Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Büyükada'da Ev Sahipliği.

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında Bora TİRKİ tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Bora TİRKİ

Bora TİRKİ Bisikletkolik

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    İstanbullu bisiklet tutkunları ve camiadaki diğer arkadaşlarım.. :D

İstanbul'da bir dağ bisikleti yarış organizasyonu yapılması için yıllardır hep bir istek içinde olduk ve geçen sene sizinde bildiğiniz gibi 2006 Türkiye Şampiyonası'da Büyükada'da yapıldı.Güzel bir organizasyon oldu.Bu sene daha güzel olmasını istiyorum.
    UCI takviminde C1 klasmanında yapılacak bu yarış için yabancı sporcular güzel ve çekici olan İSTANBUL'a gelecek.

Milli sporcularımız için her zaman önemli olan puanları başka sporculara kaptırmak istemiyorum.

Bundan yola çıkarak Büyükada yarışı hem misafir perverlik hem de bizim sporcularımıza destek vermek amacıyla büyük önem taşıyor.

İstanbul'lu ve bu camia'da eski bir sporcu olarak kalan zaman içerisinde iyi bir yarış duyurusunu yapmak istiyorum ve sizinde fikirlerinizi bekliyorum.

2.Büyükada Dağ Bisikleti Kupası ,organizasyonu için 2 adet poster hazırladım.birisi renkli diğeri siyah beyaz.Kendi imkanları ile çıktı alıp asabileceğiniz yerlerin olabileceğini düşünüyorum.Üniversite,Vapur gişeleri,Adadaki dükkanlar,iş yerleri vb.

Ekonomik (siyah/beyaz) baskı için 2 çalışma olabilir.

Ayrıca yine sporcularımızı desteklemek ve performanslarını yakından görmek için seyirci alanı haritası çıkardım.Yarışı nasıl seyredebilirim diye soranlara bir görterge olabileceğini düşünüyorum.Çoğu insan nerede duracağını bilmek ister.Umarım işe yarar.Bu haritayı sizi veya yarışı seyretmeye gelecek arkadaşlarınıza yollarsanız sevinirim. :cool:

Bu konudaki olumlu olumsuz düşüncelerinizi bekliyorum.

Hafta sonu Ada'da görüşmek üzere.:in:

2. HaliliOzturk

HaliliOzturk Onursal Üye

Seviye:
    Bora Abi konu bölünmesin, tek bir başlık altında devam etsin diye bu 2. açılanını kilitledim, buraya atılan mesajları da diğer konunun altına taşıdım ;).
    BURADAN ulaşabilirsiniz.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.