Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Can ve Çağrı turlarını noktaladılar...

Konu, 'Trakya Bölgesi' kısmında M.Ergun GÖZET tarafından paylaşıldı.

1. M.Ergun GÖZET

M.Ergun GÖZET Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Fuji
    Seviye:
    Değerli arkadaşlar, Can Dede ve Çağrı Tosyalı bugün Edirne-Kapıkule gezisiyle turlarını noktaladılar. Onlara bu anlamlı gezilerinin final gününde eşlik etmenin onurunu yaşadım. Benim bu "güzel insanlarla" tanışmamı sağlayan Bisikletforuma ve kurucularına binlerce teşekkürler...
    Final gezisi ile ilgili fotoğrafları yarın sizlere sunacağım.
    Can ve Çağrı yarın sabah trenle İstanbul'a doğru dönüş yolculuklarına başlayacaklar...

2. ceycey91

ceycey91 Yeni Üye

sevgili arkadaşlarım ben edirneden ceyhun bu gece çağrı ve can abinin edirnede son gecelerinin olması beni biraz üzdü ve bu gece çağrı ve can abi ile bugün nereleri gezdikleri hakkında biraz konuştuktan sonra can abi ile biraz yürüyüş yaptık yürüyüş bittikten sonra çadırlarını kurup eşyalarını yerleştirdikleri gibi bizim büfede biraz bişeyler atıştırmaya başladılar bende onlarla biraz kaldıktan sonra iyigeceler diyerek o güzel insanlara veda ettim bu arada yarın sabah 7:20 istanbul treni ile edirneden istanbula doğru yola cıkacaklar şimdiden yolları hep açık olsun

3. candede

candede Bisikletkolik

Seviye:
    Sevgili Ceyhun,meraba.sendeki içtenliği ve heyacanı anlatmaya kelime bulamıyorum.Kendini o kadar güzel yetiştirmişsin ki,o ne altyapı öyle.

Bu arada en kısa sürede derslerinden geri kalmamak kaydı ile söylemiş olduğun seyirleri yapmanı ve o güzel resimlerini bizlerle paylaşmanı diliyorum.Unutma orada bisiklet ailesinden birbirini tanımayan yüzlerce dostlarımız var...

Düşlerinin taze kalması dileği ile...

Hayata gülümse