Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

byte özel sarım jant ve quando göbekler

Konu, 'Tekerlekler' kısmında Buğra Celayir tarafından paylaşıldı.

1. Buğra Celayir

Buğra Celayir Kıdemli Üye

Seviye:
    Arkadaşlar merhaba...

Amatör bisiklet kullanıcısıyım amatör olmamın sebebi ise bisikletimin amatör olması =) Ama bisikleti dinlemeden kendimce uzun sayılabilecek yollar yapıyorum günde maksimum 90 km 80 km gibi.

Sizlere danışmak istediğim şey ise konu başlığında da yazdığım gibi BYTE 26"MTB 4X9 Özel Örüm adında quando marka göbeklere sahip ön arka jant takımı var sıfır. Fiyatı ise 100 tl. Bu jant takımı hakkında iyi veya kötü görüş bildirecek bana yardımcı olabilecek birileri varsa ne ala =)

Birde şu ihtimalim var aynı fiyata ya da 20 lira üstüne alexrims ace 19 jantlar ve orta seviye 32 delikli deore göbeklerle bi toplamamı yapsam kararsızım. Bana yardım edin 10 20 gramın hesabında değilim jantlar sağlam olsun o bana yeter =)

Şimdiden teşekkürler...

Unutmadan byte marka jantlar şunlar oluyor.

2. Buğra Celayir

Seviye:
    Benim konuya da bi el atsak bugün yarın almam lazım jantları artık bisiklete binmek istiyorum :)

3. Raven_35

Raven_35 Onursal Üye

Seviye:
    Alexrims ACE 19 jantlarla göbeklerle yapacağınız bir set bence daha mantıklı olacaktır.Sağlam ve akışkanlığı iyi olacaktır.Üstüne üstlük daha hafif olacaktır.

4. Buğra Celayir

Seviye:
    Teşekkürler yardımınız için :) 20 liraya fazlaya dedim ama bugün bir araştırma yaptım 150 lirayı geçecek gibi. Online alışveriş yapsam hangi siteyi önerirsiniz?

5. GülentYurtsever

GülentYurtsever Aktif Üye

Seviye:
    byte jant setlerinden kullanıyorum gayet saglamlar icin rahat olsun birazcık agır gelebilr ama aglamlık konusunda iyiler

6. Buğra Celayir

Seviye:
    bende aldım byte leri çok hoşuma gitti akıcılıkları filanda gayet iyimiş memnun kaldım bende =) Teşekkürler yardımın için =)