Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Büyükada 11 Eylül gezisi..

Konu, 'Şehiriçi Gezi ve Tur Makaleleri-Fotoğrafları' kısmında Ahmet Gümüş tarafından paylaşıldı.

 1. Ahmet Gümüş

  Ahmet Gümüş Kıdemli Üye

  Kayıt:
  26 Temmuz 2011
  Mesajlar:
  244
  Beğeniler:
  54
  Şehir:
  Aydın
  Seviye:
  İstanbul'da yaşayanlar için sıradan kareler olsada ilk kez Büyükada'ya ayak bastım.Arkadaşımla adanın etrafında turladık..Tur bittikten sonra hani devamı yokmu gibi bir izlenime kapıldım zira kısa bir tur olmuş enerjimi atamamıştım..
  Ada oldukça kalabalıktı vede At pisliği kokusu adanın heryerinde dağılmış durumdaydı..Kartal gibi beton yuvasından gelip doğa içinde pedalladığımdan koku olayını görmemezlikten gelmeye çalıştım..

  Uzatmadan fotolara geçeyim..

  Not:Kartal'dan adaya gelen motorlarda Bir görevli gelip bisikletler için 3 lira ödememiz gerektiğini söyledi..Ters çıkarak vede güvertedeki bavulları çuvalları malzemeleri gösterek bunlar içinde ücret alıyorsan bende bisikletim için ücret öderim şeklinde bir münakaşa yaşadık.Amcam el kol haraketi yaparak gitti.Ada dönüşü ücret gibi bir talep olmayınca gemi personelinin işguzarlık yaptıgını farkettik..Kartal'dan adaya gidenlerin bilgisi olsun..


  Bu Foto upload olayı çok uğraltırıcı olduğundan facebook albümünün linkini vereceğim..Arkadaşlık isteği göndermekten çekinmeyin..Zira iş sebebiyetiyle sürekli geziyorum.Bir çok arkadaşımın kendi bölgelerindeki turlardan haberdar olup yeni arkadaşlar edinebiliyorum bu sayede..

  Hayırlı akşamlar..

  Fotolar İçin..

  http://www.facebook.com/media/set/?set=a.2169692453373.114753.1578595357&type=1