Büyükada'da Ev Sahipliği.

austa1959

Üye
Tepki
30
@Bora TİRKİ
Bora Bey bu yarışmada sırf heyecan olsun diye start almak istiyorum.Tamamlayabilirmiyim bilmiyorum.Çünki daha önce hiç bir yarış yaşamadım.49 Yaşındayım sanırım benim kategorim 60dak.+40 Kaç tur atılması gerekiyo bilmiyorum.Ama ben en az bi turu garanti ederim.Yalnız sorun şu kayıtların c.tesi günü olması yada internet üzerinden olmaması.Çünki Kocaeli den gelip gitmsi sorun.Orada 2 gün konaklamak da epey sorun.Bizim bu ihtiyarların kategorisini pazar sabahıda kayıt yapılamazmı.Kocaeli den sabah treniyle gelelim vapurlada adaya geçelim.Yoksa sadece seyirci kalmak istemiyorum.Sonra üzülecem gibime geliyo.Hadi bi şeyler yapın .

Scudo

ExtremeBiker

Aktif Üye
Tepki
26
Katılacağınız kategori UCI kategorisinden olmayacağından esneklikler mutlaka olacaktır. Ancak imkan varsa arkadaşlarınız aracılığı ile de kayıt yaptırabilirsiniz. Böylesi daha iyi olur.

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
Bugün parkurdaydım :)
Böyle keyifli bir parkur olamaz, Muammer'in kulaklarını bol bol çınlattım :D.
Bir de AyaYorgi'de mum yakma günüymüş :), üzerine 23 Nisan da gelince ortalık bayram yeri gibiydi. Ben böyle kalabalık daha önce İstanbul'un hiç bir yerinde görmedim desem yeridir :).
Umarım yarış günü de böyle olur :D.

Bora TİRKİ

Forum Bağımlısı
Tepki
1.889
Bisiklet
Specialized
Pazar günü saat:09:30- 12:00 arası Ahmet ADALI ve Merih PEKER ile beraber tüm parkuru şeritledik.Çok yorucu oldu.Bana yardımlarımdan dolayı kendilerine teşekkür ederim.
Tüm istediğim istanbullu sporcuların yarış öncesi gidip parkuru ezberlemeleri.
Kendi ilinde yapılan bir yarış organizasyonun avantajları yaşamaları bana göre güzel olur.
İstanbullu sporcular ne düşünür bilmem.Ama tek söyleyeceğim parkuru yavaşta olsa bol bol çalışın.
Umarım emeklerim boşa çıkmaz.

Perşembe gününden sonra İstanbul dışından gelen sporcular da antrenman yapma imkanı bulurlar.

Herkese keyifli antrenmanlar.

onaran

Daimi Üye
Tepki
27
slm bora abı acaba parkura yakın bıryerde kalabılcegımız uygun oteller varmı yardımcı olursan sevınım...

Tepki
5
Bora abi çok teşekkürler Pazar günü senin sayende parkuru tanıdım. Antreman yapmak isteyenler bu fırsatı kacırmasınlar.

latif kavak

Daimi Üye
Tepki
102
merhaba arkadaslar..
be zeytınburnu'na kalıcam buraya en yakın nerden denız otobusu buyukadaya gecıyor bılgı verırmısınız ?

gurol

Forum Bağımlısı
Tepki
2.830
@austa1959Biz de katılmanızı isteriz. Ancak kayıtların pazar sabahına kalması olası değil. Cumartesi toplantıdan önce kapanmış olacak. Kayıtlar sırasında lisansınızı da kontrol etmemiz gerek, eğer bir tanıdığınız aracılığı ile lisansınızı gönderebilirseniz o da sizi kayıt ettirebilir, siz de pazar sabah gelirsiniz.

gökhan öztürk

Daimi Üye
Tepki
9
BORA ABİ MECİDİYEKÖY VE GAYRETTEPE SEMTLERİ tamam otobüs durakları telefon külübeleri bankamatikler ve bazı ısıklar insanların yogun oldugu 2 semt tamam

austa1959

Üye
Tepki
30
@gurol
Gürol Bey bunu yapmaya çalışacağım.teşekkürler.Birde 60 dak.+40 da kaçtur var.veya nasıl yarışılıyo.cevap verirseniz sevinirim.Pazar günü 6,45 körfez treni 8,00 civarı bostancıda oluyo.sanırım kalan zamanda vapur ile adaya geçebiliriz.Tabi birde start alanına.

gurol

Forum Bağımlısı
Tepki
2.830
@austa195960 Dakika yarışmasının prensibi söyle; herkes birlikte yarışmaya başlar. Kimi sporcu 2 tur atabilecek kimi 4 tur atabilecek. 60 dakika dolduğunda bitime her gelenin yarışması bitecek. Kimi 61. dakikada bitirecek kimi 75. kimi 80.

Kısacası kaç tur atabileceğiniz tamamen sizin performansınıza bağlı.

gurol

Forum Bağımlısı
Tepki
2.830
@nirvanaYaşınıza bağlı olarak 60 dakika seansında size göre bir kategori olmadığını söyleyebilirim.

İLKER TAŞ

SPECİALİZED. S-WORKS M5 HARDTRAİLL ALL......
Tepki
794
İsim
İLKER
Bisiklet
Scott
@gurol

cevap icn teşekkürler hangi gurupta yarışmamı tavsiye edersiniz gürol bey

İLKER TAŞ

SPECİALİZED. S-WORKS M5 HARDTRAİLL ALL......
Tepki
794
İsim
İLKER
Bisiklet
Scott
arkadaş lar son bir sorum olacak bu benim ilk resmi yarışım olacak ben bu yarışmada yanıma neler almalıyım ve yarış esnasında yanımda neler bulundurmam gerekir tavsiyelerinizi bekliyorum

bedo

Forum Bağımlısı
Tepki
332
bu büyükada da olacak olan yarış için ulaşım ile ilgili bir sorum olacaktı sirkeciden büyük adaaya vapur seferleri yani saatlerini nerden öğrenebilirim:rolleyes:

gurol

Forum Bağımlısı
Tepki
2.830
@bedoBilgisayarı ve interneti kullanabilen insanlardan biri olarak böyle mesajları görünce üzülüyorum. Arkadaşlar lütfen araştırın. Bakın ben ne yaptım, google yada yahoo açtım. "vapur tarifesi" yazdım. çıkan ilk seçeneğe tıkladım.

bedo

Forum Bağımlısı
Tepki
332
@gurol

aradım fakat bulamadım ;) belki bulan kişiler vardır diye sordum ;)

gökhan öztürk

Daimi Üye
Tepki
9
arkadaşlar bu önemli yarış organizazyonu için eli,mizden geleni yapalım insanları büyükadaya teşfik edelim nasıl milli maçta türkiye ayaklanıyor bundada aynı destek lazım yabancılara kapırmayalım puan ben mecidiyeköy taksim mcdansl tuvaletleri otobus durakları telefon kulubeleri ve atemelerbank stıkır yapıştırdım

Hardrider

Üye
Tepki
11
Bisiklet
Merida
Afişler için ellerinize sağlık...(link) adresine bakabilirsiniz....