çamur'dan adamlar :D

Selim Üsel

Forum Bağımlısı
Tepki
1.464
Çamurun güzelliği ayrı. Bisiklete ayrı bir hava katıyor :) Paylaşım için teşekkürler...

• Beğen
Tepkiler: Cool_uzak
Scudo

Cool_uzak

Forum Demirbaşı
Tepki
544
Bizi bekledikleri sırada çekmişerdir. Başka alternatif yok. :)

enver avcı

Forum Bağımlısı
Tepki
1.460
Bisiklet
Scott
@uzaktr

bencede kendi bisikletinle gel.yolda düştüm derken şaka sanmıştım ama kadroda kocaman bi darbe var.sen bittin ulaaaaaaan :boese157: :boese157: bende bidahakine senin külüstürü alıp düşeyim diycem ama seninkinin cılkı çıkmış zaten.neyse borcun olsun.sorarım hesabını :p

• Beğen

enver avcı

Forum Bağımlısı
Tepki
1.460
Bisiklet
Scott
@Sait Hasançufadaroğlu

slm.oralara tek başıma geleceğim kısmet olursa.tanışırız umarım hem oralarda yalnız kalmamış olurum.görüşmek üzere

enver avcı

Forum Bağımlısı
Tepki
1.460
Bisiklet
Scott
@uzaktr

lan ortalık yağ içinde kaldı beee :D amma yıkama yağlama çekmişsin bende sana tekme atmamak için hep yanında idim falan.çok güzel yalanlar bunlar bülent :D :D her şey bi kenara din kardeşiyiz nihayetinde :p :p

• Beğen

umutkahraman

Forum Bağımlısı
Tepki
1.304
Bisiklet
Geotech
hocam resimler çok güzel.yeşilliğin içinde sürüş iyi olmuş.

• Beğen
Tepkiler: enver avcı

Cool_uzak

Forum Demirbaşı
Tepki
544
@enver avcı

Ya ya ..Çizik mi var ? Nasıl olur ya..!!! :eek: Senin arkanda senin kenarından dahi çıkamadığın küçük bir tepeciğin yüksek kısmına durmamak adına tırmanmak zorunda kaldığım için düştüm. Artı "Orada çamur da varmış batacaktım " da dedin. Artııı yaralandım yada yaralanmışım anlamadım.. :rolleyes: S

Olmadı..! Tufan sitil yaparsın sende.. "Oje" .. destekli boyarsın o bölümü kimse anlamaz..:D:D:D:D

Cool_uzak

Forum Demirbaşı
Tepki
544
@enver avcı

İftiranın böylesi düşmanımın başıma. :). Yoruldum diyememenin başka bir yolu diyelim biz buna.. :p:p:p:p ..Ama sana şu şekilde ayrı yeten anlatacağız sanırım. "Bölüüüük dur. Temel sende dur." gibisinden..:D:D:D:D:

haceli yılmaz

Forum Bağımlısı
Tepki
467
Bisiklet
Sedona
arkadaşlar ayaklarınıza sağlık bende katılacaktım size ama gec kaldım sanırsam siz cıkarken ben ormana giriş yaptım neyse kısmet başka zamanlara

• Beğen

oguzhanzed

Daimi Üye
Tepki
309
bana öyle geldiki tur bahane muhallebiler şahane olayı olmuş.fotolar öyle diyor çünküm..:rolleyes: bu arada çamur fırlatma yarışında kim kazandı yazmamışsınız.yazılmadığına göre konuyu açan arkadaş kaybetmiş olsa gerek ve ceza olarakta mangal cezası ha..valla hem cezayı çekene hemde ödülü kazanana kolay gele zira mangal rakısız olmaz.
paylaşım için teşekkürler.sevgiyle kalın..

Cool_uzak

Forum Demirbaşı
Tepki
544
@oguzhanzed

İnan kimseye çamur fırlatmaya gerek kalmadı.. İki kişi dışında herkes güzelinden çamur yedi... Harbisinden.. Dönerken çamurcuların derdi eve girmeden bu bisiklet nasıl temizlenirdi...Ki medeniyete yaklaştığımızda bir benzin istasyonunun yıkama bölümüne giriş yaptık herşey taam oldu bir yere kadar.... ve tur güzeldi güzel..:in:

vedat karakaya

Daimi Üye
Tepki
766
çok güzel ve çamurlu bir tur olmuş...

tünellerde kenar boşluğu olması ne kadar güzel.antalya-kemer arasındakileri bi görseniz....
sevgiyle kalın...