Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Takas Edildi Büyük gelen 18 inch bulls 4500 comp mtb kadrom

Konu, 'Takas ve Aranıyor Arşivi' kısmında Yusuf Z. Şipal tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Yusuf Z. Şipal

Yusuf Z. Şipal Onursal Üye

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Merhaba arkadaşlar, bir süredir elimde tuttuğum beyaz Kron Race jant setim ve bazı parçalarım vardı. Amacım açtığımız bisiklet dersinde öğrencilerin önünde bunu toplamaktı ancak farklı nedenlerden gerçekleştiremedik. Şimdi uzun süren kadro arayışım son buldu ancak edindiğim kadrom maalesef bana büyük. Bu beyaz kadroyu uzun süre aramıştım, tam buldum derken ölçü sorunu ile karşılaştım. Aşağıda eklemiş olduğum resimler Bulls 4500 comp. kadroya aittir. Kadro aslında mavidir ancak beyaza boyanmıştır, üzerindeki desen sticker dır, çıkarılabilir. (istenirse boyanmadan önceki resimleri mevcuttur) Herhangi bir problemi yok, bunu özellikle belirtiyorum ki genelde boyanan kadrolarla ilgili tereddütler oluyor. Bu açıdan alacak arkadaşımız kadroyu incelesin, herhangi bir sorun olursa hemen geri alırım, iade garantilidir. Kadro iki fren tipi için de uygundur. Oldukça sağlam bir kadrodur, elinize aldığınızda hissediyorsunuz.
    Kadro öncelikle takas içindir ancak satın almak isteyen olursa iletişim bilgilerim mevcuttur. Takasa kadrom üzerindeki sele borusu dahildir.
    Bu kadro 18 inch dir. Aynakol göbek ortasından sele borusu başlangıcına kadar 48 cm. dir. 180 ve üzeri arkadaşlar için daha uygundur.
    Kadroyu 16, 16.5 veya 17 inch ve tercihen beyaz bir kadro ile takaslamak istiyorum. Renk bütünlüğü açısından beyaz olsa iyi olur ama şart da değil. Elinde bu takasa uygun kadrosu olan varsa iletişim için:
    Yusuf Ziya Şipal
    0 506 604 3663
    sipal@adu.edu.tr adresinden bana ulaşabilirler.

2. Raven_35

Raven_35 Onursal Üye

Seviye:
    Takasımız yapılmıştır.İlan kilitlenebilir.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.