çamur turu..... :D

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Orhan Kılıç

belgesel bisikletçilik size uygun olanı orhan bey tarzınız bence daha güzel buda bir tarzdır saygı duyarım ...

Scudo

enver avcı

Forum Bağımlısı
Tepki
1.460
Bisiklet
Scott
@Orhan Kılıç

şu yada bu kişi diye düşünerek yazmadım orhan abi.sitemim genel anlamda idi.ama bunu kimse kabul etmesede gerçek bu.sanırım herkes kendi derneğinin tanıtımını yapmak için uğraşıyor.ama madem böyle bir çaba var ise kendi dernek yada sitelerinin üzerinden yapsalar ya bunu.bu forumu neden köprü olarak görüyorlar.benim gelmeyenlere karşı ne bir sinirim nede bir öfkem yok,olamazda zaten.ama artık kesin emin olduğum bir konu bu.forum bir dernek gibi çalışmıyor olabilir ama temsilcilerinin diğer platform temsilcilerinin turlarına katılıyorsa eğer iade-i ziyaret denilen çok eski bir gelenek de düşünelebilir..belki bunları söyledikten sonra doğru olmayacak ama bende tamamen bağımsız pedalcıların turlarına katılacağım artık.ara ara kulağıma da geliyor millet kendi turlarında diğer platformları kötüleyici laflar da bulunuyor.bu hoş değil. herkes dürüstçe oynasın bu oyunu...

• Beğen
Tepkiler: kaptan vural 74

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@enver avcı

bu düşüncelerin altına imzamı atarım yaşasın bağımsız bisiklet kullanıcıları
vede organize olanlar ......
yaşasın bağımsız bisiklet organizatörleri...
enver üstad ölene kadar senleyim ....

Bahadır ATILGAN

Daimi Üye
Tepki
515
@enver avcı

Enver, gönlümüz seninle, hayat koşturmacası, aile ye de zaman ayırmak gerek vs. derken, katılamıyoruz.
Ancak arada yakaladığımız boşluklarda turluyoruz, bu sefer de bu durum başkalarına uymuyor.

Sağlıcakla kal.

enver avcı

Forum Bağımlısı
Tepki
1.460
Bisiklet
Scott
@ŞEVKET KAYAİN

kapımız herkese açık dostum.buyur gel.hava yağışlı olmaz da çamurlara dalamazsak merak etmeyin :p .onun da çözümünü buldum :rolleyes: .alıcaz damacana suyu döküp toprağa dalıcaz içine.olmadı çamuru elimize alır kartopu hesabı birbirimize fırlatırız :D :D

KATILIMMMMM ....
enver avcı
abdullah arslan
nebi ceylan
ersin bardakçı
şevket kayain
halil ibrahim derebaşı
Erdem Özdönmez (belki)
Yigit Keles (belki)
Tayfun Kara (belki)
Turker Unal (belki)
Onur Berberci (belki)
murat Emre Atabek (belki)
Inci Türksoy (belki)
Birol Çakır (belki)
şefik Kayain (belki)
Olcay Batu Coşkuner (belki)
Abdullah Arslan (belki)
Nursel Azaklı (belki)
Vural Azaklı (belki)

belkiler facebook dan alınan belki katılacak kişilerdir

Cool_uzak

Forum Demirbaşı
Tepki
544
@enver avcı

Berk everest e gider ise onunla beraber bende gıderım. Arkadas lazım degıl mı yanına?..:p.. Veeee ben senin külüstür herhangi bir bisikletine binmem. Ben benim ultra lüks küflenmez, bozulmaz ve hatta bakım bile gereketirmeyen ortağım( BİSİKLETİM) ile gelebilir isem geleceğim. :rolleyes:

Ağırlıklı olarak herkes yağmur ve çamurdan kaçıyor. Ben ise ğüneşten..:( Bu nedenle de Orhan dede ... Yağmurlu ve çamurlu bir tura katılıp şöyle bir kendini kaybetsen ne güzel olurdu. Daha önce katıldın ve yaptın bunu bilemiyorum. Ama ben yaptığını görmeliyim. :D Yada gel tura katıl çamurlu bisikletlileri çek... Bir tane şip şakçı muhakkak gerekli. ;)

......Enver paşam sitemin içinde...

