Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

büyükçekmece-gayrettepe yaklaşık 50 km

Konu, 'İstanbul Avrupa' kısmında TREK7.3 tarafından paylaşıldı.

1. TREK7.3

TREK7.3 Yeni Üye

Seviye:
    bugün ilk defa işe bisikletle gitmeye karar verdim.(18:00-24:00 arası çalışıyorum)tek başıma büyükçekmeceden saat 14:00 civarı yola çıktım.oldukça dik bir yokuş beni bekliyordu b.çekmece-beykent arasında.ilk defa olmasına rağmen zorlanmadan çıktım.beylikdüzünden haramidereye kadar sorun yoktu tabi.düz ve aşağı doğru yokuş.fazla basmadan 55 km hıza ulaştım.yollar patates tarlası gibi.sanayi sitesinden ambarlı üzerinden parsellere kadar dik bir yol geçtim,sonra küçükçekmeceye kadar sorun yok,ama cennete çıkmak epey yorucu oldu.sonra halıcıoğlunda bir yokuş beni bekliyordu.o da zorladı beni ve 17:00 da işteydim.
    alternatif bir yol varmıydı bilmiyorum,zaten derdim kolay yol bulmak değildi.büyükçekmeceden gayrettepe'ye otobüsle gittiğim yolu takip etmek ve dik yolda kendimi denemekti. istanbul'un trafiğini ve seyreden pek çok kazmayı saymazsak oldukça iyi bir yolculuk oldu.ha birde forumdan biri beni yolda gördü ve arabasıyla yanımda durdu.tanışıp sohbet ettik kısa süre.ankaralı bir arkadaştı.affetsin ismini unuttum.çok selamlar

euzun72 ve McMILLERR bunu beğendi.
  2. McMILLERR

McMILLERR Aktif Üye

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Kanka , valla iyi gelmişsin yaaa.Seni ben Pazar günü Şelale ve yaylaya çıkarken görmek istiyorum :D ...

TREK7.3 bunu beğendi.
  3. TREK7.3

TREK7.3 Yeni Üye

Seviye:
    seni de göreceğiz bakalım....

4. Yiğit Tosun

Yiğit Tosun Aktif Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    sahil yollarını tercih et bence cınku hem yollar duz oluyo hemde egzoz yerine sahil havası ciğierlerine iyi gelecektr selamlar

5. Baran Özkan

Baran Özkan Forum Demirbaşı

Seviye:
    bu arada konuyla pek alakası olmasada anladığım kadarıyla büyükçekmecede oturuyorsunuz . bizde her pazar günü saat 08.00da b.çekmece kervansaray önünde buluşuğ turlar düzeliyoruz. bekleriz sizide:)