Call of Duty 2 oyunu ile ilgili yardım

emreayan

Daimi Üye
Tepki
64
arkadaşlar elimde 5 cd den oluşan call of duty 2 oyunu var,cd leri pc de açınca her cd den 14 adet dev-cod2 yazan zip dosyaları çıkıyor bu zip dosyalarındada tek bi dosya var setup filan çıkmıo nasıl kurarım bu oyunu pc ye bilen varmı acaba?

Scudo

Süleyman Onur Dülger

Forum Bağımlısı
Tepki
487
ilk baştaki dosyaya sağ tıklayıp,dosyaları çıkart a girerseniz ve harddiskinizde bir yer belirlerseniz sanırım tek tek çıkaracaktır,sonra diğer sırayla ...zip i isteyecek 2.cdyi takacaksınız,bi süre sonra ...zipi isteyecek 3,4,5 işte öyle olur diye düşünüyorum,yada bi dosyalar görünürken printscreen yaparmısınız?

zafersidal

Forum Bağımlısı
Tepki
640
Bisiklet
Scott
1. cd yi takıp dosyalardan herhangi birinin üstünde sağ tuşa tıklayıp dizine çıkart diyeceksin orada bir pencere açılacak ordan istediğin yeri seçeceksin sonra bilgisayar sırayla senden diğer cdleri istiyecek hepsi bittiğinde belirlemiş olduğun dosyanın içine gir setup dosyası varsa ordan yüklenir ama yoksa daimon tools diye bi program gerekebilir eğer daimon tools gerekli ise zaten cdnin içinde vardır o program kurulumu filan anlatılıyor orda yazanları takip edersen kolayca yüklersin
inş yardımcı olabilmişimdir:)

Süleyman Onur Dülger

Forum Bağımlısı
Tepki
487
@zafer sidal

saol zafer abi benim demeye çalıştığımın biraz ayrıntılısı olmuş.ayrıca benim bildiğim o deamon tools değilmiydi daimon mu oldu yoksa:D

• Beğen
Tepkiler: zafersidal

emreayan

Daimi Üye
Tepki
64
evet şimdi deniyorum arkadaşlar saolun,ama bu seferde cd den okumuyo gibi gözüküyor bakalım nolucak:(:O

ZekiAlper

Forum Bağımlısı
Tepki
1.515
İsim
Antalya Downhill Özel Antrenör
Bisiklet
Specialized
okumayan dosyayı internetten indir Utorrent i iyi bilen biri sana yardımcı olucaktır :p

emreayan

Daimi Üye
Tepki
64
neyse ben vazgeçtim zaten bu sıcaklarda hiç çekilmio bu pc ya:) yardım eden herkese teşekkürler

Haşim Okyay

Forum Bağımlısı
Tepki
4.407
@bikeremre

Ben Adana`da iken bu saatlerde kendimi Seyhan Gölü nün soğuk sularına bırakıyordum :D Ne işin var bilgisayarın karşısında? Atla bisikletine, git baraja :rolleyes: