Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Caddebostan Street&BmX Fotolar

Konu, 'Street & DJ' kısmında ErkaL tarafından paylaşıldı.

1. ErkaL

ErkaL Bisikletkolik

Seviye:

bu gecelik bu kadar... :)

2. msconfig

msconfig Bisikletkolik

Seviye:
    tesekkurler fotolar icin
    superler ;)

3. torres_9

torres_9 Kıdemli Üye

Seviye:
    Resimlerdeki kişiler(sırasıyla)
    ilk 2 resimdeki abimiz ve arkadışımız tanımıyorum bağışlayın
    Resim3=Memetcan 7 kişi üzerinden atlarken
    Resim4=Doğukan sanırım 9 kişiden atlarken
    Resim5=Memetcan 11 kişi üzerinden atlarken
    Resim6=Benim oturmaktan başka yaptığım tek hareket:D(Bira simit olayı)
    Resim7=Doğukan Banktan atlarken
    Resim8=Memetcan Banktan atlarken
    Resim9=Doğukan 10 bmx 1 dj bisikletten atlarken 11 bisiklet
    Resim10=Memetcan 10 bmx 1 dj bisikletten atlarken 11 bisiklet

tugayabicim bunu beğendi.
  4. hoffman bikes rider

hoffman bikes rider Üye

Seviye:
    en usttekı muhammet abi
    onun altındakı dogan arkadasımız

5. KemalBaloglu

KemalBaloglu Forum Demirbaşı

Seviye:
    resimler ve hareketler gerçekten çok etkileyici lakin benim bakış açımdan pot kırdığınız bir yer var kimse kask takmıyor karızma bozuyor diyemi bilmiyorum arkadaşlara kalmış tabi...
    resimler için teşekkürler bol pedallı günler

6. semıh gunay

semıh gunay Forum Bağımlısı

Seviye:
    fotolar çok basarılı olmus devamın beklıoruz.....

7. Laxeri

Laxeri Kıdemli Üye

Seviye:
    fotolar çok güzel katılan bütün arkadaşlara teşekkür etmek istiyorum ayaklarına sağlık:in:

cakhiy, tugayabicim, bedo ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  8. Sahinoz

Sahinoz Forum Demirbaşı

Adı:
    Ahmet Sahinoz
    Seviye:
    Tüm gün Doğukan'la Mehmetcan uçuşup durdular milletin, bisikletlerin ve bankların üstünden..onlara helal diyorum başka birşey demiyorum.

9. cakhiy

cakhiy Forum Demirbaşı

Seviye:
    hayır benim kaskım vardı 2. resimde arkdaki şahsiyet:Dsaol erkal abi güzel fotolar ama daha fazla çedmedin mii?

10. koraymalkoc

koraymalkoc Bisikletkolik

Seviye:
    Erkal abi daha fazla foto çekti.Ama biz dün akşam sizden ayrılınca eve gitmedik.(doğal olarak)Eve geç döndüğü için bu kadar koyabilmiş.Dün çok güzeldi.Bi kaçtane mtbciyle tanıştım yeşilköyden trial endy fln. çok iyi çocuklar.Memocan,endy ve diğerlerine teşekkür ederim güzel bi gün geçirdim.

11. Emirhan Gördebil

Emirhan Gördebil Kıdemli Üye

Seviye:
    Resimler başarılı olmuş.Rekor sanırsam Memoda 13 kişiyle :p ateşlendiriyim ortalığı.:D Ya herşeye rağmen bencede güzel bir gündü akşam daha da eğlendik az kişiyle daha çok şey yapılabiliyor.Katılan bütün arkadaşlara teşekkür ederim..

12. koraymalkoc

koraymalkoc Bisikletkolik

Seviye:
    Arkadaşlar bence bir daha tüm MTB'ciler toplanalım bir daha.BMX ciler bizim yerde haraket yapamıyor bizde onların yerinde en iyisi MTB'ciler bir daha toplanalım.Çünkü bu toplandığımızdan ben bişey anlamadım:D.Anladığım yeşilköyden arkadaşlar geldi bisikletle.Bunny hop fln bi kaç resim ve gittiler.Bu hafta sonu yarış var.Bir sonraki hafta sonu bir daha buluşalım diyorum biz MTB'ciler.

