korktum ama olsun onlarda ayrı bi hava kattı tura turumuza yorum yapan herkesin ellerine sağlık ve tabiki tura katılan abilerime kucak dolusu sevgiler

Kamil Yıldız

Daimi Üye
Tepki
457
@Gürkan ATAR

Sağol Gürkan' cığım, çok teşekkür ederim! Biz de senin aramızda olmandan çok mutluyuz! İnşallah birlikte daha nice yerlere pedal basma fırsatı buluruz, sağlıcakla kal..!

@dağcı

Ah o incirler yok mu? :D

@RECEP İŞLEK

Güzel yorumunuz için teşekkür ederiz Recep bey, sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız! Öyle bir fırsat yakalamanız dileğiyle, hoşçakalın..!

• Beğen
Tepkiler: İrfan Aşıroğlu