Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Caddebostan 17 Ekim 2007 Çarşamba Gece Turu

Konu, 'Şehiriçi Gezi ve Tur Makaleleri-Fotoğrafları' kısmında Hüseyin Suda tarafından paylaşıldı.

1. Hüseyin Suda

Hüseyin Suda Forum Demirbaşı

Seviye:
    Geleneksel turumuz serin bir sonbahar gecesinde mütevazi bir katılım sayısı ile gerçekleşti.Hava bisiklet için idealdi doğrusu,ben fotoğraf çekemedim ancak Behçet,Hasan ve Kuzen Doğukan bir hayli çalıştılar.Bu akşamlık konuyu açması benden fotoğraflar değerli arkadaşlarımızdan olacak;pek yakında...

2. Hasan Derya

Hasan Derya Kıdemli Üye

Seviye:
    Çalışkan değildik be Hüseyin abim 3 5 resim çektik o kadar.Ama olanlarıda paylaşırız.
    Gelen katılan herkese çok teşekkürler.Hzılandık yavaşladık.Bazılarımız nefes nefese kaldı.Lastik patlattık ama eğlendik umarım bundan snra yapacağımız her tür böyle keyif verir.

Hüseyin Suda Hüseyin Hasan Tatar Hasan Derya

Ve gecenin resmi hiçbir yerde güvende değilsiniz.Bu araba buraya çıkıyorsa her yere girer.

3. Alican

Alican Bisikletkolik

Seviye:
    Abilerim...
    Gelemedim, ödev çiziyordum:(
    Haftaya umarım gelebilirim:rolleyes: ;)

Sevgiler...

4. behcetatinc

behcetatinc Bisikletkolik

Seviye:
    Hayırlı sabahlar,
    Bunlar da benim çektiklerim. Son üç resimde aracın nereden gelip nereye çıktığını daha rahat görebilirsiniz.

hhtatar, berker91 ve Hüseyin Suda bunu beğendi.
  5. dorukkotan

dorukkotan Üye

Seviye:
    Bu haftaki turumuz bence; sürü halinde gitmeyi pekiştirdiğimiz, arabaların da bisikletlerle tırmanma yarışı yapabildiğinin kanıtlandığı güzel bir turdu!

Katılım için teşekkürler :) Ama itiraf edelim ALİCAN daha bir güzel akrobasi yapıyor, Kusura bakma SERKAN hızlısın ama adam estetik :p

Alican bunu beğendi.
  6. soneryen

soneryen Onursal Üye

Adı:
    Soner
    Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    ooovvww o ne ya :eek: benim anladığım kadarıyla, yanlış mı anlamışım. Gerçi resimler karanlık ama Adam caddeden, kaldırıma çıkmış, bisiklet yolunu geçmiş, iyi ki denize uçmamış. Dikkat etmek lazım, kazanın nerede ne zaman, nasıl olacağı belli olmuyor. Allah korusun. Hepizine sevgiler....

dorukkotan ve Hüseyin Suda bunu beğendi.
  7. berker91

berker91 Üye

Seviye:
    çok güzel bir turdu benim lastik patlasada güzelce bitirebildim turu:)bana yardım eden , benimle birlikte orada bulunan herkeze teşekkür ederim .İnşallah haftaya daha sağlam bir tur olur!:D

8. Turhan Evci

Turhan Evci Forum Bağımlısı

Seviye:

Nasıl yani ???????

Yani bu araç yayaların sahil güzergahında yürüdükleri bölümde mi sürat denemesi yapmış ??
    O aracın sürat denemesi yaptığı yer, bizim vede yayaların gezinme yeri olan sahil şeridine benziyor.

Yerdeki fren izleri bunu gösteriyor, H.Suda arkadaşımızın karelerinde sağ ön lastiğin patlak olduğu da açıkça görülebiliyor.

Yerdeki fren izlerinden belli, sürüklenerek 8-12 metre ilerideki tümseği tırmanabilmiş.

O bölüm, araç trafiğine açık olan asfaltan en az 40 metre kadar denize yakın olan yerde galiba.

Bu nasıl bir zihniyet ???

9. Turhan Evci

Turhan Evci Forum Bağımlısı

Seviye:

Nasıl yani ???????
    Yani bu araç yayaların sahil güzergahında yürüdükleri bölümde mi sürat denemesi yapmış ??
    O aracın sürat denemesi yaptığı yer, bizim vede yayaların gezinme yeri olan sahil şeridine benziyor.

Yerdeki fren izleri bunu gösteriyor, H.Suda arkadaşımızın karelerinde sağ ön lastiğin patlak olduğu da açıkça görülebiliyor.
    Yani nasıl bir sürat yaptıysa !!!!!! ?????
    Yerdeki fren izlerinden belli, sürüklenerek 8-12 metre ilerideki tümseği tırmanabilmiş.
    O bölüm, araç trafiğine açık olan asfaltan en az 40 metre kadar denize yakın olan yerde galiba.
    Bu nasıl bir zihniyet ???

10. Hasan Derya

Hasan Derya Kıdemli Üye

Seviye:
    Ahh Turhan Abim keşke şaka olsaydı.
    Ben tepeye çıktım görmedim arabayı inmeceğim yere odaklanöıştım.Arkamda Serkan vardı o gördü ilk "Abi burada araba vardedi" Bizde doğal olarak içki içmeye veya pikniğe çıkmış insanlar zannettik.Israr edince baktık ki o çok becerikli maymunun az gelişmi versiyonu olan şöfor arkadaş tepeye kadar çıkartmış arabayı.O kadar mesafeyi nasıl aldı nasıl çıktı hakkında günlerce konuşabiliriz ama bitmez.
    En önemli olan konu bu tipler trafikte dolaşıyor.

Ahmet Mumcu ve hhtatar bunu beğendi.
  11. dorukkotan

dorukkotan Üye

Seviye:
    Maalesef şaka değil! Nasıl bir hızla geldiyse bizim bisikletle çıkamadığımız kaldırımı geçip, 1 agacı sıfır geçerek büyük ihtimal hayatını kurtarmış ve devamlı resim çektirdiğimiz tepeye tırmanmış! :eek: