Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Çadır ve Gps Tavsiyesi

Konu, 'Şehirlerarası Gezi ve Tur Makaleleri-Fotoğrafları' kısmında şakir doğan tarafından paylaşıldı.

1. şakir doğan

şakir doğan Üye

Seviye:
    Merhaba Arkadaşlar
    Dağda ve bisiklette birlikte kullanacağım 4mevsim bir çadır, dağda ve bisiklette kullanabileceğim özellikle topografik haritaya sahip Gps arıyorum.. Eminim benim gibi kullanan birileri daha vardır. Yardımlarınızı bekliyorum..

2. Kadir Altuntaş

Kadir Altuntaş Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Whistle
    Seviye:
    Şakir Kardeşim Sana çadır konusun da yardımcı oluyum.

Loap Berg 2 kişilik çünkü? Yan tarafına da malzemelerini koyarsın!Unutma Çadır alırken bir kişilik fazla yer olması iyidir yinede sen bilirsin.

Ve çadır alacağın zaman çift kat olmasına dikkat et.tek katlılar ucuz olur ama yazın sıcakta,kışın soğukta rahat edemezsin.

Bu çadır Loap Berg,Yalnız 3 mevsim.4,5 mevsim arttıkça fiyat da artar zaten 4 veya 5 mevsimlik çadırlar yüksek irtifa içindir,fiyatlarıda pahalıdır internet'den araştır.

Bu çadır 2700 gr.
    2 Kişilik
    3 Mevsim
    Paket ölçüleri 45x17
    139.50 TL.
    Benim araştırdığım bu diğer arkadaşlardan da bilgi alabilrsin.

Gps Hakkında bilgim yok.

Hoşça Kal...

şakir doğan bunu beğendi.
  3. şakir doğan

şakir doğan Üye

Seviye:
    teşekkürler fikirleriniz için ama 3 mevsimi çadırı dağda kullanamam aklımdan The North Face Rock 2 4 mevsim çadır geçiyor.

4. cagriy

cagriy Yeni Üye

Seviye:
    GPS için şunları söylemeliyim; forumlarda bu konular uzun uzun tartışılıyor ama öncelikle 1.markaya karar vermelisin 2.Resmi distirbütörden mi yıksa yurtdışından mı alacaksın? Marka olarak ben macellan tritorn 1500 kullanıyorum buradakinin yarı fiyatına aldım dışardan işte bu noktada 2. dediğim şey ön plana çıkıyor ki dışarıdan gelen makinalarda tr haritaları bulunmuyor. bana macellan distribütörü geomatik firması 250 tl dedi harita için. ayrıca türkçe menü içinde 100 tl istediler. ben hepsini hallettim şu an çok memnunum. diğer marka Garmin. haaritaları kolay bulunuyor diye biliyorum ama kullanımını bilmiyorum.

5. observer

observer Bisikletkolik

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye: