Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Çalıntı bisiklet - GIANT Rincon

Konu, 'Kayıp-Çalıntı İlanları ve Duyuruları' kısmında ermanbalkin tarafından paylaşıldı.

1. ermanbalkin

ermanbalkin Yeni Üye

Merhaba arkadaşlar,
    Giant Rincon marka MTB, tahminen 22 Aralık Pazar günü, Fenerbahçe'deki apartmanın kapalı otoparkından çalındı. Daha 3 kez binilmiş, yepyeni bir bisikletti. Malesef elimde hiç resim yok, ancak bisiklet şunun aynısı:
    M boy, 26" lastiklidir. Bilgisi olan varsa, 0533 223 84 32 no'lu telefondan bana ulaşabilir.
    Bisiklet hırsızlıkları çok fazla artmış durumda. Herkese dikkatli olmasını tavsiye ederim.
    Sevgiler
    Erman BALKIN

2. Çağlayan

Çağlayan Onursal Üye

Seviye:
    Geçmiş olsun,umarım en kısa zaman da bisikletiniz bulunur,karakola başvuru yaptınız mıydı

Keşke resimlerini vakti zamanında çekseydiniz,ayrıca faturasıda var ise elinizde bir kanıt olur

3. Tahir Keskin

Tahir Keskin Onursal Üye

Adı:
    Tahir Keskin
    Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    Geçmiş olsun. İnşallah en kısa zamanada kavuşursunuz bisikletinize. Kadro Seri Numarası var mı garanti kağıdında?

4. kaan demirel

kaan demirel Yeni Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    bu modelde bizim gruba gelen olursa gerekli kontrolü yaparız. seri numarası garanti kağıdında vardır. onuda yazarsanız daha sağlıklı olur. geçmiş olsun. ben direkt evin içinde muhafaza ediyorum.

Çağlayan bunu beğendi.
  5. Tolga.Yuzuncu

Tolga.Yuzuncu Aktif Üye

Bisiklet:
    Geotech
    Seviye:
    Geçmiş olsun umarım en kısa zamanda bulursunuz.Bende bisikletimi evde tutyorum.Gerçi annem en sonunda bu bisikleti evin içinde görmek istemiyorum diyince bende duvatr askısı alıp balkona astım.Hem evin içinde oldu hemde evin dışında :)