Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Çamurluk

Konu, 'Alışverişle İlgili Genel Konular' kısmında .melih. tarafından paylaşıldı.

1. .melih.

.melih. Üye

Adı:
    melih
    Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    Arkadaşlar forum da birçok konu kkudum ancak istediğimi bulamadım ayrıca eski konular olduğundan birçoğu linkleri acamiyorum

28 jant (max 700x40 lastik kullanırım,şu anki 700x35) disk fren li çamurluk ne onerirsiniz tekeri komple kaplayanlardan ali cam bunu buldum max 100 tl verebilirim bu ürün hakkında neler düşünüyorsunuz başka önerileriniz var mi bu fiyata bundan daha iyisini bulabilitmiyim üstüme hiç su sıralamasını istiyorum

Polısport Georgıa 28" Şehir Bisikleti Çamurluk Seti Siyah
    Yardımlarınız beni çok mutlu eder :):):):)

Ise gidiyorum yanimda yedek kiyafer tasimak istemiyorum hic su sicratmicak bisey istiyorum

2. eren konu

eren konu Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Salcano City Fun Lady bagaj tavsiye
    Sks Çamurluk Model Önerisi
    Ben her iki çamurluğu da hem kendim monte ettim hem de kullandım.
    Sks'nin yanında polisportun esamesi okunmaz diyebilirim.(polisport iş görür mü dersen tabiki görür)
    Polisportta zaman zaman bağlantı çatalları, tur esnasında, içerisine girdikleri çok sert olmayan plastikten, çıkabiliyor. Sks'den sonra diyebilirim ki polisportta neredeyse hiçbir sabitleme sistemi yok.
    Sks'de sr suntour ve rockshok maşalar için olması gereken bir braket konmamış ama ben bu sorunu çok zahmetli olmadan çözdüm.
    Özetle şıklık dersen sks, sağlamlık dersen sks, hafiflik dersen yine sks derim.
    Ama şu var ben sks bluemels primus modelini kullanıyorum henüz ıslak ortamlarda su sıçramadı fakat sks'de hiç su sıçratmayan model olarak genelde longboard modelini önerirler yani kesinlikle sıfır su diyorsan ona yönelmende fayda var(tabi tip olarak 700c olduğunu zannettiğim bisikletine yakışmayacağını ekliyeyim.)
    Özetle benim oluşturduğum sks konusundan ve diğer bagaj konusundaki polisport georgia bagajdan az çok fikir edinebilirsin diye düşünüyorum.

3. .melih.

.melih. Üye

Adı:
    melih
    Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    Sağol hocam polisport okadar mi kötü var mi polisport kullanan (sanirim para biriktirip sks longboard alicam)

Bi el atin beyler varmi onerileriniz

4. Hastateker

Hastateker Forum Bağımlısı

Adı:
    Osman Özgün Yıldız
    Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Polisportu ben de almayı düşündüm fiyatı ucuz tipi güzeldi. Ancak diğer çamurlukların fiyatlarına bakınca vazgeçtim.
    Sks almayı planlıyorum delta bisiklette buldum.
    Size de onu öneriririm kullananlar mennun

5. .melih.

.melih. Üye

Adı:
    melih
    Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    Paramı biriktirdim 140 tl hic çamur sicratmicak bisey istiyorum görüntü hic mühim değil sks longboard alicam ancak siyah olanın açıklamada 700x35 yazıyı 700x42-45 bulamazmiyim siyah standart mi bunlar bisikletim bianchi touring 730 bağlantısı sıkıntı olur mi nasıl yaparim

Başka iyi biseyde onerebilirsiniz değerlendiren kulllandiginiz memnun kaldığınız fln

6. anti panik

anti panik Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    Bu camurluklardan 26 janta uyumlu bende aldım. Markasını hatırlamıyorum.
    Aluminyum renginde ve güzel görünüyorlardı.
    Ancak telin çamurlukla birleştiği yuva adi plastiktendi ve çamurluğa yanda ayak vb çarpınca o plastik yuva kırıldı.
    Ve çamurluk çöp.
    Bodrumda çürüyorlar şu an ve bisiklet çamurluksuz.
    Bi ara gidip markasını görebilirsem bakayım.:)

Sks in sitesine baktım.
    Alman malı ve 5 yıl garanti veriyor.
    Sağlam görünüyor.:)

7. eren konu

eren konu Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    @.melih.
    Polisport o kadar mı kötü var mı polisport kullanan demişsin.
    Yazımı dikkatli okursan ben polisport kötü demedim sks'den sonra sisteminin çok zayıf geldiğini anlatmaya çalışıyorum. Ayrıca ben polisportu da kullanmış biri oluyorum.

Bana sorarsan bianchi 730 için sks bluemels primus daha yakışıklı olur. Longboard genelde randonneur tarz surly, vsf gibi bisiklete daha çok gidiyor.
    Yalnız tabiki bluemels primus alırsan sr suntour kullandığın için benim sayfadaki braketi de bir yerlerde yaptırman gerekiyor bilgin ola.

anti panik bunu beğendi.
  8. TuTKuN

TuTKuN Aktif Üye

Seviye:
    Sks iyidir