Çanakkale Geçilmez Bisiklet Turu (Muğla-Çanakkale)

Serkan Taşdelen

Forum Bağımlısı
Tepki
4.807
Merhaba Dostlar,
Şuan Çanakkale'deyiz... Bugün merkezde vakit geçireceğiz. 19 ve 20 Mart'ta ise Gelibolu Yarımadasını ayrıntılı keşfe çıkacağız. Sağsalim vardık, hiçbir sıkıntımız yok. Bizleri ağırlayan Cihan AKSOY abimize ve bizleri arayıp yanlız bırakmayan bütün dostlarımıza sonsuz teşekkürler...

Sevgiler...

Scudo

naz34

Forum Bağımlısı
Tepki
1.120
Bisiklet
Carraro
Güzel yurdumu düşman işgalinden kurtarmak için canlarını vermiş
" Çanakkale Şehitlerimizi Anma" ziyareti için uzun yollarda pedal çeviren ayaklarınız dert görmesin....
Güzelyüreklerinize sağlık...Serkan,Oktay ,Orhan ve Cihan kardeşlerimiz...

Selay Yaman

Forum Bağımlısı
Tepki
846
Değerli arkadaşlarımı yürekten kutluyorum..Çok anlamlı bir turu tamamladınız sayılır.. Aklım ve kalbim sizinle, güzel haberlerinizi ve fotoğraflarınızı sabırsızlıkla bekliyorum. Lütfen dikkat.

orhantozun

Üye
Tepki
67
Dün 7:30 da çanakkale'den otobüse binerek memleketim Nazilli'ye gelmiş bulunmaktayım. Çok güzel geçen günlerin sarhoşluğu içindeyim ayılamadım hala. Özellikle Serkan abi, Oktay abi ve Cihan Abi ile pedallamak ayrı bir zevk.. Km ler neredeyse akıp gitti pedallarımdan... hava muhalefeti yüzünden zor anlar yaşasakta bu tur unutulmazlar arasında yerini aldı bile. Sevgili Cihan abi ve değerli ablası Nihan abla'ya ne kadar teşekkür etsek az. Böyle güzel insanlarla tanıştıkça pedallarımız artık daha hızlı ve şevkle dönecek...

Ayrıca buradan bizi arayıp yanlız bırakmayan herkese teşekkür ederim şahsım adına... arada zaman buldukça foruma girip baktık ve yazılarınızı gördükçe mutlu olduk sağolun varolun değerli dostlar

sağlıcakla Orhan Tozun...

cihan aksoy

Hayallerini erteleme
Tepki
446
İsim
Cihan Aksoy
Başlangıç
1970—71
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Şehir - Tur
17 Mart öğle saatlerinde başlayan buluşmamız bugün (21 Mart ) gene öğlenleyin sona erdi.

Hergün sıkı bir program yaparak Güney ve Kuzey olarak iki kısma ayırdığımız Gelibolu yarımadası, şehitliklerimizi, en ince ayrıntılarına kadar ziyaret ettik.Bu bölge ile ilgili elimden geldiği kadar yardımcı olmaya çalıştım.

Sevgili Serkan Taşdelen,Oktay Tiryakioğlu ve neşe kaynağımız Orhan Tozun'u tanımaktan,onlarla 240 km.pedallamaktan,onları misafir etmekten çok mutluyum.Sağolsun ablamın yemekleriyle de ev özlemlerini gidermeye çalıştık.

En zor olan ise kaçınılmaz son olan ayrılık günü ve saatinin gelmesiydi.
Kendileriyle bir gün biryerlerde gene karşılaşmayı diliyorum.

Bölge ve şehitlikler ile ilgili fotoğrafları Serkan sizlerle paylaşacaktır.

Herkese sevgiler.

Aytekin Erzan

Forum Bağımlısı
Tepki
2.086
cihan ağabey seni çok iyi anlayabiliyorum bende onlara nekadar alıştığını ve çok iyi bütünleştiğinizi gözlemledim hakikaten çok güzel sohbet ve paylaşımlar oldu yaptıkların için bir kez daha sana buradan teşekkür eder günün birinde
sayın cihan aksoy ağabeyimizi ziyaret turu başlığı adı altında seni kalabalık bir gurup ile tekrar raharsız etmeyi düşünüyorum murat varol abiyede selamlar....

Feyyaz Alaçam

Forum Demirbaşı
Tepki
620
Dostlar... hepinizi yürekten kutluyorum.Sevgili Serkan Abim ve Dostum Orhan,sizinle pedallamayı bende cok istemiştim ancak zaman uyuşmazlıgı :( neyse daha uzun metajlı,dostluk ve mutluluk dolu nice turlar diliyorum tüm bisiklet sever dostlarıma...

Serkan Taşdelen

Forum Bağımlısı
Tepki
4.807
Merhaba Sevgili Dostlar,

Projemizi başarı ile tamamlamış bulunuyoruz. Emeği geçen bütün dostlarıma teşekkürler... Ayrıca desteğini esirgemeyen bütün dostlarımızada sonsuz teşekkürler...

En kısa zamanda faaliyet raporunu burada yayınlayacağız...

Sevgiler...