Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Büyük Çamlıca

Konu, 'İstanbul Anadolu' kısmında Nyo Ykpogl tarafından paylaşıldı.

1. Nyo Ykpogl

Nyo Ykpogl Aktif Üye

Seviye:
    Geceleri çamlıca tepeleri bir başka oluyor temiz hava ve manzara :) Merak ediyorum benim gibi kaç kişi var geceleri çamlıca tepesine bisikletle takılan ??? Tanışmak isterim ayrıca grup vs.. varsa katılmak isterim !!!

2. Nyo Ykpogl

Nyo Ykpogl Aktif Üye

Seviye:
    Admin arkadaşlardan ricam bu başlığı silmeleri fuzuli oldu sanırım kimsenin bişe yazacağı yok demekki kimse çamlıcaya çıkmıyor...

3. edo

edo Üye

Seviye:
    Nyo Ykpogl bunu beğendi.
  4. SametAksuoğlu

SametAksuoğlu Forum Bağımlısı

Seviye:
    hocam, bahsettiğiniz çamlıca tepeleri nerde tam olarak ?!? kadıköy- altunizade- acıbadem üzerinden bu televizyon antenlerinin olduğu yere kadar olan kısıma gece sürüşlerimde sık sık uğruyorum ancak o antenlerin olduğu yer ile sizin çamlıca farklı sanırım. sizin olduğunuz taraf ümraniye tarafındaysa eğer, az biraz o yöne de devam ediyoprum, köpek, karanlık , incelen, gecekondu mahallesine doğru giden yolar yüzünden bir süre sonra cayıp e5 'e iniyor, ordan kozyatağı taraflarından göztepeye geçerek kadıköyde turumu tamamlıyorum.
    aslında sizin olduğunuz yer benden ne kadar uzak olabilir ki? bi tarif etseniz bulurum ben sizin oraları ? bende özellikle o tarfları keşfetmek istiyorum, bu yüzden konu başlığınız ilgimi çekti ?

5. Nyo Ykpogl

Nyo Ykpogl Aktif Üye

Seviye:
    Evet antenlerin olduğu yerler çamlıca tepeleri... Msn eklersen haberleşiriz...