Buz Devrİ -1-

heisenberg3910

Forum Bağımlısı
Tepki
344
Zekicim, sen bu gidişle senin eve de bir tur düzenletecen bana galiba

hocam beni biliyorsun.altımdakini zaten biliyorsun:(
geleceğim diyemiyorum ama gelmeye çalışacağım gerçekten:)

Scudo

Necati Bilgen

Daimi Üye
Tepki
793
Sayın hocam Sakalların yakışmış allah kabul etsin, umarım kalıcıdır bilirsin bu bir sünnettir. Buzlu gezileriniz güzel geçmiş ben masa başında buz kestim dükkanda yazıyı eldivenle yazıyorum.
Sizler zoru her zaman başaranlardansınız. Daha nice pedallamalara..
Sevgilerimle.

rudi4219

Daimi Üye
Tepki
275
:D slm mesut abicim geziniz okadar güzel olmuski süper .... ahhha hhhhh keske birde barazda da foto cekinseydin süper olacaktı kanımcA burdan hasan byede sesleniyorum sizin fotolar montaj

Mesut Girgiç

Forum Bağımlısı
Tepki
11.737
@sercangedik
İlgin için teşekkürler Sercan cım.
Sen de şuraya göz atabilirsin: (link)

barhan

Daimi Üye
Tepki
626
Bisiklet
Diğer
Bu kadar güzel turlar başarabilenlerin amatör olduğuna inanmak hayli zor .Ayağınıza sağlık.

Mr.Devran

Aktif Üye
Tepki
61
İsim
Volkan Devran
Bisiklet
Salcano
ellerinizie kollarınıza sağlık.. çok güel bir gezi olmuşa benziyor, cesaretinizi de tebrik etmek istiyorum ayrıca..

msd_57

Forum Bağımlısı
Tepki
487
Mesut bey wallahi arayi guzel degerlendirim sonuca guzel bir turla bitirmisiniz

Nedendir bilmem gene agazim acik kaldi

tekrar tesekkur eder yeni gezilerinizi bekleriz

Mesut Girgiç

Forum Bağımlısı
Tepki
11.737
@sgtalper
ve a.s.
Hasan valla tebrikler. Doğru iz üzerinde gitmişsin. Gerçekten de izler bana ait. Belki alttaki resimde patinaj yapmış araba tekerli bisiklet benim değil de ironerginin olabilir. :D
Sen kaçta geldin ki buluşma yerine. Oysa seni bekledik 10-15 dk kadar. (hatta belki de yarım saat)
Ancak sen bu tehir olaylarını biraz abartmışsın ben görmeyeli...
Keşke Altınapaya doğru gelseydin arkamızdan. Yetişirdin.
Hava tam senlik idi. Eldivensiz şapkasız, tokyoyla ve kısa kollu gömlekle gezebileceğin bir serinlikteydi hava.. :)

@Necati Bilgen
Abi güzel mesajın için teşekkürler.
not: Sakal maalesef kalıcı olamadı. İnşallah emekli olunca -ki 20 sene kadar sonra- tekrar bırakacam inşallah. :)

@rudi4219
Sevgili p.rudi'cim.
Sen hasanın fotolarının montaj olup olmadığıyla uğraşacağına kendine montaj yaptığın pilav göbeğini eritsen daha şık olmaz mı, daha hoş olmaz mı, daha yakışıklı olmaz mı???:) :) :)

@baranozhan
Selamlar .
Biz parasız çalışan profesyonelleriz.
Yada şöyle diyelim; kendi parasıyla çalışan amatörleriz. :) :) :)
Güzel mesajınız için çok çok teşekkürler.

@Mr.Devran
Teşekkürler. :)

@msd_57
Teşekkürler ve selamlar. :)

KevSerSeri

Forum Bağımlısı
Tepki
3.345
Mesut Abi bir döndün pir dondun hehehehheeh...

Çok güzel bir gezi yapmışsınız tebrik ederim havanın sıcaklığına bakmadan. Aklıma geçen sene sizinle yaptığımız tur geldi bu fotoları görünce. Yine nehir donmuştu, biz donmuştuk. Amma ve lakin ateş karşısında güzel muhabbetlerinizle ısınmıştık... İnşallah bir kez daha nasip olur böylesi güzel bir organizasyon.

