Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Çadır konaklamalı tur yapsak

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında BARIŞ TAŞKIRAN tarafından paylaşıldı.

1. BARIŞ TAŞKIRAN

BARIŞ TAŞKIRAN Üye

Seviye:
    Konaklamalı tur konusunda çok fazla tecrübem olmaması sebebiyle kendimde bir organizasyon yapma ışığı göremiyorum:( Ama günübirlik turlardan daha zevkli olacağı kanısındayım;) Şöyle Ağva veya Kefken taraflarına gitsek diyorum, hem deniz sezonunu da açardık süper olurdu vallla:D :D Görüş ve önerilerinizi bekliyorum

dogan58 bunu beğendi.
  2. dogan58

dogan58 Kıdemli Üye

Adı:
    Doğan
    Bisiklet:
    Diğer
    Seviye:
    Benim tüm ekipmanım var.İzciydim bi aralar.Bende şileye kamp yapmak için pedallamak istiyorum fakat lys sınavlarından sonra gidebilirim.Haberleşiriz forumdan.
    Bu arada arabayla ağvada kamp yapmıştım.:)

BARIŞ TAŞKIRAN bunu beğendi.
  3. Kudret Kurtcebe

Kudret Kurtcebe Onursal Üye

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    ömer şile tarafında kamp olayı çok iyi fikir fazla masrafda gerektirmez biz araba ile yaptık bu işi sahil kenarına çektik arabayı şilenin dışına cadırıda kurduk arkadaş ile ...akşam ateş muhabbeti 15 gün takıldık, valla herşey ucuza geldi doğrusu tencere kaplarlar kaşıklar hepsi geldi tabi iki kişilik çadır vardı...en keyifli olanı sabah 08.00 de yapılan sahil kahvaltısı açık havada bi acaip oluyor kahvaltı bizim çadır kurduğumuz yere hafta sonu millet geliyordu arabaları ile..
    bisiklet ile gidilir yalnız çantalar taşınacak bisikletin teker taraflarına çanta koncak ağır işçilik durumu ....evet bu durumda 30 kilo yük ile o rampalar bayağı zorlar adamı....

BARIŞ TAŞKIRAN bunu beğendi.
  4. BARIŞ TAŞKIRAN

BARIŞ TAŞKIRAN Üye

Seviye:
    Süper olur şile, denize de gireriz, hesaplı bir haftasonu etkinliği olur. Gece muhabbet, sabah açık havada kahvaltı deyme keyfimize :)

5. BARIŞ TAŞKIRAN

BARIŞ TAŞKIRAN Üye

Seviye:
    Maksat muhabbet olsun tıngır mıngır gideriz yükümüzle :)

6. orhan mesut

orhan mesut Üye

Seviye:
    bencede süper olur havalar kavurmadan süper güzel olur hemde gezilecek çok yer var orada keşifte yapılabilir.

7. dogan58

dogan58 Kıdemli Üye

Adı:
    Doğan
    Bisiklet:
    Diğer
    Seviye:
    Ben yanımda çadır ,tulum ve su getiririm anca.Orda mangal kiralar mangal keyfide yaparız.Fazla yük almam yanıma.Lys2 sınavım 26 haziranda,3 temmuzda Kudret abi ile şileye pedallıyacağız sonrası malum kamp yapmaya.Yuppii :D