Caddebostan 17 Ocak 2008 Geleneksel Gece Turu

Hüseyin Suda

Forum Demirbaşı
Tepki
313
Hareket yeri : Caddebostan Migros'un sahil kesimindeki park alanı
Hareket saati : 20:30
Katılmak isteyen tüm bisiklet severleri bekliyoruz.Hava durumuna göre özellikle başı ve yüzü ayazdan koruyacak bere,kar maskesi vs. kullanılması faydalı olacaktır.Görüşmek üzere...

Scudo

Ulaş Apak

Forum Bağımlısı
Tepki
1.636
Erken duyuru için teşekkürler :) Geliyorum.

MertDokur

Daimi Üye
Tepki
205
Bende!

hava 10 derece gözüküyor heralde gece 4-5 dereceden daha soğuk olmaz

mkdogday

Üye
Tepki
0
merhaba katılmayı isterdim ama 1-2 ay öncede katılmıştım hatırlarsanız, bostancıya kadar eşlik edebilmiştim. o gece anladımki bisikletimin süspansiyonundaki hava kaçmış heralde birde vites ciddi anlamda kullanılmaz hale gelmiş. . . nereye yaptırabileceğim konusunda da fikrim yok. . . varsa bildiğiniz tavsiye edebileceğiniz bir yer yaptırırım ve yarın gelirim. teşekkürler. . .

Samet Saglam

Forum Bağımlısı
Tepki
127
Eldivenim kaskım farım olsa bende gelecem ama vakit de yok. Ah öss yaktın beni

Mr.Devran

Aktif Üye
Tepki
61
İsim
Volkan Devran
Bisiklet
Salcano
@mkdogday

Selam, nerede oturuyorsun bilmiyorum ama tamir için sana beşiktaş'ta bike and outdoor'u önerebilirim, son derece profesyonel bir hizmet alacağından emin olabilirsin. Adres: Barboaros bulvarı No: 63, Yahya Kemal Parkının (Adının bu olduğundan tam emin değilim ama) karşısında oluyor, Yıldız Teknik üniversitesinin yaklaşık 150 metre aşağısında. (link) böyle de reklam gibi oluyo ama, benim sürekli gittiğim bir yer olduğu için önerdim..

• Beğen
Tepkiler: mkdogday

mkdogday

Üye
Tepki
0
teşekkür ederim kadıköy tarafındayım ben vapurla gitmeye çalışırım. . . bu tarafta bildiğiniz bir yer var mı ?

MertDokur

Daimi Üye
Tepki
205
@mkdogday

Bir sürü bisikletçi var o taraflarda, kızıltoprakta Velespit, Delta ve Kaçkar var. Ben velespite gidiyorum ama diğerleride son derece profesyonel yerlerdir, çekinmeden hepsine gidilebilir.
Adresleri detaylı olarak öğrenmek istersen;
Velespit, kızıltoprak shell'in tam yanı
Kaçkar, velespitten karşıya geçip modaya doğru dönünce MNG kargonun orda
Delta kadıköye giderken bir sürü motorsikletçinin olduğu yerde, stadın hemen karşısı

Emre TAŞCAN

Forum Demirbaşı
Tepki
407
Bisiklet
Cervélo
@MertDokur

Feneryolunda Yeşil Bisikleti'de unutmayalım dimi, Gürsel abi darılmasın sonra

http://www.yesilbisiklet.com/ana/adres.jpg

MertDokur

Daimi Üye
Tepki
205
@Technetium

Ah doğru, o da son derece yardımsever ve bilgilidir diye duyuyorum hep. şu ana kadar bir kere görüştüm ama çok ilgili olduğu hemen anlaşılıyor.

Bu arada tura gelemedim, son ödevimi teslim etmeye taaa istinye ye gitmem gerekti. eve geldiğimde saat 9'u geçiyordu. Umarım iyi geçmiştir. Haftaya buluşmak üzere...