Caddebostan 22/Ağustos/2007 Çarşamba Gecesi Turu

Hüseyin Suda

Forum Demirbaşı
Tepki
313
Bu hafta hızlı mı geçiyor,yoksa bana mı öyle geliyor Salı akşamı oldu neredeyse tura çıkacağız ama daha duyurusunu yapmadık.Caddebostan Migros'un sahil kesimindeki park alanından saat 20:30'da start alıyoruz.Dragos yönünde ve gezi temposunda pedal basıyoruz.Telaş,stres ve performans gerektirmeyen tamamen keyif almak amacında olan turumuza katılmak isteyen herkesi bekliyoruz.Lütfen katılmak isteyenler parmak kaldırsınlar....

Scudo

Antares

Forum Demirbaşı
Tepki
194
Bisiklet
KTM
Merak ettim.. her çarşamba! ama her çarşamba! ne turmuş bu! ben de katılayım bakayım ne var ne yok :)

Hüseyin Suda

Forum Demirbaşı
Tepki
313
@Antares

Bence bu hafta bir değişiklik yapıp mutlaka katılın.Sizinle tanışmak isteyen birkaç düzine kişi tanıyorum.:D Göremiyoruz diyorlar,birde görüp te inanamayanlar var.Lütfen...

Burak Meşe

Forum Demirbaşı
Tepki
260
İşten erken çıkarsam bende katılabilirim. Ama katılamama olasılığım yüksek.

janus_sea

Daimi Üye
Tepki
107
kaç haftadır her çarşamba niyetleniyorum bir türlü kısmet olmadı aslında itiraf ediyorum gitar sevdası yüzünden bu aralar bikemi ihmal ettim bana büyük ceza yoksa eğer Hüseyin abijik ve ekibi:)bu akşam aranızda olmaya çalışacağım..iyice öğreneyim çarşamba turlarımızda sohpet arasına birde gitar sesi ekleriz fenamı olur yani:)
sevgi ve saygılar

kaskay

Üye
Tepki
18
Bisiklet
Cannondale
Bende geliyorum kesinlikle .Hatta Delta Serkanda geleceğini söyledi.

sadeceA

Aktif Üye
Tepki
84
Selam arkadaşlar,
bu hafta çok istememe rağmen sizlere katılamıyorum.çünki Ürgüpteyim,ama burada bisiklet turumu farklı bir parkurda yapacağım tek başıma ,sizleride yanımda farzederek.sevgiler...

Hüseyin,
geçen haftaki turda çektiğim fotoğrafları gözlerim aradı ama bulamadı...

OrionForEver

Forum Bağımlısı
Tepki
857
Bende lastiklerimi patlatmaz ve dusup bir yerlerimi kırmazsam bende katilacagim:) Herkese sevgiler