Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Satıldı Campagnolo Zonda jant seti

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında Berk Karaca tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Berk Karaca

Berk Karaca Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Selam arkadaşlar. Geçen yıl Wiggle'dan aldığım jant setimi profil janta geçmek için satmak istiyorum. Kış için başka setim olduğundan Zonda'ları genelde iyi havalarda kullandım. Henüz yağmur görmedi ve yaklaşık 2.500 km. kullanıldı. Hiç akord edilmedi ve ihtiyaç da olmadı. Göbekler hiç açılmadı. Çiziği, vuruğu vb. yoktur. Son derece temizdir. Sadece bir defa lastik patladığında hemen duramadığım için arka çemberin en dış noktasında 1-2 tane çok küçük taş izi oluştu.

Fotoğraflar pek detaylı değil ama herkesin bildiği bir set olduğundan yeterli olacağını sanıyorum. Sıfırından farklı olarak fotoğraflanacak bir detayı yok çünkü. Jantlar Ataşehir'deki evimde. Hafta içi akşam 6'dan sonra veya haftasonları önceden telefonlaşmak kaydı ile görülebilirler. Şu anda bisikletin üzerindeler. Satıldığı taktirde sökeceğim.

Fiyat olarak belirlediğim rakam 1.000 tl. "En son ne olur?" sorusundan hiç hazzetmediğim için bu içerikte mesajlar yazılmamasını rica ederim. Orijinal kutusu mevcut. İsteyene alıcı ödemeli olacak şekilde kargo ile de gönderebilirim.

Numaram 0532 260 89 21. Site üzerinden mesajla da ulaşabilirsiniz.

2. necip koray elçi

necip koray elçi Yeni Üye

Seviye:
    shimano uyumu warmı bu sette yoksa sadece camp mı ??

3. Berk Karaca

Berk Karaca Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Satılmıştır. İlan silinebilir.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.