Tüm ekibinize sevgiler saygılar. -Bu arada aramızda kalsın Serci aylardan sonra ilk defa bisiklete binmiş geçen. Nefesi kesiliyormuş. Aman abisi kollayın şu genci yazıktır günahtır. Aranıza alın eskisi gibi hahahahahaha...-

Mesut Girgiç

Forum Bağımlısı
Tepki
11.737
@KevSerSeri

Birdaha bana misafir olursanız inşallah, o zaman piknik malzemeleri için üçtekerli bir bisiklet tercih edeceğim. Yani daha bir tam tekmil hazırlanacağım.
Buyrun gelin beklerim.
Ancak Ankaradan Konyaya değin bisikletle gelirseniz daha bir memnun kalırım. :)

Gelelim Sercana. Sercanı biz herzaman aramıza alırız ancak bir bulabilsek keşke...
Olmazsa onun eviyle işi arasında bir tur düzenleyip ona kaçma şansı tanımayalım diyorum... :) :)

Keyifli mesajların için sağolasın, keyfin moralin hiç eksilmesin. :) :) :)

• Beğen
Tepkiler: KevSerSeri

BF Okuru

Üye
Tepki
2
mesutttt abiiiiii abi her gezilerini sabırla bekliyor okuyorum çok güzel paylaşım yapmışsınızteşekür ediyorum takipçinizim abi her ne kadar bisikletle takip edemesemde okuyarak takip ediyorum resimlerinize bakıyorum çok güzel yaylaşım için tekrar teşekürler süpersiniz diğer gezinizi bekliyoruz sabırla

Mesut Girgiç

Forum Bağımlısı
Tepki
11.737
@canyon

Inanin her gun eve goturecegim ekmek kadar, hafta sonu nereyi gezsek de forumdaki arkadaslarin gozu gonlu acilsa diye dusunmuyor degilim.
Ta hafta basindan sonuna kadar hep pazar gunu icin plan yapiyorum bazen.
Begeniyorsaniz ne mutlu bize.
Not? Bu mesaji ingilizce klavyeli bir bilgisayardan yazdigim icin bazi karakterler cikmadi. Yani harfler biraz karaktersiz gibi oldu. Bu teknik sorun icin ozur dilerim.

BF Okuru

Üye
Tepki
2
mesut abi dikat etimde hep 3 salam arkadaşsınız galiba 3 kafadar geziyorsunuz çok güzel ya Allah muhabetinizi artırsın doğruluktan güzelikten ayırmasın Allah teala razı olsun

sgtalper

Forum Demirbaşı
Tepki
467
Bisiklet
Scott
mesut abi aramızda 1 2 saat vardı istesemde size yetişemezdim nasipse bu hafta görüşürüz inşaallah s.a

Mesut Girgiç

Forum Bağımlısı
Tepki
11.737
@edi55

Valla, siz mesaj yazınca yazı karakteri de düzeldi.. :) :) :)
Elleriniz çok şifalı üstad. Aman bizi mesajlarınızla hep böyle tedavi etmeye devam edin.

Tepki
671
Mesut Hocam,
Güzel yorumun, nefis fotoların ile o günkü soğuk havayı tekrar yaşattığın için varol sağol. Seninde dediğin gibi bisiklet ile her mevsimin kendine göre güzel likleri var. Güzel yorumları için forumdaki herkese teşekkürler
dede

keremkeke

Forum Bağımlısı
Tepki
422
valla helal olsun size ne diyim biz istanbulun kuru soğuğunda çıkamazken siz karlar üstündesiniz bravo abicim bravoooooooooo :)

emreden

Forum Demirbaşı
Tepki
288
Bisiklet
Corratec
geziniz süper olmuş.. özelikle dönüş yolunda sakallarınızda oluşan sarkıklar görülmeye değer :D :D

bu arada madem buz devrinden bahsettiniz benden de küçük bi "buz devri (ice age)" hediyesi, heheheh :)

http://i142.photobucket.com/albums/r89/emreden/558f03af.jpg

sercangedik

Aktif Üye
Tepki
77
@Mesut Girgiç

valla abı gecen hafta gelemedım bu hafta gelecegım dıyordum ama sınavlar basladı vallahı bısıklete bınmeyı ozledım ama sızlerı daha cok ozledım kısa surede gorusruzz ınsallah