Çalıntı! Bit pazarına nur yağmaya devam ediyor...

Sanberk E

Forum Bağımlısı
Tepki
1.605
Bisiklet
Pinarello
@Vefasız_Alem41

aynen öyle, 200 veriyorum veriyomusun? demek yetiyor bunlara :)

• Beğen
Tepkiler: Melih Çolak
Scudo

Sanberk E

Forum Bağımlısı
Tepki
1.605
Bisiklet
Pinarello
@Aşkın Şentürk

burada tezgah açanlar olduğunu sanmıyorum onların. çünkü bunlar istanbul bursa kocaeli sakaryada tezgah açıyorlarmış. ne kadar doğru ise. haftaya tekrar gidip resim yada video çekeceğim.

• Beğen
Tepkiler: Taner Eraslan

murat aslan

Daimi Üye
Tepki
134
Bisiklet
Whistle
@olgun şenel

hocam beni anlamadınız heralde diyelim ki ben faturamı kaybettım garantı belgesını herseyı kaybettım. ama bısıklet calıntı. gıttım adama bu bısıklet benım dedım. adam kanıtla dedı. bende böyle böyle kardesım kayıp ettım. madem bu bısıkletı satıyorsun. sahıbı oldugunu sen kanıtla desem o zaman ne yapacak ?

murat aslan

Daimi Üye
Tepki
134
Bisiklet
Whistle
@Berksan

forumda herşey mevcut aslında ama milyon tane konunun arasından bulabilirsen konu başlığı nedir biliyorsanız aydınlatır mısınız lütfen :) çünkü bu sorunun cevabını gerçekten merak edıyorum

mehmetsunu

Kaldato ile sohbeti kestim.
Tepki
13.463
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Cube
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Hırkızlar iyi iş çıkarmışlar. Ahalinin ne kadar gıcır gıcır carrarosu, whistleı, treki,salcanosu varsa hepsi burada. Biraz arasam benim guipagoyuda aralarında bulurum. Demekki adamlar bisikletten iyi anlıyor. Bizim zamanımızda paslı bisanı çalıp üç otuz paraya satarlardı. Bunlar kültürlü hırkız canım

Sanberk E

Forum Bağımlısı
Tepki
1.605
Bisiklet
Pinarello
@mehmetsunu

aynen öyle mehmet bey, haftaya konuyu takip ederseniz resimler ekleyeceğim. belki aralarında sizinki de vardır.

• Beğen

Sanberk E

Forum Bağımlısı
Tepki
1.605
Bisiklet
Pinarello
@Aşkın Şentürk

kask gözlük takınca uzaylı muamelesi yapıyorlar :) kimse yüzümü görmüyor. :D

• Beğen

toprakakalin1

Daimi Üye
Tepki
48
Bisiklet
Carraro
@Çetin ŞAHİNÖZ

Vallaha abim haklısın, bir kere öyle bir mekana girdim bu sefer de adamı kefil ettirene kadar ısrar ettim içeri alsın diye. Sonunda dışarıda bıraktırdı. Genelde bisikleti içeri almayacak mekanlara girmemeye çalışıyorum o da ayrı mesele tabi.

Aşkın Şentürk

Forum Demirbaşı
Tepki
100
Bisiklet
Mosso
@murataslan

Benim ürünümün faturası kaybolmuştu. Ben geri aldım. Ama ben bisikletin çalındığı anladığım ilk anda polisi aradım. Olay yeri geldi onlar şikayetçi olup olmayacağımı sordu . bu konularda biraz bilgim vardı şikayetçi olmazsan çalınan ürünün bulunma şansı yokmuş .O yüzden şikayetçi olacağımı söyledim 2 saat sonra kadar karakol ekipleri geldi onlara olay yeri ile ilgili bilgi verdim ve karakola gelip daha detaylı bilgi vermemi istediler . Ardından sıcağı sıcağına karakola gittim , şikayetçi oldum sonra bamala buca gediz de bisikletçileri gezerken genelde çalıp oraya götürüyorlarmış, bisikletçilerin az ilerisinde bir yerde bisikleti gördüm sonra durduk adamlar bize benim bisikletimi satmaya çalıştılar tehdit dahi ettiler bizi. 30-40 kişi üşüştü zaten başımıza . Polisle bile kavga ettiler . Takviye ekip geldi bisikleti de aldık polislerle beraber karakola gittik. Tabi ki şikayetçi olduğum için ve ürünün tüm özelliklerini ek tek verdiğimden ve üzerine ekstra parça reflektör gibi diğer modellerden ayırt edici özellik eklediğimden direk malıma kavuştum :) Bu arada şikayetimi de geri çekmek zorunda kaldım. Allah nasıl biliyorsa öyle yapsın.

murat aslan

Daimi Üye
Tepki
134
Bisiklet
Whistle
@Berksan

eskısehırde de benzer bir pazar var ama en lüks mal vcd player,bisan bisiklet neme söyleyeyim kıng marka ketıl 37 ekran orası burası patlak catlak tvler fln yanı ben boyle bır pazar ılk defa goruyorum :D yalnız bu bısıkletlerı ıstedıgımız kadar sattırmayalım ifşa edelim adamlar parçalayıp herturlu satarlar gibime geliyor :)

Sanberk E

Forum Bağımlısı
Tepki
1.605
Bisiklet
Pinarello
@murataslan

Parçalama cesaretleri olduğunu düşünmüyorum, bütünken satamıyorlar parçalayıp satabiliceklerini sanmam. Ha belki bisikletçilere ucuz yollarla satabilirler. :)

murat aslan

Daimi Üye
Tepki
134
Bisiklet
Whistle
anladım cevabınız için teşekkür ederim iyi kurtarmısınız bisikletide pacayıda :)

murat aslan

Daimi Üye
Tepki
134
Bisiklet
Whistle
@Aşkın Şentürk
anladım cevabınız için teşekkür ederim iyi kurtarmısınız bisikletide pacayıda :)

Aşkın Şentürk

Forum Demirbaşı
Tepki
100
Bisiklet
Mosso
@murataslan

Evet sağolun. Burası öyle bir yer ki ; Kilitli malınızı çalıyorlar , adamları buluyorsunuz üstüne üstlük malı vermedikleri gibi sizi bir dövmedikleri kalıyor. Kendi malınızı bile almak için şekilden şekle giriyorsunuz.Yazık.

mfocak

Üye
Tepki
25
Bisiklet
Castello
hocam lütfen insanları doğru yönlendirin oraya hertürlü insan gelir , sosyetesinden tut öğrencisine kadar , çalıntı olduğunu anlayacağın şeyler vardır , benim aldığım onca şey var o pazardan , arkadaşlar o bisikletler 2 aydır gelmiyor , gelenler zaten markası düşük olanalar ( he onlarda çalıntı bu arada ) mesela dün bir abinin elinde trek marka bisiklet vardı ancak ordanmı aldı dışardanmı aldı bilemem ama o bisiklete (o kadar para) verebilecek tipte değildi. anlayacağınız yaz sezonu olduğu için bu aralar gelmiyorlar haberinize