Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

çamur turu..... :D

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında enver avcı tarafından paylaşıldı.

1. enver avcı

enver avcı Onursal Üye

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    selam dostlar.peş peşe tıkınma turları yapmaya ara verelim bir süre :p birazda spor yapalım gerçek anlamda.3 EKİM PAZAR GÜNÜ herzamanki toplanma noktamız olan BEŞİKTAŞ'DA saat 9:30 da buluşuyoruz ve doooooooğru belgrata basıyoruz.ormanda fazla vakit geçirebilmek için sahil yerine barbaros bulvarını kullanarak zincirlikuyu-levent-maslak istikametinden ormana giriyoruz..ormana girmeden önce börekçide yada benzeri bir yerde aynı zamanda öğle yemeğimiz sayılacak şekilde atıştırıp dalıyoruz ormana.ormanda gezmediğimiz, teker izi bırakmadığımız yer kalmadı diyene dek pedal basıyoruz.BU BİR ANTRENMAN TURU'dur.hadi yoruldum 5 dakika duralım yok devamlı..ara ara elbet de mola olacak fakat dediğim gibi asıl amaç limitleri zorlamak. yakışıklı bisikletlerimizi gençleştirmek adına bulduğumuz çamura düşünmeden dalıyoruz.ben çamura girmek istemem diyenlerin turu değil arkadaşlar.illa kalın lastiğe de ihtiyacınız yok.girebildiğiniz seviyedeki çamura dalarsınız.o ormandan çamurdan adam olmadan çıkmak yok arkadaşlar.şimdiden dua etmeye başladım yağdır mevlam suuuu diye :D yemekli tur olmayacak.beşikraşda en fazla 15 dakika bekleyerek yola çıkacağız.zorlu bir tur olacağından ve tehlikeleri de olduğundan kask takmanızı şiddetle öneriyorum.varsa dirseklik dizlik falan eksik etmeyin.yedek lastik çok önemli.lastiklerin patlaması büyük ihtimal.ne kadar kötü ve çamurlu yol varsa orada olacağız.önümüzdeki hafta asfalt ile ilişkimizi kesiyoruz.. varmı gençleşmek isteyen beyler bayanlar :D :D

2. Kudret Kurtcebe

Kudret Kurtcebe Onursal Üye

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    3 ekim listesinde olamıyacaksın herhal sağlık olsun enver dostum çamur iyidir iyi cildi güzelleştirir...

enver avcı bunu beğendi.
  3. enver avcı

enver avcı Onursal Üye

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    abi bugün ormanın tadını tam çıkaramadım.içimde kaldı.haftaya iç edicem ormanı.:p bu arada bugün ekildik tarafından galiba :D :D

Kudret Kurtcebe bunu beğendi.
  4. Kudret Kurtcebe

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    bak şimdi hemencecik kızdı hiç topikleri okumuyorsun ...senle bir daha konuşmayacağım şaka şaka ...
    şimdi cumartesi yol grubu ile gittim kilyosa fakat dönüşte malesef hafif arızalı olan rulmanlar hepten feryat ederek bağırmaya başladı tabi arkadaşlarımın konsantrasyonunu bozdu bu ses ... 40 ytl sıkıştı bu olaya ...
    cumartesi tekeri götürdüm ...ayrıca rublenin çıkarılıp mazotlanması gerekiyordu iş pazara kaldı bu gün öğleden sonra tekeri aldım ruble yeni alınmış gibi artı yeni takılan rulmanlar yağ gibi döndürüyor tekeri bu rulmanlar 15.000 km sonra gebermekte yahu ben 35.000 i geçtim 2 senede eeeeeeeeeeeeeeeee artık gebersin dimi......

enver avcı bunu beğendi.
  5. Eren Boz

Eren Boz Kıdemli Üye

Seviye:
    e bırakta gebersin abi 2. el arabaları geride bırakmışsın kilometrede :D

birşey çıkmazsa gelme potansiyelim yükse abi benim de

enver avcı bunu beğendi.
  6. Kudret Kurtcebe

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:

eren şimdi düşün 35.000 km yi geçince rulmanlar bağırdı yalnız daha öncede oldu hazne içi yağlandı ses geçti ama bu geçici bir çözüm olduğu anlaşıldı toptan değiştirmek lazımdı ....
    demirbaşlar uzun vadede rulmanlar ...balatalar...
    zincir ruble ayna kol .....bunlar hakikaten geberiyor ...
    eren bence bebek rampayı boşver çamur iyidir iyi.....

7. Eren Boz

Eren Boz Kıdemli Üye

Seviye:
    oraların rampalarında sürekli dolanıyoruz abi, yeni yerler görmek lazım, daha zevkli oluyor yeni yerleri keşfetmek. ama 2 ekime alabiliriz aslında rampayı

8. enver avcı

enver avcı Onursal Üye

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    KATILIMMMMMM .....

enver avcı
    ersin bardakçı
    nebi ceylan
    halil ibrahim derebaşı
    ?????*

9. Kudret Kurtcebe

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:

aha ...doğru unuttum ama senin için zor olur ertesi gün belgradda bir de yağmur yağarsa o çamurda ne olacak ...bence es geç kaçmaz bebek ama belgrad çamuru denk gelirse yağmura yemede yanında yat...

10. Mehmet Akif MALKOC

Mehmet Akif MALKOC Forum Bağımlısı

Seviye:
    Enver abi hız kesmiyorsun :)

enver avcı bunu beğendi.
  11. enver avcı

enver avcı Onursal Üye

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    bu aralar bi gazdır aldı başını gidiyo.kurufasülyedenmidir nedir :D :D :D

Mehmet Akif MALKOC bunu beğendi.
  12. uğur yılmaz

uğur yılmaz Bisikletkolik

Seviye:
    Şu an maşam yok, maşa alabilirsem ben de katılacağım. Çamur sevenler için kaçırılmaması gereken bir fırsat:)

kaptan vural 74 ve enver avcı bunu beğendi.
  13. enver avcı

enver avcı Onursal Üye

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    gelirsin umarım uğur.gelmişken seninle şu site kurma olayını da konuşuruz...

uğur yılmaz bunu beğendi.
  14. Cool_uzak

Cool_uzak Forum Demirbaşı

Seviye:
    Çamur Enver paşa... Belgrad ı işgale gider ise ne olur? Tura katılın görün. En son suyun çamurun içinde kale ve baraj yaparken gördüm kendisini. :D .. Bu hafta içi perşembe den itibaren sağanak yağışlı olacak. Yani belgrad için istediğiniz her şeye sahip olacaksınız. Bisikletim bozuk olmasa idi keşke :p ..Bende gelirdim.. :D

enver avcı bunu beğendi.
  15. enver avcı

enver avcı Onursal Üye

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    o kale hala duruyor kardeşim :p havanın bozması yararımıza.zaten dua ediyorum fırtına fırtına diye :D nesi var pisikletinin.hem bu bahane olamaz.boşunamı duruyor duvarlarımda onca bisiklet.sen gel benden bir pisiklet al kardeşim.derdin bu olsun.çözeriz.varmı başka bahanen :D :D

Ömer Faruk MUMCUOĞLU bunu beğendi.
  16. Cool_uzak

Cool_uzak Forum Demirbaşı

Seviye:
    Eyvallah kardeşim.Onlar sana değil bisiklet sevenlere hizmet adıyorlar zaten. HELAL OLSUN. Bulunduğun yeri hakediyorsun. Bağıra bağıra hemde.. Bisiklette göbek yalan değişecek .. Balatalat bitik ..Emniyetsiz suruslere devam .. :)..

