Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Çamlıca - Çengelköy - Üsküdar - Çamlıca

Konu, 'Şehiriçi Gezi ve Tur Makaleleri-Fotoğrafları' kısmında Murat Ü. tarafından paylaşıldı.

1. Murat Ü.

Murat Ü. Kıdemli Üye

Adı:
    Murat
    Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    Merhaba,
    Bisikleti aldığımdan beri zamanım kısıtlı olduğundan çok deneme şansım olmamıştı. Bugün 1 saatlik bir tura çıktım. Çamlıca - Çengelköy- Üsküdar - Çamlıca arasında kısa bir tur oldu. Çok fazla araç ve trafik olduğundan pek fotoğraf çekemedim. Sadece Beylerbeyi'nde üç kare fotoğraf çektim.
    Aslında biraz da Strava'ı denemek istemiştim. Daha önce Endomondo ve Sports Tracker kullandımm. Şimdi en başta rota çizebileceğim ve kayıt alabileceğim bir uygulamaya ihtiyacım var. Artık tek bir uygulama üzerinden devam etmek istiyorum. Sizin bu konudaki tavsiyelerinize de açığım. :)
    Beylerbeyinde çektiğimde üç fotoğraf...
    Bunlarda Strava'dan rota ve istatistikler
    Bu arada bu foruma açtığım ilk konum :) Umarım zamanla daha güzel turlarla katkıda bulunurum :)

2. Ümraniyeli Ofli

Ümraniyeli Ofli Yeni Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    hayırlı olsun güle güle kullanın. yakında ben de ümraniye çavuşbaşı anadolu hisarı beylerbeyi capitol arasında bir gezi planlıyorum. çavuşbaşı tarafları biraz daha güzel orman içi ve sakin ancak diğer yerler malesef kalabalık.

3. Emre inam

Emre inam Yeni Üye

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Merhaba,
    Başlarda endomondo uygulamasını kullandım. Bu uygulama sürüş sırasında yapılan mesafeyi göstermiyor (Yada son versiyonlarında böyle olabilir). Sürüşü tamamladıktan sonra yaptığınız km'yi görebiliyorsunuz.
    Son sürüşümde bende deneme amaçlı strava'yı kullandım, ve sürüş sırasında yapılan mesafeyi görebildim.

Bu arada yaptığınız sürüşleri iki uygulama arasında transfer etme imkanı var.

Selamlar,Saygılar..

4. Murat Ü.

Murat Ü. Kıdemli Üye

Adı:
    Murat
    Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    Teşekkürler. :) Evet Çamlıca Altunizade tarafları oldukça yoğun oluyor.
    Bende Strava'yı kullanmaya başladım. Ben sürüş sonrası verileri arşivlemek için kullanıyorum şimdilik.