Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Çadır Seçimi

Konu, 'Outdoor' kısmında Anıl Öztürk tarafından paylaşıldı.

1. Anıl Öztürk

Anıl Öztürk Yeni Üye

Seviye:
    Merhaba,

Kendim genel olarak yazları turlara çıkıyorum bisikletle. Ancak arada olabilecek kış şartlarının da (rüzgar/yağmur/kar) üstesinden gelebilecek ve sadece benim kalacağım 2 kişilik bir çadır aramaktayım. Öğrenciyim, çok da fiyat olarak yukarı çıkamıyorum. Husky Bizam'ı ve Coleman'dan bir kaç marka duymuştum. Bunlar nasıllar ve sizin de tavsiyelerinizi ve tavsiyelerinizin özelliklerini merak ediyorum. Çadır konusunda pek bilgim yok.

Bir de galiba Decathlon'daki kolay katlanır çadırlar bisikletle taşınması için uygun değilmiş.

Teşekkürler,

Anıl Öztürk

2. özgür atalay

özgür atalay Üye

Bisiklet:
    Bisan
    Seviye:
    Husky bizamı çok uzun inceleyen biri olarak size yanıt vermek isterim.
    Çadır arayışıma önce karrimor x lite 1 ile başladım.Çadırı o kadar beğendimki bir ara internetten sipariş vermeye kalktım.Neyse youtubedan bir incelemesi varmı diye bir girdim...Çadır tabut.Bildiğin tabut.Tamam tek kişilik ama o kadar olur yani.Sonra husky bizam duydum.Araştırdım ettim.Çadır hakkında olumsuz yorum yazan yok.2 Kişilik,4 mevsim çadır.Yağmur-kar(çok aşırı durumlar dışında) bir sorun çıkarmıyor.Tabi dediğim gibi aşırı durumlar hariç.Biraz ağır sayılabilir ancak çadır genel olarak çok iyi.Ancak bunlar teoride.Pratikte bilmem bende henüz almadım.

Anıl Öztürk bunu beğendi.