çamur turu..... :D

burak durel

Forum Bağımlısı
Tepki
436
İsim
Burak D.
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
bi aksikil çıkmaz ise yarın ben ve abim de gelmeyi planlıyoruz

• Beğen
Tepkiler: enver avcı
Scudo

enver avcı

Forum Bağımlısı
Tepki
1.460
Bisiklet
Scott
@uzaktr

külüstürmü ?? lan mı :p :p haber verirsen sabah daha erken buluşuruz...

enver avcı

Forum Bağımlısı
Tepki
1.460
Bisiklet
Scott
@burak durel

buyrun gelin arkadaşlar.bugün bide gök boşalsa ne güzel olur turumuz :D

berk arat

Üye
Tepki
66
enver bende gelicem bir aksilik olmazsa. tek engelim pazar gecesi taksimde çalıyoruz o sebepten engel çıkabilir.

• Beğen

enver avcı

Forum Bağımlısı
Tepki
1.460
Bisiklet
Scott
@berk arat

işte bu beeee :D gel kardeşim gel.daha da keyifli olacak tur.tur öğlen 2-3 gibi biter.akşama yetişirsin muhtemelen.sabah görüşürüz.bülent de gelicek.ooooo evlere şenlik olacak.bugün yağmur da yağacak gibi.orman kıvamına gelir artık.

enver avcı

Forum Bağımlısı
Tepki
1.460
Bisiklet
Scott
@uzaktr

kardeşim ben sana sabah specialized'i getiricem ama istersen kendi bisikletini de getir.benimkini alırsan seninkini minibüse koyarız.. seni sarmazsa benimki kendininkine biner gelirsin.

enver avcı

Forum Bağımlısı
Tepki
1.460
Bisiklet
Scott
@ekrem kar

çamurlukları takmasan daha keyifli olur bence.ensenden aşağı süzülen çamur suları nasılda uyuz eder :p en güzeli bu ama kanıma da girmedin değil.bende mi taksam çamurlukları ne yapsam :D :D

Cool_uzak

Forum Demirbaşı
Tepki
544
@enver avcı

Sen evet evet sen arkasına bakan Enver paşa... seeeen çamurluk takarsan..avucumda çamur topları yapar seeeen tanınnnnmmaaaaz hale gelene kadar fırlarıtım .... ( İçine taştamı koysam izi kalır:D )...Hele bir tak.. Zaten Berk te geliyor... Çamur şavaşı 2 devaaam diyorum.. .. :).. ... Gecen hafta belgradta tur yaparken kılyos a cıkan arkadaslar gıbı..:eek: bızde kılyos a cıkar ısek .. denıze gırelım :p:p:p

Yarın bisikletim ile gelmiyorum. Getirmeyecegım. Bılıyorsun yolum cok uzun sızden ayrıldıktan sonra. sadece yedek elbıse getirecegım kı eve donerken ınsan kılıgında olayım :D.. Garip baskıcı bakışların kurbaı olumda onumuze üç bes tl para atmasınlar :d..

Çalar saatim yok..enver paşa benı saat 06:00 da ev tşlefonumu caldırmak suretı ıle uyandırman gerekıyor. İlgisizliğine şimdiden tesekkurler. Yoksa yalanım .. 1,5 L ya aldıgın çalar saate guvenmıyorum...:D..

Bilgilerinize arz ederim..

• Beğen

enver avcı

Forum Bağımlısı
Tepki
1.460
Bisiklet
Scott
@uzaktr

tamam be tamam takmıyorum çamurluk falan :D çamurluk takmasamda çamur topu yaparak suratına fırlatmayı ben düşünüyordum zaten.sen hızlı çıktın :D içine de direk jilet parçaları koyucam :D :D ben getiriyorum o zaman bisikletini.sen insan gibi görünecek kıyafetler alsan yanına yeter dönerken giymek için :D :D millet hanzo şehire indi demesin değilmi :p :p öpüyorum kardeşim. (kardeşim mi,öpmek mi... ööööğğ :p ) bu arada beni bi çalar saat gibi kullanmadığınız kalmıştı onuda yaptın ya.yuh diyorum.fakat saat 9 da toplanmamız gereken tur için nasıl oluyorda saat 6 da kalkmamı bekliyorsun anlamadım.senin uşağın mı var ULAN :D BENDE SAATİ KURAYIM BARİ SENİN İÇİN.SEN GEL YETERKİ YOKSA KİMİN SURATINA ÇAMUR ATICAM. :D :D :D

• Beğen
Tepkiler: Cool_uzak

burak durel

Forum Bağımlısı
Tepki
436
İsim
Burak D.
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
beşiktaşta herzaman ki yer derken tam olarak nerde buluşucaz yeniyim de tam yazarmısın rica edsem

enver avcı

Forum Bağımlısı
Tepki
1.460
Bisiklet
Scott
@Ömer Faruk MUMCUOĞLU

tırt turlardan arta kalanlar bize gelebilir dostlar.yerimiz olmaz olurmu faruk.olmasa bile sana var gel sen.

enver avcı

Forum Bağımlısı
Tepki
1.460
Bisiklet
Scott
@burak durel

slm burak.her zaman toplanma yerimiz barbaros heykeli önüdür.bizim daima kalkış durağımız orasıdır.sabah görüşürüz...

Cool_uzak

Forum Demirbaşı
Tepki
544
@enver avcı

Yaşasın kotuluk...:p Saat gecenın 01:50 si ve benım uykum yok. Heyecandan :p uyuya mıyorum. Ve saat 6 kadar 4 saat vaktım var.

Ve Enver paşa... Sana diyorum benim yazdıkları mı okurken başka seylerle ugrasma!! Anla ki .. Ben senin turlarına katılmak için ..kaldıki saat 9,30 da kı buluşmaya ... saat kacta kalkıp hazırlanmak zorundayım. Sabahın 06:00 da... " Birde çalar saat gibi kullanmadıgınız kalmamıştı. " demezmısın ...:eek: . Çamurlu suyun içinde tek ayak üstünde dururken kirli olan üst basına bizlerde ekstra çamur atacagız. Ben ekstra ekstra... Bunu bana bu şekilde yazdıgın ıcın :D:D:D:D :Skull-175 .. Ayrıca nerede bunun lan ı? ulean ı?..Alışmamısız üstümüzde paçavra gibi durdu.. boyle efendi gibi yazınca:p :p (Sen yukarı da aşağıda tükürsen bıyık kardeşim.. :D )..

Ve çalar saatimin çalışıyor olmasıda süper. Şahsına verdiğim rahatsızlık için çok mutluyum :D Tura şimdiden neşe ile başladım sanırım. :rolleyes:

Yarın sabah görüşürüz. :in:

• Beğen

Cool_uzak

Forum Demirbaşı
Tepki
544
Bu sabah görüşürüz. Pardon. (Mesaj ıkı tekrar yapınca ustteki mesajı duzeltme gereği duymadım Burası dolsun. :) :p

Cool_uzak

Forum Demirbaşı
Tepki
544
Sanırım kimse benden önce eve dönmemiş. :D.. İlginç...Hemen istekler yazılıyor tarafımdan. Gun ıcerısınde cekılen resımlerı Rapid linki olarak istiyorum. Ne kadar hızlı o kadar iyi. İşe koyulma vakti .. çalışın çalışın.. :)

Güzel bir gündü ve butun gunu 10-15 yas grubu bır cocugun bındıgı bısıklet ıle gecırmek zorunda kaldım. Düştüm yaralandım artııı ... canımda seleden oturu cok yanıyor. ...:D

• Beğen

burak durel

Forum Bağımlısı
Tepki
436
İsim
Burak D.
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
katlıamadım üzgünüm :( inş başka sefere ama fotolarınızı merakla bekliyorum :)

• Beğen