Forumların bızlere verdiği en guzel şeylerden biri insanların boyle güzel ve sosyal aktıvıtelerde birbirlerini bumasına yardımcı olması, güzel dostluklara, güzel anıların yaşanmasına ve bunların geçekleşmesine vesile olması.... TABİ BÜYÜK VE FOS YUMURTALARINDA ÇIKIP BU GÜZEL ORTAMDA KENDİNİ KAYBETMESİ, BİR ÇOK İNSANIN HUZURUNU KAÇIRMASI ve NE OLDUĞU HATTA NEREDE OLDUĞUNU BİLEMEYİP KENDİ ÇAYIRI İMİŞ HAREKET EDEREK BU TİP ETKİNLİKLERİ YAPAN İNSAN ve İNSANLARI BALTALAMASIDA MÜMKÜN OLABİLİYOR. Bence asıl bu kişilerden şikayet edilmeli. Hatta bu kişilerden uzak durmalı ve bizleri yönlendirdiğini düşünmesine izin vermemeliyiz.

Bırakalım forum bu şekilde çalışsın ve insanlar birbirlerini bulsunlar ve gruplar oluştusunlar. Böylesi forumu, bisiklet ile igili aktiviteleri daha renkli yapar ve insanlar arasındaki tatlı rekabeti eğlence ile birlikte arttırır. Yani keşfedilecek yerlerin kapılarını ve parkurların kapılarını açar. En nihayetin de çok kalabalık tur veya turlar düzenlemek başarı anlamını taşımaz. Kendi adıma az kişi ile amacına uygun turlarda yer almayı tercih ederim. Eğlenmek daha bir mümkündür. Eğlenmeyi bilmeyen insanlar bu tip turlara kendi günlük yaşamdan kurallarını taşır ve taşırlar ise bu kuralcı kişiler eğlenen kişileri daha sonra rahatlıkla hiç edilebilir ve olası, olması gereken huzur sağlanamaz düşüncesindeyim. Tecrübe ile sabit şeyler bunlar. Hatta bu konular tartışılmamalıdır.

Ve sen ön ayak olarak düzenlemiş olduğun turlarda bu ortamı sağlamak adına kendinden yana hiç bir fedakarlıktan kaçınmayıp ve kendinden bir şeyler katarak başaran ender kişilerden birisin. Belkide daha fazlasını istiyor olmakta da haklısın fakat bu şekilde de düşünme bence.. Hayatın her alanında olduğu gibi gruplaşmanın ve bu grupların bir hareket etmesinin önüne geçilemez. Herkes doğru zamanda doğru yerde olsun. Gerektiğinde bir hareket edebilsin önemli olan budur. :in:

• Beğen
Tepkiler: enver avcı

enver avcı

Forum Bağımlısı
Tepki
1.460
Bisiklet
Scott
@uzaktr

diğer konuyu fazla uzatmamak için oralara girmiyorum.bu beniz uzun zamandır emin olduğum bir konuydu ve sadece içimi dökmek istedim.tartışma konusu olsun diye yazmadım.kimsede fazla alıp götürmesin konuyu.diğer konuya gelince benim hiç bir bisikletim külüstür değil.:boese157: ikincisi hepsi kalite :p üçüncüsü 97 model bianchim bile tozunu yutturur senin küheylanına :D dördüncüsü ise sen gel benim giant'ı yada specialized'i al.hepsi hidrolik yavrum.scott bende onu vermem.eski muhabbetleri açayım hatta anılar tazelensin.carboooooooooon :D :D sen anlarsın aramızdaki gıcık etme muhabbetlerini

• Beğen
Tepkiler: Cool_uzak

Cool_uzak

Forum Demirbaşı
Tepki
544
Fena ezikledin yine.. :p .. Bisikletlerini yinede ardına kadar hizmetime sunuyorsun ya!! ... Ne diyeyim şimdi!?.. Tura gelmek şart oldu. :D .. O zaman kadar tranier üzerinden inmesem iyi olur. Söyle güzel bir tranier programı ile çalıştıktan sonra senin karbona nasıl toz attırırım benim ultra luks alemınyum ortağım ile... :D... Bir haftalık anremandan birşey çıkmaz ezileceğiniz yine tarafından .. bu turda da şanlısın ..:)..

