Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Çanakkale - Çeşme Yaz Turu... (500.-Km)

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında turakine tarafından paylaşıldı.

Etiketler:
  1. turakine

turakine https://pedalakuvvet.blogspot.com.tr/

Adı:
    Pedala Kuvvet
    Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Bu sene kendi hesabıma göre ortalama 1800 - 1900.-Km civarında pedal bastım ama bu kilometreler bende yorgunluk değil daha çok heves yaptı. İş yerimde sürekli seneye gideceğim yerlerim Google Maps üzerinden haritalarını çıkarıp duruyorum. Bazen "şuradan başlayayım şuraya kadar" gideyim diyorum sonra fikrim değişiyor ve "en iyisi şuradan başlayıp" diyerek yön değiştiriyorum. Velhasıl içim içime sığmıyor ve yeniden planlara girişiyorum.
    Bugün şu an itibariyle son kararımı Çanakkale - Çeşme olarak düzenlemiş durumdayım.
    Konaklama yerlerini ve genel giriş-çıkışları daha detaylandıramadım ama tüm öneri ve görüşlere açığım.
    Harita Linki: https://goo.gl/maps/cUKBkxoDhV92

Ekli Dosyalar:

2. Gazdeğilbilekgücü

Gazdeğilbilekgücü Üye

Adı:
    Hüseyin Aydın
    Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    @turakine
    Aklınızda belli bir tarih var mı?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

nonsteril bunu beğendi.
  3. yaboga

yaboga Kıdemli Üye

Adı:
    Ergün Altmış
    Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    bur rota edremit - akçay dan itibaren benimde çok yapmak istediğim bir rota inşallah yapabilirim. sizde şimdiden kazasız sürüşler.

nonsteril bunu beğendi.
  4. arsiyan

arsiyan Yeni Üye

Adı:
    okay
    Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    @turakine Slm Geçen yaz Asos'dan Didim'e planladığınız etabı yapmıştım, çok güzel ve rahat bir etap. Dikili Çandarlı arası güzel rampalar vardı benden söylemesi :) İzmir'de konaklamayacaksanız Sasalıdan bisiklet yoluyla Bostanlıya geçin feribotla üçkuyulara direk çeşme yoluna çıkıyor yol. izmir trafik çilesini atlatmış olursunuz.

tolgaturk, hortomaqiko ve yaboga bunu beğendi.
  5. hortomaqiko

hortomaqiko Yeni Üye

Adı:
    Sercan Üleş
    Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Bu tur için düşündüğünüz bir tarih var mı?

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

nonsteril bunu beğendi.
  6. badmojo

badmojo Yeni Üye

Adı:
    Erhan
    Bisiklet:
    Merida
    Merhabalar, eylülde 3 arkadaş Altınoluk-Bodrum rotasını yaptık. Size rotanızdan fazla sapmadan önereceğim birkaç nokta var:

- Keremköy (Parasörf yapanları izlersiniz, eski zeytin yağı fabrikası ve manzaralı kumsalı çok güzel)
    - Cunda Adası (Herhalde Marmaris'ten başka bir tek burada "gerçek" bisiklet yolunu gördük. Taş kahvede taze çekilmiş kahve için mutlaka)
    - Bademli (Civardaki en berrak Pisa koyunda mutlaka denize girin. Deniz fenerinin altına çadırınızı kurun ve manzaranın tadını çıkarın :) Yalnız zeytin ağaçlarının kovuklarına dikkat edin akrep var.)
    - Denizköy (Çandarlıya giderken inin ve denize karşı bir mola verip kafenin birinde biranızı yudumlayın)
    - Bence Aliağa'da İzbana binerek İzmir' e direkt geçin. İzmir' i görmediyseniz sahili turlayıp devam edin çünkü Aliağa' dan sonra gezilecek çok bir yer yok ve emniyet şeridi olmayan bir yolda diken üstünde gitmek akıl işi değil. Hem de buradan bir gün kazanıp turunuzu Demircili veya Sığacık'ta bitirebilirsiniz.

Kazasız, belasız turlarınız olsun. Tekeriniz hep düz bassın ;)

hortomaqiko ve arsiyan bunu beğendi.