Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Calinti bisikletlerim

Konu, 'Kayıp-Çalıntı İlanları ve Duyuruları' kısmında lazygett tarafından paylaşıldı.

1. lazygett

lazygett Yeni Üye

Istanbul'da Uc kere bisikletini caldirmis artik enayi denebilecek seviyeye ulasmisi bi bisiklet severim.

Sondan basa calinan bisikletlerim:

3. Bianchi Aspen MTB -2010- model 26" 21vites.

2. Trek 7200 FX mat siyah.

1. Sari Bisan MTB

ilk iikisinden umudu coktan kestim de bianchi aspen bulunursa ne mutlu bana.

duyan goren:
    13film@gmail.com dan iletisime gecebilirse sevinirim.

Bu arada sorayim. Kadikoy Moda'da oturan ve benim gibi bisikletini caldiran baskalari da var midir?

2. Emre Akcan

Emre Akcan Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    resim eklerseniz daha iyi olacaktır

3. özer çankaya

özer çankaya Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    umarım bulunur dostum geçmş olsun ...

4. Tuncay Üner

Tuncay Üner Bisikletkolik

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Bu çalınan bisikletleri kim alıyor hiç bilmiyorum. Piyasadan kayboluyorlar resmen. Yeniden dönüştürüp hammadde olarak mı kullanıyorlar nedir. :D

5. kefallica

kefallica Forum Demirbaşı

Seviye:
    Hocam Eskişehir'de bununla alakalı acayip birşey gördüm. Bütün çalıntılara bu muamele uygulanmıyordur mutlaka da, sedona yazısını zar zor seçebildiğim, xcr maşası ve sanırım alivio vites seti dizili bir bisiklet, kadrosuna, maşasına, aynakoluna falan üstün körü yarım metre uzaktan atılmış sprey boya ile rengarenk bir haldeydi. Önümden yavaşca geçti bende baka kaldım bisiklete. Muhtemelen çalıntı. Sedona alıp kimse o eziyeti yapmaz bisiklete. Hırsızlar tarafından bu şekilde boyandı ise de, Tepebaşı'ndaki bit pazarında 50-100tl ye satılmıştır herhalde. Yazık...

tekkir ve Tuncay Üner bunu beğendi.
  6. Cömert

Cömert Kıdemli Üye

Seviye:
    Eskiden İstanbul-topkapı füze çarşısı civarında pazar günleri bisiklet pazarı kurulurdu. Halen varmı bilmiyorum.

Hatta sormak daha mantıklı. İstanbul ve diğer şehirlede belirli günlerde bisiklet pazarları kuruluyormu. ? Bilen yazabilirmi. ?

Çalıntı bisikletlerin bu türlü kurulan pazarlarda elden çıkartılması , internet satış sitelerinden daha kolay olduğundan ve bisikletini çaldıranların bu tür pazarlarda bulabilme ihtimali yüksek olabileceğinden , yerleri ve kuruluş zamanlarını bilme ve buralarda aramak zayıfta olsa bulma istimalini yükseltir.

Çallnın elnde fazla tutacağını zannetmiyorum , umarım bisikletleriniz bulunur.