çamurluk aldım

bicycle16

Forum Demirbaşı
Tepki
332
bilin bakalım dideem baha ni aldıııı camurnuuuuk yaşşasııınnnnn
(link)
(link)

Scudo

Serdar TEBER

Forum Bağımlısı
Tepki
1.304
Tam 2010 yılının bisikleti olmuş :D Güle güle kullanın, bisikletiniz de çok güzel. 761 gerçekten güzel bir kadro.

bicycle16

Forum Demirbaşı
Tepki
332
@Teberus

evet serdar abi aynen öyle oldu 2010 sınıfı:D teşekkür ederim saygılar..

Samet Saglam

Forum Bağımlısı
Tepki
127
biisklet güzel olmuş çamurlularla. iyi görüntü oluyor. Bendede var çamurluk ama işe yaradıgı mechul. Artık alıştılar edekilerde arkamın haline. Birazda sürat yapınca yüzümede geliyo. Evdekiler arkamı anlıyolarda yüzüme nasıl geliyor onu kestiremiyorlar

sgtalper

Forum Demirbaşı
Tepki
467
Bisiklet
Scott
bicycle 16 nın çamurluğundan alırsan yüzüne sıçramaz tekerin üstünüde kapatıyor ben de ondan aldım süper tavsiye ederim hemde ucuz

• Beğen
Tepkiler: bicycle16

Faik BİLGİN

Forum Demirbaşı
Tepki
170
ön taraf çok hoş olmuş ama arka taraf pek iyi durmamış ama genede bisikleti açmış benim bisiklet sizinkiler kadar pahalı olmasada çok iyi yol alıyo (link)

Faik BİLGİN

Forum Demirbaşı
Tepki
170
arkadaşlar bisikletim bayağı değişti en kısa zamanda resmini koyuyorum

jamesjoice

Daimi Üye
Tepki
301
Aynı çamurluktan bende de var ön çamurluk iyi de arka için aynısını söyleyemem. Bırakın hızlı gitmeyi yağmurda düşük hızlarda bile paçalar ve seleye yakın sırt bölgesi (bu mont giydiğimde montun alt kısımları oluyor) çamurdan kurtulamaz.
Ben kışın arkaya tekeri iyice saran eski tip metal çamurluklardan takıyorum. Bu zamanda ise aldığınız çamurluk iş görüyor. İyi tarafı söküp takma kolaylığı.
Güle güle kullanın.