Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Çanakkale-Bergama turu

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında ibrahim kaya tarafından paylaşıldı.

1. ibrahim kaya

ibrahim kaya Yeni Üye

Bisiklet:
    Look
    Seviye:
    arkadaşlar,9-10 nisan gibi istanbuldan otobüsle çanakkaleye geçip hasanboğuldu-altınoluk-akçay-ayvalık-cunda adası-bergama şeklinde bir tur düşünüyorum,tek çıkmayı düşünüyorum,katılmayı düşünen varsa haberleşebiliriz,tecrübeli arkadaşlar güzergahta uğranması gereken yerler,yapılmadan dönülmeyecek şeyler vb konusunda önerilerini esirgemezlerse çok mutlu olurum :)

2. Seyit Ünlü

Seyit Ünlü Yeni Üye

Seviye:
    Asos tarafını kullanırsanız daha güzel bir tur olur. Ayrıca kaz dağlarında Adatepeye de uğramayı unutmayın. http://www.facebook.com/group.php?gid=164257546921533 facebookdan grubumuzdan gerekli destek ve bilgiyi alabilirsiniz.9-10 Nisanda çalısmıyor olsaydım akçaydan size katılıp cundaya kadar eşlik edebilirdim. Akçay Burhaniye arası kestirme yolu kullanmazsanız Körfez Havalimana uğrayın bir soluklanın cayımızı için Edremit Körfezinden Selamlar

ibrahim kaya bunu beğendi.
  3. ibrahim kaya

ibrahim kaya Yeni Üye

Bisiklet:
    Look
    Seviye:
    teşekkür ederim önerileriniz için,turun gidişatına göre çay davetinize icabet etmeye çalışırım :)