Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Buz Pateni Ayakkabısı

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında civil tarafından paylaşıldı.

1. civil

civil Aktif Üye

Seviye:
    Bizim kız buz patenine merak sardı. 1 aydır kayıyor şimdi de hocaları ayakkabı almanız lazım maşallah çok başarılı diyorlar. Bu işle ilgilenen bilen kimse var mı? Ayakkabı markalarının hangisi iyi? Kim satar nerede satar? Nasıl kazık yenmez mertebe nedir? sahibinden.com'da gördüm birkaç tane ama cahillik zor.:) Bir de kızım büyüme evresinde her sene paten alma durumu olmaz sanırım. Dolayısıyla temiz kullanılmış birşey de olabilir. Bilenlerden bilmeyenlerden yorum bekliyorum.

2. Ceyhun Oğuz

Ceyhun Oğuz Forum Bağımlısı

Seviye:
    Merhaba civil;

Ben bir dönem kaymışdım ve mınıklerde yaz boyunca hocalıgını yapmışdım ordaki bilgilerime göre excess marka çocuk ayakkabıları çok iyiler bu tip ayakkabılar genelde çocuk içindir ve yazınızdan anladıgım kadarıyla kızınız küçük :) ve gelişme çagında eger yaş kilo ve boy konusunda daha fazla bilgi verebilirseniz size daha fazla yardımcı olabilirim...
    Bu bahsettiğim ayakkabılar sızın kızınıza gore cunku numaraları ayarlanabılıyor örnegın 29 numara giyiyorsa 39 numara giyene kadar kızınız bu ayakkabıyı kullanabılir !
    İkinci el almanızı asla önermem çünkü bu tür ayakkabıların ıkıncı ellerı temız kullanılmıs bıle olsa baska bır ayak ıcıne gırdıgı ıcın kullanımı ıyı olmaz cunku bu ayakkabılar esnek dır ve acılma yapar eger alacanız kısıyı cok ıyı tanımıyorsanız almanızı onermem !
    Bu arada kızınız artistik buz pateni mı yapıyor yoksa klasik mi ? bunları bilmekde yarar var ve kızınız hangı hocayla ve hangı salonda calısıyor ogrenıp yazabılırsenız kızınız hakkında bılgıde alabılırım cogu hocanın telefon numarası bulunmakda neyse umarım verdıgım bılgıler kafanızdakı soru işaretlerini bir nebze olsun silmiştir ...
    ( BİLMEMEK CAHİLLİK DEĞİLDİR ;) ) Bu siteyi inceler okursanız buz pateni hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz !

http://www.buzpateni.com/

Sevgiler...

civil bunu beğendi.
  3. civil

civil Aktif Üye

Seviye:
    Çok teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için. Kızım 7 yaşında okula bu sene başladı. Kiralananlardan 30 numara ayağına oluyordu. Daha çok yeni sadece 3 hafta sonu kaydı ama çok hevesli ve başarılı olacak sanırım. Şimdi bir üst seviyeye geçecek üst seviye öğretmeninin adı Ömer. Artistik ile klasik farkını öğrenir yazarım. Kendim netten bilgi toplayayım sonra öğretmenine de sorarım. Eğer tanıyorsanız şimdilik aramayın lütfen.

4. Ceyhun Oğuz

Ceyhun Oğuz Forum Bağımlısı

Seviye:
    Hımm..
    Ok bu tür atılımlara küçüklükden başlamak çok iyidir eger başarılı olursa gercekden cok guzel yerlere gelır kızınızın en buyuk destekcisi siz olmalısınız onu asla yıldırmayın buz patenı konusunda ne ıstıyorsa alın cunku bu sporu o bu şekilde sevecekdır emın olun !
    "ne yapacaksın buz patenıne gıdıp" "cok pahalı boswer" "bugunde gitme ne olacak"...
    diye sozler kullanmamaya ozen gosterın cunku yası cok kucuk ve bu sporu sevecegı yas bu yas bu yasda baslayıp 12-13 yasında mıllı takıma gırıp 1-2 mılyar maas alan cok ogrencı tanıyorum eger severek yapıyorsa ınanın bıryerlere gelır ozellıkle cocugunuzu 1-2 ayda bır ızlemeye hocalarıyla konusmaya gıdın arabanız varsa arada sız goturun bunlar cok kucuk gıbı gorunen ama cocuk ıcın cok onemlı seyler...her zaman goturur hergun ızlemeye gıdersenız :) bu sızın ıcınde cocuk ıcınde butcenız ıcınde hıc ıyı olmaz :)
    Dedıgım gıbı ınsallah guzel bıryerlere gelır kızınız ! (bu arada yası kucuk bır yerı incinir allah korusun catlar veya kırılır sakın vazgec demeyın olur boyle seyler alısacaksın ogreneceksın deyın ve emın olun boyle seylerde olacakdır her ne kadar basında hoca olsada )
    Gelişmelerle ilgili bilgi verirseniz sevınırım :) sorularınız olursa cekınmeden sorabılırsınız kızınıza ıyı bakın selam soleyın :)

Sewgılerle...

civil bunu beğendi.