Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Çadır tavsiyesi

Konu, 'Outdoor' kısmında angelalibs tarafından paylaşıldı.

1. angelalibs

angelalibs Yeni Üye

Seviye:
    çadır tavsiyesi istiyorum bundan önce açılan bütün konuları okudum ama herkesin fiyatına göre tavsiye veriliyor ...
    100 tl ye kadar(üzerine 3-5 koyma şansım yok--öğrenciyiz sonuçta) genelde yazın kullanılacak ama ilkbahar -sonbaharda kullanılabilir bir çadır arıyorum çift tenteli yağmurda ıslatmayacak ayrıyeten bazı yabancı çadırlarda var yurtdışında fiyatı yarı fiyatına satılıyor onları da internetten alma şansım var bana bu konuda yardımcı olacak arkadaşlar varmı senede 3-4 günlük turlar halinde en fazla 10 kere kullanılacak çadır ve 2-3 kişilik olacak 3 kişi çıkacağız turlara yardımcı olursanız çok sevinirim.(ayrıyeten çadır bölünebiliyorsa 2 arkadaş taşıyacağız ağırlığı sorun olmaz gibi-ayrıca turlar ısparta ve çevresinde yapılacaktır) tavsiyelerinizi bekliyorum ...........

2. Doğukan Aksu

Doğukan Aksu Onursal Üye

Seviye:
    Öncelikle konularımıza doğru düzgün isimler ile açmış olsak daha iyi olmaz mı?
    Bu portalda herkes "Lütfen bir girip okuyun?" biçiminde bir konu başlığına, içeriğin ne olduğunu bilmeden bakmak durumunda mı? Üstelik buraya boş zamanlarımızdan arda kalan zamanlarda vakit ayıran bizleri düşünürsek yanılmıyorumdur. Doğru başlık, doğru hedef kitleyi konuya çeker o yüzden, açılayıcı başlıklar seçmenizi öneririm.
    Moderatör ya da site içerisinde görevli değilim fakat bu portalı kullanan her bireyin ilk önceliklerinden biriside bu olmalıdır.

Konunuza gelecek olursak çadırlar konusunda inanın hiç mi hiç bilgim yok fakat şöyle de bir şey var ki sıradan su geçirmez standart bir yağmurluk, ayakkabı ya da çanta bu fiyatlara bulunamazken bu kadar nitelikli ve 2-3 kişi kapasiteli bir çadırı bu fiyatlara bulmayı nasıl düşünüyorsunuz?

3. angelalibs

angelalibs Yeni Üye

Seviye:
  4. Doğukan Aksu

Doğukan Aksu Onursal Üye

Seviye:
    Öncelikle çoğu kişi bundan öncesinde de bu şekilde başlıklarda konu açtı diye sizinde bunu kendinize baz almanız ne kadar yanlış bir davranış. O atladı diye ben de atlarım gibi...
    Çadır konusuna gelince de ilk linkteki shipping hariç 48 Sterlin bilmem anlatabildim mi? O rakamı nasıl 100 lira veya civarı ile hesapladın muamma. İkinci linke gelirsem de +KDV ile 132 lira. Hadi bunları da geçtim madem biliyorsun linkleri önümüze seriyorsun daha bu konu ne? Sen zaten uzmanı olmuşsun, diyeceğim fakat uzmanıda değilsin daha sterlin ibaresini bile farketmiyorsun. Her neyse amacım boş laf kalabalığı yapmak değil, sadece özen ve dikkatten kimseye zarar gelmez bunu bil istedim.

Sevgiler. :in:

5. angelalibs

angelalibs Yeni Üye

Seviye:
    arkadaşım o fiyatları temsili olsun diye koydum 60 dolar a kargo dahil aynı ürün var ebay de ve ben o linkleri o fiyata öyle ürün nasıl bulacaksın diye sordun diye verdim buna benzer ve kalitede arkadaşların kullandığı ürün varsa ve tavsiye ederlerse diye açtım bu başlığı tamam

6. Serkan Çoban

Serkan Çoban Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Dün itibariyle Husky Bizam aldım ama henüz elime ulaşmadı.
    Biraz fazla para verdim gibi ama umarım yanlış/gereksiz bir tercih yapmamışımdır... :rolleyes: