Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Büyükçekmece'den selamlar

Konu, 'İstanbul Avrupa' kısmında suggestion tarafından paylaşıldı.

1. suggestion

suggestion Yeni Üye

Herkese selamlar,
    Adım Oğuz, büyükçekmeceliyim.. Güncel hayat yoğunluğundan ötürü yaklaşık 2 senedir kenara koyduğum bisikletimi yeniden kullanmaya başladım..Tabi biraz problemlerimiz mevcut hemen bu hafta içinde sizlerinde desteğiyle restore/tamarat işlerini bitirmek istiyorum..
    Aktivitelerinize elimden geldiğince katılmak isterim.

Bisikletim için gerekli olan parçaları aşağıda yazıyorum, istanbulda uygun fiyata nerden temin edebilirim..Parçalar orta kalitede olması yeterli olacaktır benim için, dandik olmamalı çok kaliteli birşeyde olmamalı.Şöyle diyeyim max bütçe 150 Tl civarında..

*Arka ruble 8 li (sram)/ shimano mega range(7) serisini kullanmak için farklı bir artırıcı mı kullanmalıyız ve maga range'de 1. vites 8 li sram rubleye göre ne kdr hafifler?

* Cst dış lastik(1 tk) 26/1,50 bi model buldum on/off road için uygun..zaten %90 asfalt kullanımındayım.
    *İç lastik
    *Arka göbek
    *Orta ayna kol göbeği
    *Arka artırıcı(8l ruble ve shimano sanırım 1.5 zamanlı vites kolları ile tam uyumlu)
    *Bisikletimde v brake fren sistemi mevcut, fakat benimki eski civatalı tipte kitlenenlerden..V brake in alyanlı modelleri çıkmış önerir misiniz?
    Frenlerden sorunum yok çok şükür duruyor fakat bütçeye uyarsa onlarıda değiştirmek istiyorum.

Her türlü öneri ve tavsiyelerinizi bekliyorum, iyi forumlar..

2. suggestion

suggestion Yeni Üye

12 yaşından gün alan oğlum ihtiyar aspid sx :)

3. LikoS

LikoS Misafir

merhaba bende b.çekmece de oturuyorum

inşallah beraber pedallamak fırsatı olur

4. semih59

semih59 Forum Bağımlısı

Adı:
    Semih Saygın
    Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Arkadaşım bıanchı servisi var bence oraya bisikleti götür. gerekli tamiri yaparlar yedek parçaları en azından orjinalini bulursun.Bisiklet tamirini bilmeyen bisikletciye gitme.Aynı bisikletten bendede var yazlıkda kullanıyorum.Sana web site adresini vereyim yakın olan servisine götür 20 sene daha bin.www.bianchi.com.tr

5. Yiğit Tosun

Yiğit Tosun Aktif Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    bbnce servise gitmeyin bakırkoyde metin bisiklet war ona gidin orası sedona merida bianchi ve shimano bayisidir yukaıda yazılan yani sana lazım olan parcaların japon malı yani orjinal shimano ve cst iç dış lastık te bulabilirsin yani ne ararsan bulursun kısacası yardım edebildiysem ne mutlu bana:in:

6. volkan yatkın

volkan yatkın Yeni Üye

Seviye:
    doğru haklısın