Evde trainer ile antereman yapıyorum. Bir aksılık olmaz ıse katılmayı dusunuyorum. Böyle bir tur kacmaz .. Fakatben geri donusu dusnuyorum daha cok. Neredeyım bılıyorusn. Off off... Berk i gelmeye ikna edersen gelırım.. onunla su ve camur savası rovansımız var var adana mı urfamı turundan :)..

enver avcı bunu beğendi.
  17. enver avcı

enver avcı Onursal Üye

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    berk istanbulda olursa kaçırmaz bu turu.adamı bi doğa çılgınlığı tuttu gidiyor öyle,iyidir yani :D bi jeep ile offroad'a bi yelkenliyle denize.bu adam yakında everest'e çıkar abi sülemedi deme :D :D benim scott'ın da balatalar şinanay yavrum şinanay.vakit bulabilirsem yarın bırakıcam servise.ama yinede kızımla gelmiycem o çamura.inan dün hortumu bağladım sıcak su ile balkonda yıkayıp kuruladım yağladım arkasından da tabiri caiz ise masaj yaptım yahu :p aydos ormanında vuralın kardeşin nursel'in kullandığı makina senindir kardeşim.bende giant ile gelicem balatasını hallettirebilirsem tabi...

18. enver avcı

enver avcı Onursal Üye

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    yahu nedense diğer platformlara üye pedalcılar başkalarının düzenlediği turlara katılmamayı adet edinmişler.hani millet turuma gelsin diye söylemiyorum bunları.gelenler de gelmeyenlerde sağolsun katılım durumu her zaman memnun ediyor beni ama bunu söylemeden de edemezdim.bu işidemi ticari bir düşünce ile yada farklı emeller ile yapıyorsunuz nedir anlamadım.artık bende diğer platformların temsilcilerinin yaptığı turlara katılmıyorum.hepsinin turlarına mutlaka katılmışımdır.ama hiç birinden böyle bir katılım görmedim.demekki herkes kendi yoluna...yani kendi turları oldumu bisiklet forumu kullanıyorlar fakat diğer zamanlarda kimsenin turlarına katılmıyorlar.bu kadar sıkı katılım kuralları varsa neden forumu kullanarak tur duyurusu yapıyorlar.kendi siteleri üzerinden yapsalar ya bunu..

19. Kudret Kurtcebe

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:

yaaaaaaaaaaaa
    şimdi geldinmi meseleye enver üstad.....
    çok iyi bir tesbit bu .....
    ben burda başladım hocam ve burda öleceğim bir ara iki bisikletle ilgili foruma gitmişsemde sonunda buranın havasını hiç bir bisiklet forumda bulamadım ve ana ocağıma döndüm ben her sabah bisiklet forumla uyanır akşam geç saatte onla kapanırım benim kulağım dudağım herşeyim olmuş burası ....
    bir başkalarının kendi gruplarının reklamını her yerde yapmalarına karşılık ben asla bisiklet forumun reklamını yapmadım ama sadece face de bir yazı bıraktık beni bulmak isteyen bisiklet foruma gelsin diye.....
    evet bisiklet gruplarının varlığının ne kadar doğru olup olmadığıda tartışılır yok şu bisiklet yok bu bisiklet bence bisiklet olayı halkın kamununun malıdır hiç bir şekilde felanca bisiklet derneğinin ve gruplarının malı değilidir ....

gerçi ortak meselelerimizi çözmek için bisiklet olayında evet stk gerekli yani dernek ama o dernek asla insanları katogorize etmeyecek ve o dernek yöneticileri derneği babasının tekkesi gibi kullanmayacak gerçekten çalışacak bisiklet sorunları için ona buna forma verileceğine sorunlar çözülse daha iyi olacak .....

20. Orhan Kılıç

Orhan Kılıç Bisikletkolik

Seviye:
    Sevgili Enver,
    Her ne kadar ben h,ç bir platforma üye olmasam ve tur düzenlemesem de ucundan kıyısından kendime de bir dokundurma hissettim.
    Çamuru yağmuru sevmiyorum. Yağmurda yola çıkacaksamda çamursuz bir parkuru tercih ederim. Yeri gelirse Allah ne verdiyse basarımda, en dik yokuşa hiç düşünmeden sararımda. Ama benim tarzım gurup halinde daha sakin sürmek, gözlemlemek, fotoğraf çekmek. Sert antrenmaları tek başıma yapmayı daha uygun buluyorum.
    Havalar dahada soğumadan hiç olmazsa bir turuna katılacağım. Görüşmek üzere.

kaptan vural 74 ve enver avcı bunu beğendi.