Çalınan bisan zeus (turuncu gören olursa haberini eksik etmesin!)

Ercan Bayram

Forum Bağımlısı
Tepki
1.518
Merhaba Forum Dostlarım

2-3 gündür Ev taşımakla meşgulüm
Doğru dürüst ne Msn ne Forum giremiyorum....

Yaklaşık 1 saat Önce Konur Arkadaşımız beni aradı; Cuma Günü Kale içinde 3 tane Şehir magandasının Konur'u kötü şekilde yaralaması ile gözlerini Hastahane de açması ile devam eden olaylar Bisan Zeus'un Çalınması ile devam etmiş!

Gören Duyan İşiten Olursa Haberini Eksik etmesin
Lütfen!

(link)

ÇALINMIŞTIR!!!

http://farm1.static.flickr.com/183/404472208_921a6a1517_o.jpg
http://farm1.static.flickr.com/140/404472220_344ba3201e_o.jpg
http://farm1.static.flickr.com/157/404472214_4b1610ad3d_o.jpg
http://farm1.static.flickr.com/177/404472210_f2d910ce6c_o.jpg

NOT: Alt borudaki BİSAN Yazısını sökmüştü
Diğerleri aynen duruyor..

Scudo

Sercan

Forum Bağımlısı
Tepki
204
Geçmiş olsun arkadaşa. Birşeyi yoktur umarım. Umarım bisikleitne kavuşur en kısa zamanda.

Hakan Yazman

Forum Bağımlısı
Tepki
5.443
Konur arkadaşımıza geçmiş olsun :(, umarım bisiklet en kısa sürede bulunur...

Tugfox

Forum Bağımlısı
Tepki
1.218
Artik ne diycegimi gercekten bilemiyorum.. :mad:

Calinan, gasp edilen bisikletlerden sonra bir de yaralanma haberi :mad:

Cok uzuldum.. Umarim saglik olarak problem yoktur.. Cok gecmis olsun..

semrta

Forum Bağımlısı
Tepki
472
Çok geçmiş olsun ya :( gerçekten de hergeçen gün artıyor bu tip haberler...Ya da biz yakınımızın başına geldiği için daha hassas olduk bu konuda,nerde çalıntı vs haberi görsek ürperiyoruz :(

Herşeyden önemlisi sağlığı yerindedir inşallah,acil şifalar diliyorum,mal yerine gelir dert etmesin,çalanları inşallah buldurabilir,haksız kazanç elde eden herkes cezasını çekmeli !!!

ceycey

Üye
Tepki
18
İsim
Ceyhun Çubukcu
Başlangıç
1987—88
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Yol bisikleti
herkese merhaba,
buradan böyle bir olayın gerçekleşmiş olmasından dolayı üzüntümü ve kızgınlığımı belirtmektip, KONUR arkadaşımıza da ÇOK GEÇMİŞ OLSUN demek istiyorum. Bir daha kimsenin başına gelmemesi temennisiyle...

ceyhun

Önder Özdoğan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.167
Çok geçmiş olsun Konur,hayırlısı ile bulunur inşallah..

bu aralar çok bisiklet hırsızı dolaşıyor arkadaşlar dikkatli olalım,bir anlık dalgınlık kötü sonuçlar doğurabiliyor,:eek:

artık haberlerde duymaya başlarız lüks bisiklet hırsızları diye..:eek: :rolleyes:

eniskaratut

Forum Demirbaşı
Tepki
159
konur abiye geçmiş olsun bisikleti görürsem hemen birine ulaşırım ben bile çok üzüldüm böyle iyi insanların başına böyle olaylar geldiğinde gerçekten üzülüyorum

H.Can DEMİREL

Forum Bağımlısı
Tepki
950
Ender abi Konur'un başına gelenlere üzüldüm:( Umarım eski sağlığına ve bisikletine bir an evvel kavuşur.Son 1 aydır Muğla'dada bisiklet hırsızlığı hat saffaya ulaştı.Geçmiş olsun Konur...

