çadırsız muğla-antalya yardım!!!

VeliEkim

Üye
Tepki
19
parasızlıktan dolayı yapamadığım gezimi bi aksilik olmazsa eylül sonu ekim başı gibi gerçekleştirmek istiyorum.muğla dan antalya(olimpos) ya gidicem fakat benim merak ettiğim çadırsız yani sadece uyku tulumu-matla bu turu gerçekleştirebilirmiyim? uyku tulumuyla nerelerde yatabilirim? beni bilgilendirirseniz süper ötesi bişey olur çünkü uyku tulumuyla atm de yatmak zorunda kalabilirim :)

• Beğen
Tepkiler: Sencer Kan
Scudo

Sencer Kan

Forum Demirbaşı
Tepki
637
Başlangıç
2009—10
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
bu ne içten bir temenni, mesaj...

mevsim itibariyle oldukça riskli (çadırla bile..) ayrıca ATMlerin güvenli konaklama yerleri olduğunu sanmıyorum..

ama cidden! buysa kafandaki fikir..
genelde 2 kişilik seçilir çadırlar..
partnerin çadırı taşır, sen diğer ekipmanları.. bölüşürsünüz hem yükü.. hem de anıları..
olmaz mı?

gel sana bir yol arkadaşı bulalım..

yaş kaçtı bu arada ?

• Beğen
Tepkiler: VeliEkim

VeliEkim

Üye
Tepki
19
eyvallah hocam...

bu turu 2 veya daha fazla kişiyle gerçekleştirmek güzel olur fakat gelecek insanları nereden bulabilirim? arkadaşlarıma söyledim onlara uymadı gezinin tarihi.
hocam yaşım 20

• Beğen

Sencer Kan

Forum Demirbaşı
Tepki
637
Başlangıç
2009—10
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@montoya35

yahu sen net bir şekilde aç başlığını gezi ve tur duyuruları kısmına, şu şu tarihlerde.. falanca rota üzerinden vs. vs gibi ver detaylarını..

kısaca bir dilek tut.. :) gerisini bırak gitsin.. ;)

bakarsın 2 değil 20 yol arkadaşın olur..

arkadaş çevrenle kısıtlama kendini..
bence müthiş bir heyecan...

şimdi değilse ne zaman? yapacaksın...

• Beğen

gurkan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.236
İsim
Gürkan
Başlangıç
1990—91
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Diğer
İstedikten sonra uyku tulumsuz bile tamamlarsınız. Ama söylendiği gibi yalnız tamamlamak, eğer ilk tecrübenizse sıkıcı olabilir.

Ucuz bir market çadırı da alabilirsiniz börtü böcek fobiniz varsa.

• Beğen

VeliEkim

Üye
Tepki
19
evet bu benim ilk turum olacak, dediğiniz gibi sıkıcı olabilir.ben bi plan yapıyım o zaman.
arkaadaşlar yorumlarınız için teşekkür ederim yoksa ben hop bisiklete atlayıp gidecektim

• Beğen

lebowski

Üye
Tepki
116
Merhaba,
Belki bir gece işinize yarayabilir. Fethiye'den Saklıkent'e giderken Saklıkent'e 10km kala Tlos antik kent ayrımı var. Buradan 4-5 km içeride Tlos, Tlos'un 2 km üstünde ise Yakapark isminde alabalık lokantalarının olduğu bir tepe var. Suyun kaynağındaki lokantada bulunan üstü açık çardaklarda bisiklet ve motosikletlilerden uyku tulumlu konaklama için para almıyorlar. Üstelik lokantadan herhangi bir şey yeme içme de şart değil. Ufak bir ayrıntı, Saklıkent yolundan buraya yaklaşık 500 mtye yakın yükseliyorsunuz.