Çalınan ön teker :( Gaziantep-Gazi Muhtar Paşa Bulvarı civarı

cnyn rdr

Forum Demirbaşı
Tepki
371
Bisiklet
Diğer
merhaba arkadaşlar çalıştığım işyerinin penceresinden görebildiğim bi yerde kilitli duran bisikletimin ön tekerini komple çalmışlar az önce.Gaziantep'te gören arkadaşlar olursa haber verirseniz çok teşekkür ederim resimde gözükmektedir tek farkı üzerindeki maxxis(2.1 crossmark) lastiği çıkarıp cst takmıştım(1.95).İlgilenen herkese teşekkürler şimdiden.(resimlere tıkladığınızda daha büyük boyutta görebilirsiniz)
http://s25.postimg.org/h605wm30f/20140629_131231.jpghttp://s25.postimg.org/6hwexrt1b/20140629_131205.jpg

Scudo

chnkrmz

kırdılar beni layer layer.
Tepki
5.026
İsim
Cihan KIRMIZI
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Cannondale
Bisiklet türü
Cyclocross
çift kilit herzaman iyidir. arkatakerle kadroyu sabit yere kitleyip diğer kilitlede ön tekeri kadroya kitlemek.
bende uygulamıyorum ama daha iyi oluyor.

volkan Öz

Forum Demirbaşı
Tepki
586
Bisiklet
Specialized
Damacanaya tecavüzden sonra duyduğum en saçma olay bu..Ön tekerleği çalsan nolur kaça satacaksın.iki paket sigara parasına değermi cahil hırsız.

Geçmiş olsun kardeş.

• Beğen
Tepkiler: Emrah Demirci

cnyn rdr

Forum Demirbaşı
Tepki
371
Bisiklet
Diğer
teşekkür ederim arkadaşlar mesele kilit meselesi değil bizde olmayan bi şeyin meselesi yani kültür. . . bisikletten soğutmak için herkes elinden geleni yapıyor toplumun her kısmında sağolsunlar. . .

SerkanH

Forum Bağımlısı
Tepki
2.334
@volkan Öz

Belki ön teker ihtiyacı vardı..

Eski model İphone' dan yazılmıştır..

SerkanH

Forum Bağımlısı
Tepki
2.334
Ozan ERDEM arkadaşı sizede geçmiş olsun. Dilerim tekrarlanmaz..

Eski model İphone' dan yazılmıştır..

cnyn rdr

Forum Demirbaşı
Tepki
371
Bisiklet
Diğer
@Serkan HODANCI

Gelip rica etseydi inan ki bi jant hediye ederdik ama hırsızlık çok farklı bi konu.Zaten forumda da bazen görüyorsunuzdur bazı arkadaşlar ücretsiz ürün veriyorlardı ihtiyacı olanlara,önemli olan niyet,saygılar bizden.

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Kültür, medeniyet nedir öğrenemedikten sonra 300 kilit taksak bişey değişmeyecek sadece bisikletin çalımasını geciktirecek, Fransa ve İtalya da bisiklet kültürünü gördükten sonra kimin Müslüman kimin Hristiyan olduğunu karıştırmaya başladım.
Ön ve arka tekerleği somun ile tutturursak belki çözüm olabilir mandal sistemi ile çıkartmak çocuk oyuncağı bundan sonra öyle deneyebilirsiniz tabi yanınızda anahtar tanışamak zorunda kalacaksınız patlak olursa.

Halil EROĞLU

Forum Bağımlısı
Tepki
1.082
Bisiklet
Salcano
Yavaş yavaş bisikleti topluyor işte adam. Yarın sele borusuyla seleyi, sonra arka tekeri...

SerkanH

Forum Bağımlısı
Tepki
2.334
@ozan erdem

Kesinlikle haklısınız. Ancak maalesef konuşarak anlaşmak yerine bu tür eylemleri uyguluyoruz. Burada paylaşım yapılması bile yetiyor yeri geliyor yardımlaşma yapılıyor...

(link)

Çağlayan

Forum Bağımlısı
Tepki
890
Sahibinden.com ilanlarını takip etmenizi öneririm,oradan satışa çıkabilir..

Hırsızlar bırakın tekeri sele bile çalıyor,en güzeli gözümüz kulağımız gibi bakmak başka yolu yordamı yok..

cnyn rdr

Forum Demirbaşı
Tepki
371
Bisiklet
Diğer
jant tuhaf bi şekilde geri bulundu ! ! !

şöyle ki facebooktaki 2.el gruplarının birinde ( merak eden varsa ozelden sorsun buraya yazıp kimseyi zan altında bırakmayın lütfen bu suçtur aynı zamanda ) bi arkadaşımın satılık bisiklet ilanının altına şahıs bende de jant var satamaz mıyız diye soru soruyor hatta resmi istendiğinde ilana resimlerini de koydu ve hatta gelip görelim yeri nerde dediğimizde ........otoparkın içinde(ismini yazmıyorum yerin) -1.katta oto yıkamacıda olduğunu söyledi gittik ve jant açıkta duran bi masanın altında öylece duruyordu(masa ve mekan resimin de çekildiği yer çıktı bu arada) kimse yok tabi akşam . . . ve bu arada gittiğimiz yer de jantın çalındığı yere yakındı o da ayrı bi detay. . .
enteresan bi olay :)
i
jantin göbeği açılmaya çalışılmış,etiketi sökülmeye çalışılmış,toz kapağının vidası biraz laçka olmuş onları geçtim zaten. .

işte böyle arkadaşlar durum :)

olympos

Daimi Üye
Tepki
193
İsim
Enes
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Yol bisikleti
geç olmuş güç olmamış :D

• Beğen
Tepkiler: cnyn rdr

hsnbykkls

Forum Demirbaşı
Tepki
282
İsim
Hasan Büyükkeleş
@Halil EROĞLU
Eski bisikletimin sele ve sele borusu çalınmıştı. demekki ciddi bir toplama projesi var katılıyorum :D

• Beğen
Tepkiler: cnyn rdr

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@ozan erdem

çalarlar. misal benim avatardaki fotoğrafı italyada çekmiştim. onun da ön tekerini çalmışlardı. sizin ön tekeri de çalanlar italyan olabilir.

şaka bir yana geçmiş olsun muhterem.

cnyn rdr

Forum Demirbaşı
Tepki
371
Bisiklet
Diğer
ilgilenen herkese tekrardan teşekkürler bu arada. . .

Halil EROĞLU

Forum Bağımlısı
Tepki
1.082
Bisiklet
Salcano
@ozan erdem
Geri alabildiniz mi? Yazdınız da ben mi göremedim yoksa?..

cnyn rdr

Forum Demirbaşı
Tepki
371
Bisiklet
Diğer
@Halil EROĞLU

Evet aldık Halil Bey.Fakat bana kullanmak nasip olmadı bu jant setini :) Ön jant çalındığında arka jantı da ben satmıştım bir arkadaşa ve yeni jant seti yapmıştım kendime.Şimdi bulunan bu ön jantı da aynı arkadaşa sattım,set oldu onda da :)

• Beğen
Tepkiler: Fatih Çetin