Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Caddebostan-Maltepe-Tuzla Sahil-Sabiha Gökçen-Formula 1

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında Onat GÜRSOY tarafından paylaşıldı.

1. Onat GÜRSOY

Onat GÜRSOY Kıdemli Üye

Seviye:
    Herkese göre birlikte belirleyeceğimiz belirli bir tempo ile (benim tahminimce herkese uygun 25-30 km arası) bir tempo olur.Dağ,yol,city bike,cyclocross bisikletin çeşidi farketmez.Gelecek kişilerin performansına göre gideceğimiz yer değişir.Yarın sabah saatlerinde çıkmayı düşünüyorum.Formula 1'i falan görüpte gözünüz korkmasın grubun isteğine bağlı isterseniz tuzla yaparız,isterseniz pendik.Herkesi bekliyorum.Özel mesaj yada 0530 415 10 70 telefon numaramdan ulaşabilirsiniz iyi geceler.

2. Oğulcan Yürek

Oğulcan Yürek Aktif Üye

Seviye:
    Selam , bi grup kurup antremana çıkmadan önce grubu tanıyıp görmen lazım kimin nasıl gittiğini grubu bozup bozmadığını vs ve ona göre sabiha gökçenle-formulayı es geç şimdilik hem yaşında küçük biraz başınızda büyük olmalı çünkü dönüş temposu orda 70-80 e kadar çıkabiliyor ve otoyol bağlantı yoluda olsa sıkıştıranlar oluyor o yüzden sana tavsiyem yeni bi grup oluşturunca önce bi kaç defa tuzlaya gidin dönün bakalım insanların performansına.İyi günler

tolga akan bunu beğendi.