• Beğen

Orhan Kılıç

Forum Bağımlısı
Tepki
2.263
@uzaktr

Hafta sonu GPA ya gideceğimden İstanbuldan bir süre uzak kalacağım. Şipşakçılığa birazda Göcekte devam edeyim. Eminimki güzel kareler yakalayacağım. Döndükten sonra seninde katıldığın bir tura geleceğim. İster çamur turu olsun, ister deniz turu. Yanımda sen olduktan sonra isterse Enver foseptiğe dalma turu düzenlesin yine gelirim. Fotoğraflarınıda zevkle çekerim. Görüşmek üzere.

enver avcı

Forum Bağımlısı
Tepki
1.460
Bisiklet
Scott
@uzaktr

gel gel ama ben de giant ile geleceğim.carbon pırıl pırıl yatıyor.onu getirmiycem.fazla yorulmasın atlayıp hoplarken kızım :D

KATILIMMMMM ....
enver avcı
abdullah arslan
nebi ceylan
ersin bardakçı
şevket kayain
halil ibrahim derebaşı
Erdem Özdönmez (belki)
Yigit Keles (belki)
Tayfun Kara (belki)
Turker Unal (belki)
Onur Berberci (belki)
murat Emre Atabek (belki)
Inci Türksoy (belki)
Birol Çakır (belki)
şefik Kayain (belki)
Olcay Batu Coşkuner (belki)
Abdullah Arslan (belki)
Nursel Azaklı (belki)
Vural Azaklı (belki)
uzaktr (geliyor)

belkiler facebook dan alınan belki katılacak kişilerdir

enver avcı

Forum Bağımlısı
Tepki
1.460
Bisiklet
Scott
@Orhan Kılıç

abi bak valla foseptik turu yaparım :D poğ içinde yüzeriz sonra hep beraber :p :p :p yada ocak ayında sahilden denize gireriz istersen..:rolleyes: :rolleyes: bu arada ne demek bülent olduktan sonra her tura gelirim.ne yani ayrı gayrı mı var orhan abi :D gırdın galbimiiiii,gel al gönlümüüüüü.senin için neler çektim bunu allah biliyor (yahu bu nihat doğan kırosunun şarkısı değilmiydi :D :D )

• Beğen
Tepkiler: Orhan Kılıç

Cool_uzak

Forum Demirbaşı
Tepki
544
@Orhan Kılıç

İlhan abide gidiyor GPA ya.. Ve siz iki çılgın haşarı ve durdurulamaz dedeye de şimdiden iyi eğlenceler diliyorum buradan. GPA nın yorgunluğu Geçtikten sonra ÇAMUR 2. tur olacaktır kanaatindeyim. Değil mi Enver paşa?...;) Orhan abiye kaçış imkanı tanımak yok.:D .

• Beğen
Tepkiler: Orhan Kılıç

Cool_uzak

Forum Demirbaşı
Tepki
544
@enver avcı

Kışın ortasında denize girmek için ayrı bir tur yapılabilir. Bunu da bir tek organize edersin Enver abi!! Değil mi? :D .... Açıkçası ben varım. :in: ... Orhan dede ben gelirsem geliyor işte. Çatla.... Hatta çok kıskan öyle çatla :003: ... :)

• Beğen

enver avcı

Forum Bağımlısı
Tepki
1.460
Bisiklet
Scott
@uzaktr

bülent sana sadece ve sadece carbon diyorum başka da bişey demiyorum :D :D

• Beğen
Tepkiler: Cool_uzak

enver avcı

Forum Bağımlısı
Tepki
1.460
Bisiklet
Scott
çarşamba ve perşembe gökgürültülü ve sağanak yağışlı.cuma cumartesi parçalı bulutlu ve pazar sağanak yağışlı... :) dualar kabul mü oluyor ne :D

Orhan Kılıç

Forum Bağımlısı
Tepki
2.263
@enver avcı

Ben sadece bir taşla iki kuş vurmak istedim. Yani iki dostu bir arada görmeyi. Seni ve Bülent'i. Yoksa elbette herkese sonsuz saygım ve sevgim var.

• Beğen

enver avcı

Forum Bağımlısı
Tepki
1.460
Bisiklet
Scott
KATILIMMMMM ....
enver avcı
abdullah arslan
nebi ceylan