Çadır

Konu, 'Outdoor' kısmında -Paşa- tarafından paylaşıldı.

1. -Paşa-

-Paşa- askssy

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Bu konuda benzer birçok soru var ancak ben de kendi istediğim özellikleri söylesem ve bana yardımcı olsanız öyle mutlu olurum ki:)
    geçen sene çadır kampına başladım kardeşimle ucuz bir çadırımız vardı ve bizi nefret ettirdi çinlilerden:)
    şimdi bu sene artık işi daha da ciddileştirdik ve 4 kişilik iç yüksekliği 120-150 cm olabilecek 3 mevsim ( 4 de olabilir ama genelde yazın kullanılacak ) bir çadır arıyorum bazı modellere baktım.
    HUSKY BLARE 4 KİŞİLİK
    HUSKY BRİGHT 4 KİŞİLİK

bu modeller konusunda pek bilgim yok simdilik bulabildiğim bunlar. bana bu konuda yardımcı olabilirseniz çok memnun olurum gerçekten. baska modeller de olur eğer kullanıp da memnun kaldıgınız herhangi bir model varsa lütfen bu konuda bana bilgi verin simdiden herkese cok tesekkurler.

2. Yusuf Z. Şipal

Yusuf Z. Şipal Onursal Üye

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    genelde yazın kullanacaksanız quechua nın penceresi açılabilen yeni modeli çıkmış, decathlon da satılıyor, yükseklik önemliyse yine T2 lerin (arpenaz) 3 kişilikleri güzel ama sıcakta bunaltır, hava sirkülasyonu yok. İçine iki kişilik şişme yatak rahat sığıyor. Ben ilk bahsettiğim modeli kullanıyorum, bazen dalışlara gittiğimizde son derece pratik, 2 sn de kurulup 15 sn de topluyoruz.
    Bisiklet turları için düşünüyorsanız T2 lerin hafif modelleri de var, aradığınız boyutlardakiler sanırım 3 kg civarı.
    Saygılar

3. -Paşa-

-Paşa- askssy

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    LOAP MELBU 4 hakkında bilgi sahibi olan arkadaşım var mı acaba?

4. Fikret Öztürk

Fikret Öztürk Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Özellikle hafif ve az yer kaplayan kaliteli bir çadır istiyorsanızdan "Ferrino Chaos 2" yi tavsiye ederim. İster sırt çantasında ister bisiklet gezilerinde kullanabilirsiniz. 3 kişilik modeli de var.İki kişiliği sadece 2 kilo 15 gr.

http://www.bisikletforum.com/showthread.php?t=57478&page=5

Talha Ateş bunu beğendi.
  5. özgür bağdatlıoğlu

özgür bağdatlıoğlu Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Geotech
    Seviye:
    Genelde çadırı nerelerde kullanacaksınız,kaç kişi kullanacaksınız,çantada mı,bisiklettemi yada arabaylamı taşıyacaksınız ve faaliyetiniz yada tatilinizde ne kadar sürelerle kullanacağınızı belirtirseniz yardımcı olabilirim!

6. Yesim Aytekin

Yesim Aytekin Yeni Üye

Seviye:
    Merhaba,

Yılda ne sıklıkla kaçar gün kullanacaksınız çadırı? Bir de daha önce aldığınız çadırı nereden ne kadara almıştınız? En azından ne istemediğinizi anlayabiliriz böylece :)

7. -Paşa-

-Paşa- askssy

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    merhaba arkadaşlar dün gece cevap veremedim Kemaliye'de aldığım Loap Melbu 4 çadırın içinde uyuyorduk:) bu çadırı alma amacım aile, kalabalık geziler arabayla gidilebilen, uzun kalınacak kamplar v.s. v.s. idi. aldığım çadır çok iyi kutupayısı'ndan aldım. ancak tamir kiti var denmesine rağmen içinden cıkmadı içi cok geniş biz iri adamız 3 kişilik değil 4 kişilik olsun dedik ama zorlasak 5inci bile sığar o derece yani sonuç olarak istediğime yakın bir ürüne sahip olduğum için mutluyum. hepinize teşekkür ederim.

8. Tamer KAMIŞLI

Tamer KAMIŞLI Bisikletkolik

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Arkadaşlar bende turlarda kullanabileceğim bir çadır arıyorum. Yaz aylarında alışveriş merkezlerinde satılan 20-25 TL'lik çadırlardan kullanıcam sanırım fakat ekim, kasım aylarında bunlar iş görmez gibi geliyor. Uygun fiyata işimi görebilecek bir çadır önerir misiniz? Şimdiden teşekkürler..