Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Çakıt vadisi - Pozantı doğa ve fotoğraf yürüyüşü

Konu, 'Outdoor' kısmında gezgin2 tarafından paylaşıldı.

1. gezgin2

gezgin2 Forum Demirbaşı

Seviye:
    Yeniden merhaba arkadaşlar, :)

Güzel bir pazar sabahı uykudan bir telefonla uyanıyor ve hadi fotoraf çekmeye diyen bir dost sesiyle birden fırlıyorum yatakdan :)
    {Sabah 06:30}
    Yorucu bir gün olacağını tahmin ediyordum çantamı kaptım, fotoraf makinamı kucakladım tam yola çıkacakken annemin paçanga böreği yaptığını görüyor yemeden gitmek olmaz diyorum :eek:
    {Sabah 08:40}
    Börekleri yedikten sonra yola koyuluyorum buluşma yerimiz olan tarsus tren garı önüne geldiğimde grubun sinirli bakışlarına takılsamda özürümü diledim :) Bu arada da sanırım bir ilk oldum sabah 06:30'da kalkıp saat 10:00'daki hareket saatine geç kalmam çok garip :)
    {Saat 10:40}

Bu gezide çekilen fotoraflar bana aittir ve makinamla bu parkurda profesyonelliğin kapılarını zorladığıma inanıyorum :cool:

Uzun bir otobüs yolculuğunun ardından,tatlı sohbetler aldı başını yürüdü kimisi objektifinden bahsediyor,kimisi acaba parkuru bitirebilecem mi diyor ama hepsi otobüsden inince yürümeye başlıyor...

Otobüsden indikden sonra tıkalı burunları açan, ağlayan çocuğu susturan uyuşmuş ayalara gaz veren manzaralarla karşılaşıyoruz...

Yemyeşil bir halı sermişler sanki dünyaya bizlerde yürümeye çalışıyoruz halı üzerinde...

Yorulanlar baş göstermeye başladı :rolleyes:

Güneş tepemizden vururken gülen ve güldüren yüzlerin aramızda olması parkura ayrı bir tat veriyor :)

Asla hata affetmeyen bir yer olduğu fotoraflardan belli olacakdır :) Düşdüğünde seni aramazlar bile :rolleyes:

Ve ben :) Yanımdakı arkası dönük arkadaşda canada'da doktor...

Kayalar mı büyük :)

Dağ lalesi;

Kanyonlar

Ve asıl favori fotoraflar için ve tur ile ilgili diğer resim ve bilgilere aşşağıdaki linkden bakabilirsiniz...

http://www.facebook.com/album.php?aid=36557&id=1050271075

Yorumlarınız benim için önemlidir, yorumlarınız için şimdiden teşekkürler... :in:

Ayrıca foruma fotoğraf eklemek baya büyük bir dert olduğu için :) ekleyemedim kusura bakmayın...

2. Soner Sarihan

Soner Sarihan Onursal Üye

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Çok güzel bir parkur,

ellerine sağlık.

gezgin2 bunu beğendi.
  3. gezgin2

gezgin2 Forum Demirbaşı

Seviye:
    Soner abi sen konuya teşekkür ettiğinde yorum yazacağını anlamışdım ve sayfayı yeniliyordum :) Görüldüğü gibide yanılmamışım :)

Teşekkürler...

Soner Sarihan bunu beğendi.