13. Sinto

Sinto Onursal Üye

Seviye:
    Bedonun rock walk fotosunu da atarsan sevinirim bende akşam atıcam fotoları .

bedo bunu beğendi.
  14. hoffman bikes rider

hoffman bikes rider Üye

Seviye:
    sız mtb cıler bulsuun bızde bmxcıler bulusalım o zaman :D bu hafta deıl ondan sonrakı hafta bız caddebostana gelıcez bmx cılerle surucez streetcılerle streete cıkcıcaz flat cıler o alanda flat yabıcak arka gobegım ın ıcınde bılye olmamasına rahmen caddebostana geldım ama bısıler gosteeremedım ksuura bakmayın yarın rumanlı gobek alıyorum ıns bu deıl bundan sonrakı hafta heb beraber bı streete cıkarız inş:D

15. ümit_levent

ümit_levent Forum Demirbaşı

Seviye:
    fotolar için çok sagol un beyler elerinize saglık bazılarına göre güzel olmasada bizler oraya geldik. ve eylendik teşekürler.

yanlız dün akşam yazmayı unutum bizler bakırköyden kalkıp bostancıya kadar geldik geniş mekan burda takılınır dedik ve isimleini tam olarak bilemedigim 3 5 kişi bizim yanımıza geldi ve giti bizleri tekrardan ayaklarına getirdiler bu olayı çok ayıp etiniz misiafiriz orda sizlerin orda bizi agırlamanız lazımdı ayıp etiniz kusura bakmayın biraz agır oldu ama işin gerçegi budur beyler ben içimden bişey sölemem ne sölersem burdada sölerim.

Teşekür : bizlerle en son ana kadar kalan yanlış hatırlamıyorsam ismini hatırlamıyorum o arkadaşımıza çok ama çok teşekürederim sagol kardeşim bizleris en agırladın hata seninle bir kaç turda atık enson merdivenin oraya falan gitik tekrar tekrar teşekürederim

ErkaL bunu beğendi.
  16. Emirhan Kocamaz

Emirhan Kocamaz Forum Bağımlısı

Seviye:
    ümit abicim biz caddebostan migros altı diye anlaşmıştık yalnız bazı yalnış anlaşılmalar oldu galiba bakırkoy ve yeşilköyden gelen bazı arkadaşlarımız etkinlik alanına gitmişler galiba bmx ciler için orası rahat bi alan olduğu için diğer misafir mtb arkadaşlarımızda onlarla beraber etkinlik alanına gitmişler boylece bir organizasyon bozukluğu yaşanmıştır... inş. bidaki buluşmamızda daha cok eğleniriz...

17. Sinto

Sinto Onursal Üye

Seviye:
    Erkaldan bahsediyorsun abi :) fotoları da o koydu

bence de bmx ce streetçiler ayrı toplanalım bidaha foto bakinesi getirmicem ben binemedim ya :) fakat bidaha toplanıcağımız zaman erkenden gelin o saatlerde cadde çok kalabalık oluyor.

ümit_levent bunu beğendi.
  18. caner(bmx)

caner(bmx) Forum Demirbaşı

Seviye:
    herkes cok basarili arkadaslar paylasim icin cok tesekkur

19. Sinto

Sinto Onursal Üye

Seviye:
  20. torres_9

torres_9 Kıdemli Üye

Seviye:
    ya dünden beri kendimi sınıyorum ama gerçekten sürekli neden bişeyler bulma çabasındasınız acaba buluşma mekanını hiçmi hiç okumadınızmı?? ben oraya geldiğimde endyde bilioki arkadaşlarımı almaya gidiyorum diye söyledim sizi orda yanlız bırakmak gibi bi amacımda yoktu tamam vasat bi organizasyon oldu ama nie sürekli bizi eleştirme gereği duyuyosunuzki nasıl bi karşılama isterdiniz davullu zurnalı yada bando takımlımı arkadaşlarımı almaya gitmek sizi bırakıp gitmekse peki hatalıyız ama herşeyde bi bityeniği aramayın gerçekten yok organizyon vasattı yok öleydi böleydi benimde bi seviyem var ve orda arkadaşlarımı almaya gittiğim içinde burda eleştiriliyosam bırakın salak aptal oliyim ya :mad: bakırkoyden kalkıp gelmek sorun değil ben burdan bakırkoyede giderim sorunda değil ama oraya gittğimde en güzel şekilde anlatmaya çalışırım geldiğim yerdeki olayları değil ben endy'i doukanı tanıdığım günden beri diyorum onlar çok iyi... buda benim karşı taraf hakkındaki olumlu düşüncelerimin birkaçıdır ama bizi ne övüyosunuz ne bişey diyosunuz sürekli bi eleştirme içindesiniz bende ortamdan sıkıldım gerçekten sıkıldım ve gittim hareket yapamadım görmüşşünüzdür ki organizsayon yeri hakkında en az 10 kere söledim bmxci abileriniz sürekli etkinlik alanı diye tutturdu ha ben orda gelip ben istemiyorumda diebilirdim buda benim size olan saygımdır sonracıma 3-5 kişi yollayıp buluşma yerimize bize terbiye eder gibi baırmalarıda benim hele hiç hoşuma gitmedi ki abide bilirki kendisine en ufak misafirseverlik göstermedim nasıl bedo endy berkin flan onlara misafirseverlik gösterdiysem o abiye göstermedim yok serkan abinin selamı varmış yok öleymiş böleymiş siz güzel bi organizyon yapında biz gelelim abi nedir bu ya