Saygılarımla.

• Beğen
Tepkiler: Ercan Bayram

Yetkin Şahin

Forum Bağımlısı
Tepki
265
Bisiklet
Scott
çok geçmiş olsun,kendi bisikletim gibi üzüldüm gerçekten:(
en azından rengi ben burdayım diyo,yollarda farkedilmesi kolay olur inşallah.antalya küçük mutlaka karşılaşırız bu bisikletle....

• Beğen
Tepkiler: Ercan Bayram

atteleia

Üye
Tepki
32
Çok üzüldüm, umarım en yakın zamanda iyileşir.Eğer bisikleti görürsem gördüğüm an haberini iletirim.
Çok geçmiş olsun.

intikam91

Aktif Üye
Tepki
149
İsim
Sercan A.
Başlangıç
2007—08
Bisiklet
KTM
Bisiklet türü
Yol bisikleti
allah ıslah etsin bunu yapanları bu sıralar çok hırsızlık gasp var

İsmail Ağıllı

Forum Bağımlısı
Tepki
833
böyle şehir magandaları bisikleti ne yapacak acaba satmaktan başka arkadaşa geçmiş olsun diyorum umarım bulunur

böCek

Daimi Üye
Tepki
98
geçmiş olsun yolda farkedilmiyecek gibi br bisiklet değil zaten bu aralar bu olaylar çoğaldı da çoğaldı yani bu zorbalara ' da dur diyen yok ne olucak bilmiyorum

bedo

Forum Bağımlısı
Tepki
332
ÇOK geçmiş olsun umarım bulunur., benim canını çok sıkıyor böyle şeyler ben yeşilköyde oturuyorum ve yazın o kadar çok kendini bilmez geliyorki anlatamam tren istasyonundan yaklaşık 200-300 kişi hergün donla üstü çıplak insanlar :( sahile koşuyor ve gördükleri bisikletleri (üzerinde insan olsun olmasın bisikletleri zorla veya başka zor kullanarak alıyolar ve biz sadece bakıyoruz veya bisikleti bıraktığımız yerde bulamıyoruz yani belki beni yine komik bulacaksanız ama çoğumuzun bisikletleri MADDİ VE MANEVİ olarak gerçekten çok ama çok pahalılar mesela bir sistem yapılsa kadronun görünmeyen bir yerine gps sistemi yapılsa bir cip gibi ve alıcı verici olsa yani bisikletimiz nerde olusa olsun onu bilgisayarımız tarafından görebilelim veya polis karakolu gibi resmi yerlere bisikletin artık kadro nosunumu yoksa cipin ıp numarasınımı ne kayıdedelim ve resmi yerlerden takip edip bulalım belki biraz zor ama sadece bi düşünce sevgili arkadaşımız ms config arkadaşımızın bisikletleri de çalınmıştır yani bu kadarda olmaz ben bu yazıyı msconfig arkadışımızın konusuna copy paste ediyorum şimdi yani yeter artık bu hırsızlardan çektiğimiz........

swunk

Daimi Üye
Tepki
59
Bisiklet
Dahon
ashaplarım bozuldu yahu:( geçmiş olsun kardeşim takipteyiz merak etme

Lütfü Çolak

Forum Bağımlısı
Tepki
1.811
sanırım bu gidişle, yakında elimizde fotoğraflar, bisiklet pazarlarında çalıntı bisikletleri bulmak için pazar gezileri düzenliyeceğiz.

o kadar çok bu tip haberler gelmeye başladaki.
deli olmamak elde değil.

geçmiş olsun, umarım en kısa sürede bulabilirsiniz.

H.Can DEMİREL

Forum Bağımlısı
Tepki
950
@H.Can DEMİREL

Ercan kusuruma bakma kafam dalgınmış demekki konuyu sen açmışsın.Tekrar özür dilerim.Umarım Konur bir an evvel sağlığına ve bisikletine kavuşur...